عضو با سابقه Rare به سونی پیوست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
سلام

91.jpg

یکی از قدیمی ترین افراد استودیوی Rare به بخش اروپای سونی ملحق شد.
George Andreas، کسی که نقش مهمی در طراحی سخت افزار Kinect و بازی هایی چون Kinect Sports و Kinect Sports: Season 2 داشته، برای کار در استودیوی لندن سونی (SCE London Studio) به این کمپانی پیوست. او در 16 سال فعالیت خود در Rare، علاوه بر ایفای نقش اساسی در ساخت Launch Title های X360 یعنی Kameo و Perfect Dark Zero، بر روی تعدادی از ماندگارترین عناوین Rare نیز کار کرده بود. بازی هایی چون Donkey Kong 64, GoldenEye, Killer Instinct Gold, Viva Pinata و سری Banjo.

موفق باشین

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
دوست دارم روی بازی هایی مثل The Getaway کار کنه ، ولی از اونجایی که استودیوی لندن از زمان PS2 بیشتر روی بازی های مرتبط با Eyetoy (و SingStar ها) کار میکنه و ایشون هم توی طراحی Kinect نقش داشته ، احتمالاً برای Eyetoy بعدی استخدامش کردن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دوست دارم روی بازی هایی مثل The Getaway کار کنه ، ولی از اونجایی که استودیوی لندن از زمان PS2 بیشتر روی بازی های مرتبط با Eyetoy (و SingStar ها) کار میکنه و ایشون هم توی طراحی Kinect نقش داشته ، احتمالاً برای Eyetoy بعدی استخدامش کردن.

این The Getaway ، روزی که PS2 خریدم همراه با کنسول بود ، چون اولین بازی ای بود که با PS2 بازی کردم به شدت باهاش خاطره دارم . امیدوارم ادامش ساخته شه :d
یادش بخیر وقتی که کرکتر اصلی تیر میخورد جای خون روی پیراهنش میموند و دیگه نمیتونست بدوئه ، چقدر ذوق میکردیم اون موقع وقتی این چیزا رو توی بازی میدیدیم :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آرسنال باید از سونی یاد بگیره چطوری مهره بخره :d
با این سابقه ای که ایشون داره احتمالا تو همون بخش EYE TOY یا شایدم یه چیز جدیدتر تو همون مایه ها کار میکنه

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

این The Getaway ، روزی که PS2 خریدم همراه با کنسول بود ، چون اولین بازی ای بود که با PS2 بازی کردم به شدت باهاش خاطره دارم . امیدوارم ادامش ساخته شه :d
یادش بخیر وقتی که کرکتر اصلی تیر میخورد جای خون روی پیراهنش میموند و دیگه نمیتونست بدوئه ، چقدر ذوق میکردیم اون موقع وقتی این چیزا رو توی بازی میدیدیم :d
البته یه خبرایی بود که دارن رو یه عنوانی کار میکنن شاید the get away باشه :x

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پیاده شدن از کشتی مقدس ماکروسافت گناهی ست بس عظیم و نابخشودنی (:D).
با اروزی موفقیت برای عمو جورجی و تشکر برای همه زحمتی که برای گیم گیمر RARE و ماکروسافت کشید.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
خارج از موضوع خبر که اتفاقا چند هفته قبلش خبرش رو داده بودم :
از همه جالب تر اینکه George Andreas یکی از اعضای بسیار قدیمی استودیو ، کسی که در ساخت بازی های این شرکت برای N64 در دوران طلایی این استویو نقشی اساسی داشت و و به عنوان طراح ارشد و کارگردان رهبری پروژه های اخیر Rare رو بر عهده داشت از اول امسال (میلادی) به استودیو لندن سونی پیوسته و به عنوان Creative Director احتمالا بر روی یک پروژه بزرگ کار خواهد کرد.
در طول دو سال گذشته که استودیو های سونی گسترده تر شدند استعدادهای بسیار خوبی رو به تیم هاشون اضافه کردند (مخصوصا استودیو های بخش SCEA ). دریک مورد خاص شنیدم یکی دیگه از استودیوهای داخلی سونی استعداد بزرگی رو جذب کرده ٰ البته این خبر رو تقریبا 8-7 ماه پیش شنیدم ولی از اون موقع تا حالا منتظر خبر/ شایعه در این مورد بودم ولی تابحال چیزی در این مورد گفته نشده.در حقیقت این پست رو میخواستم همون روز اول در این تاپیک بدم ولی به دلایلی منصرف شدم ولی امروز چیزی دیدم که شک ـم رو نسبت به این موضوع خیلی بیشتر کرد. هر چند هنوز هیچ پایه و اساسی برای این حرف وجود نداره ولی اگه واقعیت داشته باشه خبر خوبی برای طرفداران این استودیو کوچک خواهد بود.
در زمان مناسب خواهم گفت که چه کسی و به کدام استودیو پیوسته است :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آبدارچی Rare هم از این شرکت رفته کی‌مونده؟! این همه آدم هی‌میرند پس این آگهی استخدام چی هست؟

خوب مشخصه دیگه برای جایگزین کردن همین ها که دارن میرن خوب یکی باید جاش رو بگیره وگرنه باید در استدیو رو تخته کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر