عرضه نشدن بازی NASCAR 2011 در انگلیس

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
طی اخرین اطلاعات بدست امده از MCV بازی زیبای NASCAR 2011 در کشور انگلستان عرضه نمیشود.

nascar.jpg

این عنوان ریسینگ که شبیه ساز مسابقات معروف کشور امریکا میباشد توسط شرکت Eutechnyx که زیر مجموعه Gateshead میباشد در حال ساخت بوده است و Activision ناشر ان بوده است. این عنوان در اکتبر ساله پیش برای پلتفرم های ps3,xBOX360 و Wii تایید شده بود.

زمان عرضه بازی در کشور امریکا برابر با 29 مارچ میباشد که البته زمان بازی در کشور انگلستان هم همین ماه بوده است.

NASCAR 2011 در حالت مولتی پلیر تا 16 نفر بازیکن را پشتیبانی میکند.همچنین این بازی به طرف امکان را میدهد که خود را در بازی به جای یک راننده واقعی حس کند.

منبع:http://www.vg247.com/2011/02/22/nascar-2011-not-gettting-uk-release/

آخرین ویرایش:

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
فکر نمیکنم جائی از کلمه "ممنوعیت" استفاده شده باشه. تو منبع هم فقط گفته شده "MCV‘s reporting that NASCAR 2011 won’t be releasing in the UK." که معنیش میشه بازی تو انگلستان منتشر نخواهد شد که با ممنوعیت فرق داره.
اگه اشتباه میکنم تصحیحم کنید.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
فکر نمیکنم جائی از کلمه "ممنوعیت" استفاده شده باشه. تو منبع هم فقط گفته شده "MCV‘s reporting that NASCAR 2011 won’t be releasing in the UK." که معنیش میشه بازی تو انگلستان منتشر نخواهد شد که با ممنوعیت فرق داره.
اگه اشتباه میکنم تصحیحم کنید.
خوب دوست عزیز پس به این نتیجه میرسیم که بازی عرضه نمیشه دیگه.منم منظورم همین بود.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
مورشا جان ربطش به اینه که بازی تو انگلیس عرضه نمیشه.منکه خبرو به فارسی ترجمه کردم!!:d:d

خب حالا تيتر رو درست كردي.:|حالا ربط پيدا كرد.
پس خبر بيخوديه.:dمن گفتم ببين بازي چي بوده كه تو انگليس اجازه انتشار نداشته نگو ......:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر