عرضه ی گرشاسپ در استیم!!! - !!!Garshasp: The Monster Slayer on Steam

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
امروز در سایت استیم بازیهارو نگاه می کردم، در لیست بازیهایی که قرار هست به زودی عرضه بشن چشم به اسم Garshasp افتاد. خیلی خوشحال کننده هستش که یک بازی ایرانی در استیم عرضه میشه. اسم کامل بازی Garshasp: The Monster Slayer هستش و قراره در May 2011 عرضه بشه. استیم فعلا قیمتی برای این بازی ننوشته.
امیدوارم این اتفاق باعث بشه تا فروشگاه استیم هم از قیلتر خارج بشه.

برای این بازی 11 عکس و یک تریلر در استیم قرار داده شده.

یک چیز جالب هم وجود Steam Achievements برای گرشاسپ هستش.

برای مشاهده ی صفحه ی این بازی، عکسها، تریلر و توضیحاتی که در موردش در فروشگاه استیم قرار داده شده اینجا کلیک کنید:

دوستانی که بخاطر قیلتر بودن فروشگاه استیم امکان مشاهده ی صفحه رو ندارن این عکس که کل صفحه ی بازی رو نشون میده رو میتونن مشاهده کنن (کمتر از 1 مگابایت):

q1oot0he5u2b2c27vlro.jpg

لینک دانلود تریلر (فیلم) بازی از استیم اینجا کلیک کنید.

این هم 11 عکسی که استیم برای گرشاسپ قرار داده:

ss_b4ea12bbfcdedbc30bd367baa22f80d7310b2a7d.1920x1080.jpg

ss_950259f8eb03914e1c255f6d90df18a5ce22f6ff.1920x1080.jpg

ss_60f1b1ab2225e1bcbaaec1f291dfb14dff484af9.1920x1080.jpg

ss_9d094c178f41c2efa77ea82746b80397110ce481.1920x1080.jpg

ss_e5a38a219c487d94007d58b979e0a348e75dbe60.1920x1080.jpg

ss_78d01e79f93b0e43d99357d9d4028cba22f4da9e.1920x1080.jpg

ss_ad467397531d43fc5692750206761cfa886239c7.1920x1080.jpg

ss_37d3915adb98a436b245a7b1d4a3cfd69efdd2a4.1920x1080.jpg

ss_05afd1dccf1c3a1c91481e62bcfaef07f455809e.1920x1080.jpg

ss_4ccbbd6323c93a461ef488faede87601320e6a78.1920x1080.jpg

ویرایش: بابت حرفهایی که بعضی از دوستان در ادامه ی این تاپیک ارسال کردن از همه عذر می خوام.

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستان یکی دیگه جلوی صنعت بازی در کشور رو گرفته
یکی دیگه داره اینده GAME رو تباه میکنه
حداقل شماها دیگه بدترش نکنید ، ما باید با هم باشیم نه اینکه بیفتیم تو جون هم تا حرفمون رو ثابت کنیم
همه چیر مثل روز روشنه ، گرشاپ یک بازی با کلی نکات مثبت و منفیه
حالا هر کس نظر شخصیش رو میتونه بگه ، بقیه هم موظف هستند که احترام بزارن
وقتی اعضای قدیمی معتبرترین سایت بازی کشور با سابقه بالا و چند هزارتا پست اینطوری با هم صحبت میکنن دیگه چه توقعی از اینده بازی در کشور میشه داشت
دولت که کاری انجام نمیده اگر ما هم بخوایم اینطوری ادامه بدیم خب مسلما به هیچ جا نمیرسیم
به عنوان مثال من این بازی رو در مدت یک هفته و بدون دانش فنی در مورد برنامه نویسی و گرافیک ساختم
دانلود با حجم 12 مگابایت ( هیتلره )
خب چقدر با بازی مرغان متجاوز تفاوت داشت ( بتا بودنش رو در نظر بگیرید )
حالا اگر یک برنامه نویس و یک گرافیست کمکم میکردن یک بازی به مراتب قشنگ تر از Chicken Invaders میساختیم

کلام اخر اینکه به جای بحث و جدل که اخرش به پاک شدن پست و بن شدن و قفل شدن تاپیک منجر میشه
با هم باشید ، حداقل در این موضوع

• Like
Reactions: A-L-I

Shervin R.Rad

کاربر سایت
Feb 18, 2011
4
نام
شروین
تحول نه، Another Failure ;).
یعنی نمی دونم چجوری باید جواب بدم الان
واقعا آدم هر کاری میکنه نمی تونه تعدادی از موجودات رو درک کنه.
ببین.
می خوای نظر من در مورد امثال خودت بدونی؟(استفهام انکاری هستش زیاد فسفر مصرف نکن)
تو و امثال تو یه سری شکست خورده ی بیکار هستید که برای سرپوش گذاشتن رو اشتباهات خودتون راهی جز کوبیدن کسانی که می خوان از شما بهتر باشند ندارید.به شخصه کاری میکنم که بفهمی چقدر زندگی پوچی داشتی.خوب اسم من رو به خاطر بسپار.(بنویس یادت نره)
حالا برو بشین Indieت رو بازی کن.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
شما جان کارمکی؟ چون یه جوری پست میکنی انگار قله‌های تکنولوجی و گیم اینداستری رو یکی پس از دیگری فتح کردی آخه؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شماها سر این بازی هم با هم دعوا می کنید؟

همه می دونن که این بازی جایی برای رشد توی ایران نداره تحولی هم ایجاد نمی کنه اما همین که یه عده با این که این چیزا رو می دونن بازم به خاطر عشقشون این قدر وقت می ذارن خیلی با ارزشه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا بده بازی نکن! ولی دیگه چیکار داری اینطوری میای له میکنی بازی و سازنده و تمام عشق و ذوقش رو :D؟ البته حرفای امیر رو تا حدودی تایید میکنم ( که GOW کلون نسازید و این صحبتا ).

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
خوشم میاد هر دو طرف نذاشتید یه روز از پستم بگذره بعد ثابتش کنید!
مشکلات صنعت بازی سازی ما تماما در این 3 خط خلاصه میشه.

1- اینجا ایرانه
2- مخاطبان این صنعت ایرانی هستن
3- بازی سازان هم ایرانی هستن
:)

• Like
Reactions: <^SIleNT^>

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
واقعا نمیفهمم ، بعضی ها باید خجالت بکشن.
نمیدونم کی میخوایم یاد بیگیریم سر سورنی به نظر همدیگه احترام بذاریم !!!

• Like
Reactions: XagroX

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
حال بحث کردن ندارم وگرنه برای تک تکتون داشتم ;) ( منظورم اونایی که یا فقط ادعاشون میشه خیلی بارشون میشه و میگویند این بازی موفقیت محضه , شاید از برنامه نویسی و ساخت انیمیشن هیچی بارم نباشه اما در مورد کیفیت یک بازی خوب اطلاعاتم به اندازه کافی هست )

تنها دلیلی که پیشرفت نمیکنیم یک چیز بیشتر نیست ؟ انتقاد پذیر نیستیم !
توقع داریم اگه آشغال هم میدن دستون میگیم زحمت کشیدید مرسی ! کلا ایراد و قبول نمیکنیم , نمونش چند صفحه قبل در حدی نیستین , وقتی در حد من بودی بیا حرف بزن ( حرفهای بچه گانه و از روی عصبانیت )

من با حرفهای فریدون و ماکان کاملا موافقم :
این همه ایراد داره میایم حالت مسخره میگیریم فقط میگیم تنها ایرادش اینه که بازی ایرانیه اصلا درک و فهم اینکه ایراد چی هست و نداریم طرف نمیدونه باگ چیه افت فریم چیه ( یادمه خیلی وقت پیش یادم نیست چه بازی بود طرف رو هوا راه میرفت من شلیک کردم رو هوا موند دوستم گفت چه بازی خفنیه طرف رو هواس ! گفتم چی میگی باگه ! گفت چرا از خودت اسم میسازی ! ) فکرمیکنیم مثلا داستان اینه طرف میره یکی و نجات بده و یا مثلا باید فلان اژدها رو بکشیم ! یا گیم پلی بزن بکش تموم دیگه برو جلو :
یادمه فریدون تو تاپیک NINJA GAIDEN II حرف جالبی زد گفت : تو سیگما عادت کردن مربع مربع مثلت و بزی بری جلو کلا فن و دفاع اینا کشک بکش برو جلو تمومه یا با کامپیوتر بازی کنی فقط کد تقلب و بکار بندازی ! =)) یا گیم پلی بلد نباشی هر چیزی میبینی به به چه چه کنی یا یه راه اسون داشته باشه به اون بگی گیم پلی روان !
دیزاین و که دیگه قوربونش برم !
اگه هر کدام از ما بخوایم پیشرفت کنیم اول اون سنگ ریزه رو بلند کنیم کم کم سنگهای بزرگتر و برداریم باور کن میتونیم یه کوه سنگ و حتی بلند کنیم برامون افت داره از اون ریز ریزه شروع کنیم حقیقت تلخه شاید بخندین من همین WORLD OF GOO و BRAID خیلی حال کردم .

خاک بر سرم با این سوتی که دادم =))=))=)) NINJA GAIDEN SIGMA II منظورم بود نه 3 :d

آخرین ویرایش:

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
من حسین حسینیان هستم، یکی از اعضای تیم طراحی بازی گرشاسپ. هز چیزی که اینجا مینویسم کاملا نظرات شخصی هست و ربطی به شرکت فن‌افزار‌شریف نداره.

چیزهایی که اینجا میخونم برام خیلی عجیبه، واقعا چند درصد از صحبتهایی که توی این تاپیک انجام شده به موضوعش مرتبط هست؟ واقعا از بچه‌های تحریریه و مدیران سایت بعید هست این مورد، امیدوارم که با وضع بهتری در آینده روبرو باشیم.

من لازمه که یک مسئله رو توضیح بدم، یک صحبت‌هایی وجود داره مبنی بر اینکه ما فکر میکنیم GOW ایرانی ساختیم یا خیلی ادعاهای دیگه در این زمینه، واقعا دوست دارم که یک منبع از این موارد که من یا هر کدوم از اعضای تیم طراحی بازی گفتن رو اینجا بیارید. مطمئن باشید هیچ کسی در حال حاضر به ضعف‌های کار ما بیشتر از خود ما آگاه نیست. من با اولین پست ماکان (همون پستی که تاپیک رو به این وضع کشونده که البته به هیچ وجه از ماکان انتظار این پست رو نداشتم.) تا حدی موافقم ولی واقعا این تاپیک جای این بحث‌ها نبود. هر چند که فکر می‌کنم ماکان چیزایی رو که مطرح کرده رو جوابش رو میدونه، حداقل من فکر می‌کنم تو صحبت حضوری که داشتیم به دلایل ضعف‌های موجود در بخش طراحی بازی اشاره داشتم. ماکان خیلی دوست دارم دلیل این پستت توی این تاپیک رو بدونم. ما یا شخصا من به ضعف‌هایی که در زمینه طراحی بازی وجود داره کاملا معترف هستیم ولی باور کنید حتی یک نقد کامل و درست در زمینه طراحی بازی رو برای گرشاسپ تا به حال ندیدم، خوشحال میشم توی تاپیکی که هادی درست کرده بحث‌های خوبی شکل بگیره. منظورم بحث‌هایی از نوع بحث‌های این تاپیک نیست، شاید هیچ جوابی رو توی اون تاپیک از من نبینید ولی مسلم بدونید که جواب ما برای اون تاپیک عملکردمون در پروژه‌های بعدی هست چون فکر می‌کنم توضیحات ما فایده‌های زیادی نداشته باشه و فقط ازش به عنوان یک سری توجیه برداشت بشه. فقط دوست دارم اگر ماکان صحبت‌های اون روزمون رو به یاد داره توی اون تاپیک مطرح کنه.

اما راجع به چیزی که شما ازش به عنوان سنگ بزرگ یاد می‌کنید لازمه که یه توضیحی بدم، مسئله اول این هست که شما ظاهرا سرنوشت این پروژه و تغییراتی که در موردش رخ داده رو نمی‌دونید، در این مورد ازتون میخوام که تحقیقات بیشتری انجام بدید. مسئله دوم اینکه ظاهرا فراموش کردید که این اولین پروژه این تیم هست و مسلما در آینده شما اتفاقات دیگه‌ای رو شاهد خواهید بود. مسئله سوم اینکه من از یک منتقد انتظار یک نقد خوب در زمینه تخصصی خودش رو دارم نه یک سری راه‌کاره در مورد صنعت بازی‌های کامپیوتری (که این مسئله در ایران هنوز به هیچ وجه یک صنعت نیست و چه در بخش بازی‌های مستقل و چه در بخش بازی‌های غیر مستقل مشکلاتی رو شاهد هست که به هیچ وجه در جاهای دیگه دنیا هرگز مطرح نیستند- نمونش همین کلمه "غیرمستقل" هست که الان فرصت توضیحش نیست.) ،که من هم فکر میکنم صلاحیتش رو به هیچ وجه ندارید. شاید من هم این صلاحیت رو نداشته باشم برای همین این بحث رو دیگه ادامه نمیدم. مسلما هر کسی اجازه ارائه نظرش رو داره ولی اجازه نداره اسم این نوع نظرها رو نقد بگذاره و اعتراض به اون رو نداشتن جنبه نقد جلوه بده.
فقط یادآور میشم اینجا تاپیک حضور یک بازی ایرانی در Steam هست و همین‌طور هیچ یک از مسائلی که به عنوان نقد توی این تاپیک مطرح شده به هیچ وجه در چهارچوب تعاریف نقد نمی‌گنجه و اعتراض اصلی دوستان هم به همین مسئله هست.

پ.ن: در ضمن علاقه‌مند هستم شاهد ادب بیشتری در مورد بازی گرشاسپ و همین‌طور تیم تولیدش باشم.

• Like
Reactions: Politiciλn

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من حسین حسینیان هستم، یکی از اعضای تیم طراحی بازی گرشاسپ. هز چیزی که اینجا مینویسم کاملا نظرات شخصی هست و ربطی به شرکت فن‌افزار‌شریف نداره.
چیزهایی که اینجا میخونم برام خیلی عجیبه، واقعا چند درصد از صحبتهایی که توی این تاپیک انجام شده به موضوعش مرتبط هست؟ واقعا از بچه‌های تحریریه و مدیران سایت بعید هست این مورد، امیدوارم که با وضع بهتری در آینده روبرو باشیم.
من لازمه که یک مسئله رو توضیح بدم، یک صحبت‌هایی وجود داره مبنی بر اینکه ما فکر میکنیم GOW ایرانی ساختیم یا خیلی ادعاهای دیگه در این زمینه، واقعا دوست دارم که یک منبع از این موارد که من یا هر کدوم از اعضای تیم طراحی بازی گفتن رو اینجا بیارید. ما یا شخصا من به ضعف‌هایی که در زمینه طراحی بازی وجود داره کاملا معترف هستیم ولی باور کنید حتی یک نقد کامل و درست در زمینه طراحی بازی رو برای گرشاسپ تا به حال ندیدم، خوشحال میشم توی تاپیکی که هادی درست کرده بحث‌های خوبی شکل بگیره. منظورم بحث‌هایی از نوع بحث‌های این تاپیک نیست، شاید هیچ جوابی رو توی اون تاپیک از من نبینید ولی مسلم بدونید که جواب ما برای اون تاپیک عملکردمون در پروژه‌های بعدی هست چون فکر می‌کنم توضیحات ما فایده‌های زیادی نداشته باشه و فقط ازش به عنوان یک سری توجیه برداشت بشه

پ.ن: در ضمن علاقه‌مند هستم شاهد ادب بیشتری در مورد بازی گرشاسپ و همین‌طور تیم تولیدش باشم.

درود
واقعا برای خیلی عجیب بود چون شما حتی مدعی شده اید این بازی ازgow3بهتر هست !!!!!!؟
این صحبتتون را یک روز از تلوزیون در شبکه 7 دیدیم
واقعا میشه چند تا دلیل برای این حرفتون بیارید خوشحال میشم
دوست من شما که یکی از طراحان اصلی بازی هستی حتی به خودتون زحمت نکشیده اید که چند نسخه از بازی را قبل از عرضه به تیم تحریریه سایتی که بیشترین کاربران گیمر در ایران رادارد تحویل بدهید تا بازی را نقد و بررسی کنند
چیزی که در تمام جای دنیا امروز انجام می شود
بعد دوستانتون می گویند چرا سایت بازی را نقد و بررسی نمی کند !!
در مورد انتقاد از بازی هم که شما می کویید من جوابی نمی دهم خوب این مدل هم واقعا برامون عجیب هست !!!!!!!!!
در اخر هم تا اونجای که من پست هارا دیدیم بی ادبی و توهین را دوست خودتون شروع کرد
مراجعه شود به این پست به قولی یکی شما هست !!!! #64

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
درود
واقعا برای خیلی عجیب بود چون شما حتی مدعی شده اید این بازی ازgow3بهتر هست !!!!!!؟
این صحبتتون را یک روز از تلوزیون در شبکه 7 دیدیم
واقعا میشه چند تا دلیل برای این حرفتون بیارید خوشحال میشم
دوست من شما که یکی از طراحان اصلی بازی هستی حتی به خودتون زحمت نکشیده اید که چند نسخه از بازی را قبل از عرضه به تیم تحریریه سایتی که بیشترین کاربران گیمر در ایران رادارد تحویل بدهید تا بازی را نقد و بررسی کنند
در مورد انتقاد از بازی هم که شما می کویید من جوابی نمی دهم خوب این مدل هم واقعا برامون عجیب هست !!!!!!!!!
در اخر هم تا اونجای که من پست هارا دیدیم بی ادبی و توهین را دوست خودتون شروع کرد
مراجعه شود به این پست به قولی یکی شما هست !!!! #64
چه کسی همچین ادعایی رو کرده؟ میتونی مدرک بیاری؟
در خصوص رویو کپی هم شما در جریان مسائل نیستی و من هم نمیخوام پابلیکشون کنم. فکر میکنم شما فرد ذیصلاحی برای مطرح کردن این قضیه نباشی.
در خصوص انتقاد هم نگفت جواب نمیدیم. بهتره یه بار دیگه جمله رو بخونی. گفته شاید پستی از حسین نبینی.
شما چند صفحه قبل از اون پست 64 رو هم میدیدی بد نبود. کلمات حریر بدست و دایورت و خیلی چیزای دیگه رو قبل از اون پست دوستان مستعمل کردند.
پ.ن: لطفا قبل از کلیک روی گزینه "فرستادن پاسخ" یکبار پستتون رو بازخوانی کنید تا مطمئن بشید اشکال املایی،نگارشی و مفهومی نداشته باشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یعنی نمی دونم چجوری باید جواب بدم الان
واقعا آدم هر کاری میکنه نمی تونه تعدادی از موجودات رو درک کنه.
ببین.
39509985592383704541.jpg

دوست عزیز مجهول الهویه ـه معلوم الحال; یه بازی سراسر ایراد و 160% کِلون از گاو ساختید، گوشتون هم با به به و چهچه یه مشت نوب گیم ندیده پُر شده، دیگه جا واسه انتقاد ندارید. از وجناتتون هم پیداست که دهان مبارکتون چاک و بست درستی نداره.
به جای بلبل زبونی یه دفاعی ازش بکن :d.

• Like
Reactions: shefer

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چه کسی همچین ادعایی رو کرده؟ میتونی مدرک بیاری؟
در خصوص رویو کپی هم شما در جریان مسائل نیستی و من هم نمیخوام پابلیکشون کنم. فکر میکنم شما فرد ذیصلاحی برای مطرح کردن این قضیه نباشی.
در خصوص انتقاد هم نگفت جواب نمیدیم. بهتره یه بار دیگه جمله رو بخونی. گفته شاید پستی از حسین نبینی.
شما چند صفحه قبل از اون پست 64 رو هم میدیدی بد نبود. کلمات حریر بدست و دایورت و خیلی چیزای دیگه رو قبل از اون پست دوستان مستعمل کردند.
پ.ن: لطفا قبل از کلیک روی گزینه "فرستادن پاسخ" یکبار پستتون رو بازخوانی کنید تا مطمئن بشید اشکال املایی،نگارشی و مفهومی نداشته باشه.
عزیز من چرا میری تو جاده خاکی من تو تاپیکی که خودتون ایجاد کرد اید یک سوال مطرح کردم شما هم جواب ندادی !!!!!!!
شما پست من یک بار کامل بخون بعد بیا نقل قول کن گفتم کجا دیدیم !!!!
بهتر بود خودشون پاسخ بده در ضمن چه مشکلی هست که ایشون بیاد شاید جواب بده
در مورد اون پست دوستتنون که اکثر کاربرا ها را جمع بست و تقریبا همه را ناامید کرد
در ضمن هنوز به اصل مطلب پست من توجه نکردی :-/

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
عزیز من چرا میری تو جاده خاکی من تو تاپیکی که خودتون ایجاد کرد اید یک سوال مطرح کردم شما هم جواب ندادی !!!!!!!
شما پست من یک بار کامل بخون بعد بیا نقل قول کن گفتم کجا دیدیم !!!!
بهتر بود خودشون پاسخ بده در ضمن چه مشکلی هست که ایشون بیاد شاید جواب بده
در مورد اون پست دوستتنون که اکثر کاربرا ها را جمع بست و تقریبا همه را ناامید کرد
در ضمن هنوز به اصل مطلب پست من توجه نکردی :-/
من در عنوان اون تاپیک و پست اولش تاکید کردم که مسائل گیم پلی مطرح کنید بعد شما سوالی مطرح کردید در خصوص نصب چند باره که من هم جواب دادم. هرچند که هیچ ربطی به گیم پلی نداره. بعد هم از فامیلاتون توی china town‌ گفتی که اونجا همه چی با کپی رایت!!!! هست. من باید جواب بدم که چرا یه جاهایی کپی رایت رعایت میشه یه جاهایی نه؟ واقعا بعد از اون پست انتظار جواب داشتی؟
من پست های شما رو قبل از پاسخ چندین بار میخونم برای اینکه متوجه حرفهای شما بشم. دیدم که فرمودید شبکه 7 دیدید. با کمال احترام به شما من عباراتی مانند "خودم از رادیو شنیدم" یا "عموم میگفت خودش اونجا بوده" رو به عنوان سند قبول ندارم. شما لطف کن اگه لینک داری بده یا اینکه یه روز بیا شرکت با هم فیلم اون برنامه رو ببینیم. من نمیدونم شما از کجای صحبت ها یه همچین برداشتی کردی.
در خصوص اینکه چرا حسین شاید پاسخ نده. قرار نیست که همه چیز رو برای شما توضیح بدم. حسین بخاطر مشکلات جسمی که داره تایپ کردن به شدت براش سخته.
اصل مطلب پستتون رو هم بهش توجه کردم اما مثکه شما متوجه نشدید. شما آدم ذیصلاحی برای مطرح کردن این مسئله نیستید. این موضوع رو من مطرح کردم آرش عزیز جواب داد و هنوز در این خصوص داریم با هم صحبت میکنیم.
پ.ن: من دیگه به پست های اینچنینی پاسخ نخواهم داد. دوستان انقدر با حب و بغض به مسائل نگاه میکنن که از یه جمله ساده بحران جهانی درست میکنن. همه برچسب هایی که دوستان میزنند رو هم با کمال میل میپذیرم.
پ.ن.2: فریدون عزیز آقای شروین راد به هیچ عنوان آدم مجهول الهویه ای نیستند. ایشون نقشی در تولید بازی گرشاسپ نداشتند و جزو (به قول دوستان) بازیسازان ایندی و از دوستان خوب ما هستند. از همین عبارت میشه فهمید که چقدر دوستان پیگیر بازیهای ایندی هستند. کدوم یک از شما بازیهای ایشون رو میشناسه؟ شرط میبندم اگر بخوام 5 تا بازیساز به قول خودتون ایندی ایرانی رو اسم ببرید نمیتونید. بین خود اعضای بازیسنتر کلی آدم هست که دارن کار میکنن و هیچ توجهی بهشون نمیشه.
پ.ن.3: یه نکته ای که لازم دیدم یادآور بشم اینه که گرشاسپ هم یک بازی ایندی محسوب میشه. توی استیم هم توی بخش بازیهای ایندی قرار داره.
موفق باشیم

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر