عرضه Marvel’s Spider-Man در 12 اگوست برای کامپیوترهای شخصی(Miles Morales همچنین در راه PC)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
714dmJEi4rL._AC_SL1500_.jpg
عرضه ی یکی پس دیگری عناوین انحصاری سونی این روزها دیگر امری غیر عادی به شمار نمی رود با این حال همچنان بعد از هر معرفی جدال میان طرفداران دو اتیشه سونی و پی سی بازان داغ می شود، اینبار نوبت اسپایدرمن است تا اتش این جدال را روشن کند.
Marvel’s Spider-Man در سال 2018 رلیز شد و با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که برای ان دنباله ای نیز عرضه شد، یک کمپین کامل اضافی در Miles Morales (که عنوان لانچ PS5 بود)، و اکنون نیز دنباله جدید آن در دست ساخت است.
در طی لایو استریم جدید سونی تریلر جدیدی از بازی اسپایدرمن به نمایش در امد که همراه خودش بمب خبری نیز داشت عرضه نسخه ریمستر بازی برای استور اپیک و استیم در 12 اگوست(21 مرداد)
این تریلر رو می تونید در زیر مشاهده کنید.
همچنین Miles Morales نیز پاییز 2022 برای کامپیوترهای شخصی عرضه می شود.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
امیدوارم منظورش از پریست مدیوم همون گرافیک PS4 عادی باشه، که احتمال 90 درصد همونه
تا جایی که میدونم ریمستر اسپایدر من، نسخه ps4 نداره و نسخه ریمستر مال ps5 هست.
به همین خاطر هم قیمت گذاریش 10 دلار از بازیهای قبلی بیشتره.
از دستی می کنه تا مردم بروند کارت های رده بالاش رو تهیه کنند
هسته جدا برا rt نداره سری 1000.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NHM and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
چرا با ار تی هم می شه بازی کرد اما فریم نابود می شه من بازی کنترل با همین کارت با ارتی تا اخرش رفتم
این کارت برای 2K 60 مناسبه هر چند انویدیا روز به روز با درایورهاش اوضاعش بدتر می کنه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
برای گیم زدن همیشه کارت گرافیک بالاتر نیازه و ارتقاش منطقیه اگه پولش باشه مخصوصا اگه نمایشگر هرتز بالا با رزولوشن بالا داشته باشید اما پردازنده نه باید به نسبت گرافیک انتخاب بشه

• Sad
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر