عرضه ی Spiderman: Edge of Time پاییز امسال

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
spiderman.jpg

بنابر اعلام شرکت Activision عنوان بعدی از سری Spiderman با نام کامل Spiderman: Edge of Time پاییز امسال عرضه خواهد شد.

Spiderman: Edge of Time توسط سازندگان عنوان موفق Shattered Dimensions یعنی Beenox ساخته خواهد شد .
بنابر اعلام Beenoxداستان بازی بر اساس Amazing Spiderman و Spiderman 2099 نوشته خواهد شد و به بخش جالب و هیجان انگیزی از زندگی پیتر پارکر خواهد پرداخت .
سازندگان اعلام کرده اند همه ی پیشنهادات طرفداران Spiderman درباره ی Shattered Dimensions را شنیده اند و مطمئنا شاهد یک گیم پلی سریع تر و هیجان انگیز تر به علاوه ی جلوه های بصری ارتقاء یافته خواهیم بود .

Spiderman: Edge of Time برای اولین بار در Wondercon 2011 در سانفرانسیکو آخر همین هفته معرفی خواهد شد.

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
حداقل اسم بازی که نوید یک داستان بسیار زیبا رو می ده.
نمی دونم چی شده جدیدا(بعد از بازی بتمن)سازنده های بازی های ابرقهرمانی بازی های بسیار جالبی می دن بیرون!!;)
البته دنیاهای شکسته که بازی جالبی بود حالا باید دید لبه ی زمان چی می شه...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من تمام بازی های اسپایدی چه مضخرف چه خفن رو میپرستم :D این که اگه واقعا به وعده هاشون عمل کنن جای خود دارد :D

مرسی امیرحسین از خبر ....

کاشکی جای 2099 ... Black Suited Spiderman بودش :(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شدیدا استقبال میکنیم :D! SD با تمام ایراداتش یه تجربه فوق العاده لذت بخش واسه خود من بود. البته بدون Ultimate به من حال نمیده ولی خب بازم خوبه :D! ایشاله توش ونوم هم باشه :D.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که خیلی از مرد عنکبوتی خوشم نمیاد، ولی حالا این هم بیاد بدمون نمیاد.
تا امروز Shattered Dimensions رو بازی نکردم، حتما بعد از 13 میرم میخرمش. :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اینجور بازی ها خیلی طرفدار دارن چون یک سری قهرمان هایی هستند که به خاطر مردم میجنگند به همین خاطر برای مردم عزیزند از تایید بازی بسی خوشحال شدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر