عرضه بازی Left 4 Dead 2 با Wave5

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اگه لطف بفرمایید پست اول رو بخونید میفهمید که ویو 5 هم رو همون 1.61 اجرا میشه!

با این بازی که ماکرو راه انداخته و تا به امروز هم موفق بوده فعلا live رو به طور کامل بست !!! فکر کنم با ارزه ای wave 4 5 احتمالا 6 و 7 دیگه دستگاهای کپی خور هم در حالت آفلاین قادر به اجرای بازی نباشن !!!

اما خبر جالب :
برادر من هم که در کانادا زندگی مکنه دیروز تماس گرفت و خبر داد که چند نفری رو در کانادا به جرم کپی کردن بازیهای xbox 360 گرفتن !!! و محل رو کلا توقیف کردن!! :eek: وقتی پرسیدم اینا کی بودن گفت چند نفر چینی بودن که این کار رو میکردن !!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
قفل موج ( Wave ) اصلا چیزی نیست بخواید نگران بشید. با 1.61 که اجرا میشه دوستان هیتاجی بازهم مشکلی ندارن. میمونه Lite-on ی ها مثل من که تا اطلاع ثانوی C4eva بازیهای تغییر Wave ( از 4 به 3 ) خریداری میکنیم :D.
چون لایوی وجود نداره، تغییر موج م مشکلی نداره درهرحال :biggrin1:.

پ.ن. نهایت حرکتی که ماکروسافت انجام میده قطع دسترسی برادران یک چشم ( از جمله خودم :D ) به اون محیطه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
واقعاً کاری به جزء کل کل کردن ندارید.....

فقط من درباره ی اجرای شدن بازی Wave5 برروی iXtreme 1.61 صحبت کردم...چرا موضوع رو به حاشیه میکشید.

در مورد Safe بودن در محیط انلاین هنوز بازی پخش رسمی نشده، باید به خاطر داشته باشید که بازی کردن قبل از عرضه ی رسمی یک بازی مهم در Live ممکنه که چه مشکلاتی مثل ban برای شما رخ بده.

و نیز باید یادتون باشه که از شواهد موجود مایکروسافت توانسته کلیه ی ورژن های مهم iXtreme رو شناسایی کنه

پس این بحث رو ادامه ندید تا امدن خبرهای جدید از iXtreme LT

با آمدن خبرهای بهتر و دقیق تر از واقعیت ماجرای Wave5 پست اول به روز میشود

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
خوب خطرات امنیتی چی؟! عمو بیلی پول مفت نداره به مسئولین بخش XBOX 360 بده که روزی 5 تا WAVE رو کنن که! لابد این یکی یه چیزیش از WAVE4 بیشتره که هنوز یه ماه نشده WAVE5 رو رو کردن!
کارهایی که باید قبل از پست دادن انجام دهیم: فکر کردن به مقدار زیاد!

والا من کسی نیستم که! میتونید از خلیل جان بپرسید! :D فقط میدونم قفلی هست که روی دیسک بازی هست و مانع از اجرای بازی روی درایو هایی با فرمویر غیر اوریجینال میشه! و همون طور که توی همین WAVE4 شاهد هستیم عرضه اش میتونه باعث افزایش دوباره ی موج بن بشه!!! همچنین :D میتونه در محیط لایو خطرات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد! :D

Wave قفل نیست، بلکه آپدیتهای دشبورد هستش که درکنار بازیها قرار داده میشن تا با دشبوردهای جدید همخوانی داشته باشند، Wave4 اومد چون دشبورد قبلی در آگوست 2009 آپدیت شد و قابلیت WLAN2 بهش اضافه شد، الان این آپدیت Facebook و Twitter هم که بیاد بازیها با این دشبورد جدید ارائه میشن که بعدش میشه Wave 5
قفل امنیتی در قسمتهای SS و DMI و اینا هستش که هر بازی با بازی دیگه فرق میکنه.

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
در مورد اجرای بازی از کاربر MomDad مسئول IRC #Fw که عنوان رو خبر کردند سوال کردم
شما میتوانید با iXtreme 1.61 بازی را اجرا کنید و نیز در سری iXtreme 1.6 با کمک دیسک اکتیو 0800 بازی را اجرا کنید.
و همچنین در سری iXtreme 1.51 درایو هیتاچی مشکلی نباید برای اجرا بازی وجود داشته باشد

در حال ویرایش
با آمدن خبرهای بهتر و دقیق تر از واقعیت ماجرای Wave5 پست به روز میشود
آقا این روی 1.61 نمیاد Update نمیشه راهنمایی کنید لطفا . (benq driver)
ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
روی 1.61 که گفتن اون موقع اجرا میشه- لایو هم که تعطیله پس بازی بدرد نمیخوره:biggrin1:L4D فقط انلاین حال میده:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر