عرضه Stronghold به صورت HD

.Evanescence.

کاربر سایت
36532974616517510060.jpg

بازی خاطره انگیز Stronghold را یه یاد دارید؟ Stronghold و Stronghold Crusader به صورت Remake HD از سوی Firefly عرضه خواهد شد. این عنوان وضوح 2560x1600، میادین جنگ HD و همچنین محتوای Stronghold Warchest و Stronghold Crusader Extreme.
انتظار می‌رود این عنوان در یکم نوامبر عرضه شود.

58253946547574683243.jpg

آخرین ویرایش:
وای چه خبر خوبی!تنها بازی استراتژیکی که واقعن عاشقش بودم.یادمه دوبله دارینوس بازی میکردم :d هی میگف سرباز کماندار عرب :d اصن خیلی باحال !

عجب خبر توپی... البته باید هماهنگ کنند دوبله فارسی دارینوس رو روش بزارن وگرنه فایده نداره.
نصف لذت ما این بود "قلاب سنگ انداز عرب"
:دی

عجب خبر توپی... البته باید هماهنگ کنند دوبله فارسی دارینوس رو روش بزارن وگرنه فایده نداره.
واقعا خبر توپی بود. کاش جای اون افتضاح ۳ این ریمیکو میدادن
فایل های صوتیشو هم جای انگلیسیش بزاریم ردیف میشه :d

آخرین ویرایش:
خداییش اون ذوبله دارینوس یکی از یه ماندنی‌ترین کاراش بود.
برده =))=))=))=))
یک پیام از خلیفه: سربازانت را از اطراف قلعه من دور کن, با همون صدا بخونش =))
یا یدونه واسطه بود که موقعی که با Wolf, Snake, Rat و Pig متحد میشدی پیغاماشون رو واست میفرستاد. یه جاییش میگفت که "ارباب من امکان دارد مرده باشد، وای برای انتقام باز خواهد گشت" =))

Firefly Studio هر بار که با یه شماره جدید از این سری گند میزنه یه بار Stronghold Crusader رو برای روپوش گذاشتن و بدست آوردن دل هواداراش عرضه میکنه ! خیلی خوبه ما هم دوست داریم این Remake های نصفه نیمه رو ... منتها تا کی قراره این حرکت جواب بده و چوب خطشون پر بشه مشخص نیست !
اکثراً به دوبله فارسی دارینوس اشاره میکنن من فکر میکنم بی انصافیه اگه صدا گذاری زبان اصلی فوق العاده بازی رو نادیده بگیریم . واقعا هنوز که هنوزه صدا گذاری این عنوان کم نظیره .

صادق باور کن میخواستم این قلاب سنگ داران عرب رو بگم:دی
یعنی این سنگ اندازا و آتش اندازا رو میزاشتی رو دیوار قلعه هیچکی حریفت نبود:دیناتمردا خیلی کارشون درست بود:دی
من 2 تا کماندار درست میکنم.میگمشون دور دیوار قلعه رو بکنید:دی
به گA میرفتنا.رو در هم از اینا میزارم که بستی میشه زیرش آبه:دی
دیگه تقریبا غیر قابل دسترسی میشه قلعه.باید با کلی منجنیق بیان که خودش کلی ه.تازه نصف سربازا هم از آب رد نمیشن:دی
ولی خدایی قبول دارین بدون کد تقلب حال نمیده؟=))من کد تقلب طلا نزنم روزم شب نمیشه:دیولی بدون کد تقلب هم میرم بعضی وقتا;;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or