شایعه عرضه PS4 در سال 2012 با موشن کنترل داخلی

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به گزارش Digitimes یک تولید کننده تایوانی ادعا کرده که کنسول PS4 برای عرضه در سال 2012 در نظر گرفته شده و این که از ویژگی " موشن حرکت بدن مثل کینکت " را دارا هستش.

PlayStation_logo.jpg

منبع خبر اشاره به این موضوع میکنه که وظیفه تولید به شرکت Foxconn و Pegatron فناوری داده شده که این شرکت وظیفه ساخت PS3 رو داشته , با حداقل 20 میلیون کنسول برنامه ریزی شده برای عرضه در سال 2012 .

این خبر بعد از آن منتشر شد که در هفته پیش حدس و گمان های زده شد که ایکس باکس بعدی در سال آینده منتشر خواهد شد . بعد از رونمایی در E3 2012 در سال آینده .

بخش نظر نویسنده حذف شده به خاطر این که صحبتش نظر شخصی خودش بوده و ربطی به اصل خبر نداشته .

منبع

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر خودم یک ضرب المثلی هستش که میگه " تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها " .

به نظر من هر دو کنسول در E3 2012 رو نمایی میشن حتی 1% هم شک ندارم این اتفاق نیفته .

به نظر من هم از قبل قابل پیش بینی بود حرکت سونی .

• Like
Reactions: S.dante

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
گیریم تو e3 سال دیگه هم معرفی شه ! تا 2013 خیلی بعیده که بیاد ! سونی خودش گفته ما هنوز با ps3 کار داریم و هنوز خیلی عمر داره ! ps3 حداقل 2015 هستش

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
گیریم تو e3 سال دیگه هم معرفی شه ! تا 2013 خیلی بعیده که بیاد ! سونی خودش گفته ما هنوز با ps3 کار داریم و هنوز خیلی عمر داره ! ps3 حداقل 2015 هستش

عزیز منظور از عمر . اون چیزی که فکر میکنی نیست منظور درست مثل PS2 هستش که سونی کنسول جدید رو عرضه کرده و از PS2 پشتیبانی میکرد و براش بازی میساخت و.... .

وگرنه حتی 1% هم فکر نکن سونی دوباره میشینه کنار که شرکت های دیگه کنسولشون رو عرضه کنن و در بازار جا باز کنن برای خودشون بعد کنسول بده که به وضع PS3 دچار بشه هیچ وقت دیگه این اتفاق تکرار نمیشه برای سونی این خط این نشون .;)

کنسول بعدی سونی دیگه اخرش اول 2013 عرضه شده حتی فکر هم بهش نکن که به 2015 بکشه این نسل سونی چون اون موقع نینتندو یا ماکورسافت در فکر کنسول بعدی بعدی هستن .

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
عمرا برای سال دیگه، مایکروسافت و سونی هیچ کاری رو با عجله انجام نمیدن، یه PS3 مخاست بده چند سال طول داد، حالا یکدفعه ای بگه کنسولم رو سال دیگه میدم؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
واقعا من یکی خسته شدم از این نسل خیلی دارن کش میدن
با نسل جدید اوضاع برای PC بهتر میشه و حد اقل هر بازی میاد یک پورت بهتر میشه دید و شاید اکثر بازیها دیگه برپایه DX11 ساخته بشن

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
گفته تولیدش(انونس) آخر 2011 هست و 2012 لانچ میشه.
-------------------------------
لانچ 2012؟!!
20 میلیون دستگاه برای لانچ؟!!
لانچ PS4 همراه با لانچ Vita؟!
سطح تخیلات تا چه حد.....
یه نگاهی به شایعاتی که Digitimes در مدت 5 سال اخیر گزارش داده
14 تا شایعه در کل
10 تاش اشتباه
1 دونه از شایعات درست درومده
1 دونه نامعلوم
2 تاش ممکنه

• Like