عرضه ی Epic Mickey برای X360 و PS3 ؟!

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
Warren Spector طراح ارشد بازی Epic Mickey اضحار داشت که شاید در آینده شاهد عرضه ی Epic Mickey بر روی X360 و PS3 باشیم .

logozlz.jpg

Epic Mickey قرار است تا در پاییز بر روی Wii عرضه شود . Warren در مصاحبه ی خود با AtomicGamer گفت که با ظهور Move و Kinect این امکان به وجود آمد که این بازی بر روی کنسول های رقیب Nintendo نیز عرضه شود .

هنگامی که از او سوال شد آیا در گذشته هم امکان عرضه ی این بازی بر روی X360 و PS3 وجود داشت او جواب داد : " قبل از Move و Kinect جواب من به این سوال قطعا نه بوده چون این بازی بر پایه ی حرکت های بدن و ژست های شماست ، ولی حالا که این تکنولوژی بوجود آمده است چرا جوابمان نه باشد . "

او بعد از گفتن این حرف های امیدوار کننده ، چیزهای دیگری را هم گفت : " من مدت زیادی هست که فن Nintendo هستم و من نمیتونم عقیدم رو پنهان کنم ، همچنین من یکی از طرفداران سری Zelda هستم و این بازی همیشه از بهترین بازی های زندگی من بوده . من باید بگم که بازی Epic Mickey بصورت انحصاری برای Wii عرضه خواهد شد و ما از این بابت خوشحالیم . "

[ Source: AtomicGamer ]

• Like
Reactions: Sorrows

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حرف هاس ضد و نقیض در مورد این بازی زیاد هست.بعضیا می گفتن شاهکاره بعضیا هم می گفتن پر مشکلات ریز و درشت
مخالفان بازی معتقند بازی خیلی کار داره و مشکلات زیادی داره بخصوص توی نمایشگاه E3 به دوربین بازی خیلی ها ایراد گرفتن
به نظر من هم نمایش بازی چندان جالب نبود.من که زیاد خوشم نیومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر