عرضه نشدن Prey 2 ديوانگي محض به حساب می آید

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
In The Name of God

آقاي Nathan Cheever، طراح بازي Prey 2، عنوان كرد که اگر شرکت bethesda این عنوان را عرضه نکند دیوانه شده است!

z24ch54ctu14g0190bnh.jpg

در طی سوالی كه يكي از فن(طرفدار) های این بازي، مرتبط با موضوع عرضه ي Prey 2 سوال کرده بود، Cheever اذعان داشت اين ديوانگي است كه پس از سؤالات متداول مردم در ارتباط با عنوان Prey 2،‌ اين بازي منتشر نشود.
وي همچنین در توييتر خود گفت:" bethesda قادر به تصميم گیری است كه چه كاري باید انجام دهد. بهترين كار اين است كه شما بپرسيد آنان چه در سر دارند."

در ادامه این سوالات نیز يكي از طرفداران از منتقل شدن Prey 2 به نسل آینده سؤال كرده بود كه آقای Cheever در جواب به این سوال این چنین گفت:" Prey 2 هيچ مشكلي براي سازگاري با نسل فعلی کنسول ها ندارد. عرضه ي بازي براي نسل بعد راه طولاني را برای ما طلب می کند اما هنگامي كه بازي براي نسل فعلي برنامه ریزی شده است، چه نیازی به عرضه ي آن در نسل بعدي است؟ "

این نکته نیز قابل به ذكر است كه قبل از عرضه ي عنوان پرفروش Black Ops 2، وي عنوان كرده بود كه بودجه ي كل بازي Prey 2 از هزينه ي تبليغات 2 COD: Black Ops كمتر بوده است.

شايعات بسياري در ارتباط لغو عنوان Prey 2 بوده است و اين بازي تا به حال با تاخير هاي گوناگوني مواجه شده است. نكته ي قابل توجه اين است كه Prey 2 در ليست عناوين شرکت bethesda جایی ندارد.

منبع

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اصلا معلوم نیست دارن چیکار می کنن
بازیی که اینقدر نمایشش عالی بود و ازش استقبال شد چرا باید این جوری باهاش برخورد بشه؟!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اتفاقا همین چند روز پیش داشتم فکر می کردم که چرا خبری از Prey 2 نشد؟ تریلرهای بازی توی E3 2011 عالی بودند و واقعا با عقیده ایشون هم موافقم! دیوانه اند اگر کنسلش کنند...
82760256887296558125.gif

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من حس می کنم بازی یا کلا کنسل شده و سازنده ها می خوان تو e3 خبرشو بدن یا می خوان تو e3 سورپرایز کنن و بازی رو باشکوه نمایش بدن.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اصلا به PREY نیومده که به صورت عادی عرضه بشه اینم که نمایشاش شاهکار بود و خبر از یه بازی جدید و متحول کننده تو این سبک میداد اینجوری محو شد

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
نسخه اولش بعد 8 سال صبر عرضه شد و طرفداران رو یه نسلی با این صبر بزرگ کرد!>:dحالا Prey 2 قرار هست نسل بعدی رو بزرگ کنه که به عبارتی اگر 2010 معرفی شده و ما باید 2018 منتظر عرضه باشیم!:d
با تشکر از Human Head و Bethsda با این آینده نگریشون!:|

نسخه اول 11 سال در دست ساخت بود.
بازی قرار بود سال 95 عرضه بشه، که تا 2006 کشش دادن.

شما 2 یا 3 سال تعلیق بودن بازی رو هم حساب کردید.بعد دوباره از اول بازی رو ساختن...

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نسخه اولش بعد 8 سال صبر عرضه شد و طرفداران رو یه نسلی با این صبر بزرگ کرد!>:dحالا Prey 2 قرار هست نسل بعدی رو بزرگ کنه که به عبارتی اگر 2010 معرفی شده و ما باید 2018 منتظر عرضه باشیم!:d
با تشکر از Human Head و Bethsda با این آینده نگریشون!:|
نسخه اول 11 سال در دست ساخت بود.
بازی قرار بود سال 95 عرضه بشه، که تا 2006 کشش دادن.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
برعكس من اصلا هيچ رابطه اي بين نسخه اول و دوم نمي تونستم پيدا كنم و اصلا از اول به اين بازي اميد نداشتم.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
ماهیت بازی کلا با نسخه ی اول متفاوت شده بود! اما نمایش E3 اونقدر جالب بود که باعث شد تا ناراحتی عدم وفاداری به عنوان اصلی برای اکثر هواداران کمرنگ بشه.
استنباط من این هست که Bethesda به عنوان ناشر حاضر نبود در یک مقطع کوتاه زمانی روی دو تا IP شوتر که هیچ کدوم هم عامه پسند و COD Clone نیستند سرمایه گذاری کنه ، امیدوارم موفقیت Dishonored باعث بشه تا Bethesda ترغیب بشه به Prey 2 هم بها بده و یک شوتر خاص رو تجربه کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر