عذر خواهی سونی در قبال مشکلات لانچ کنسول دستی Vita !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
درود

20111220vita.jpg

خبر بروز رسانی فریمور ویتا همراه با عذر خواهی سونی از کاربران این کنسول در شرایط فعلی تنها تسکین دهنده عصبانیت روزهای اولیه لانچ ویتا برای کاربران خواهد بود ...

در حالی که کنسول دستی ویتا ساعت های اولیه فروش خود را تجربه میکرد خبر مشکلات این کنسول دستی در بدو ورود به بازار در اینترنت پخش شد . مشکلاتی مثل فریز شدن ، لگ و کرش این کنسول دستی .

در همین حال سونی به سرعت با انتشار فریمور جدید و یک بیانیه عذر خواهانه از خریداران اولیه این کنسول دل جویی کرد .

کنسول دستی ویتا در آخر هفته در ژاپن منتشر شد و در 22 ـم فوریه سال 2012 میلادی نیز روانه بازار اروپا و امریکا خواهد شد .

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Sony: No mass Vita problems, we havent apologised | VG247

شر و ور رسانه ها در مورد Vita تمومی نداره، از کاه کوه میسازن، و تو بعضی موارد من حاضرم قسم بخورم دلشون میخواد Vita با کله بخوره زمین، حالا دلیلشون چیه، خدا میدونه فقط...
همین چند روز پیش VG247 گزارش داده که Vita تو دو روز اولش به شدت کمتر از 3DS فروخته در حالی که اختلاف فروششون کمتر از 50 هزار تا بود.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
محدودیت برای داشتن اکانت PSN
فریدون اون که شایعه بود!........خداییش داری ایراد بنی اسرائیلی میگیری! این مشکلات برای هر کنسولی پیش میاد! برای 3ds که چند برابر این بوده!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این مشکلات اوایل لانچ هر کنسولی میتونه رخ بده و کاملاً طبیعیه !
در واقع این مشکل میتونه برای هر وسیله الکتریکی در زمان لانچ اتفاق بیفته !
بعد از جریان iPhone 4 من این جور خبرا رو چرندیات حساب میکنم ! ( منظور خبر هایی که از مشکلات یه وسیله درست در زمانی که تازه وارد بازار شده و فروش بالایی داشته !‌ )

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همیشه لانچ اینگونه محصولات با چنین مشکلاتی روبرو هست !
از جمله ایفون 4 که مشکلات سخت افزاری داشت حتی !
اینکه جای خود داره !
ولی برای طرفداران مشکلی نیست !
فریمور به راحتی قابلیت اپدیت داره و مشکلات رو حل میکنه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اره مشکلات طبیعیه ولی این حتی ایفون گفتن دوستان عجیبه!!!مگه ایفون چیه که انتظار مشکل ندارین؟؟نمیدونم چرا فقط تو ایران انقدر برند الکی بزرگ میکنن مثلا سونی و اپل رو انقدر بزرگ کردن انگار از مریخ اومدن بی نقصن برا همین هر چی گند میزنن هیشکی باور نمیکنه.مثلا اگه سونی یا اپل تو یه لیست بهترین نباشن اولین چیزی که میگن اینا پول گرفتن اپل و سونی رو خراب کنن.و از این مزخرفات همه سایت هامعتبر دنیا گلکسی2روبهترین گوشی سال کردن ولی فن های اپل میگن سامسونگ پول داده!! .ایفون مشکل صحفه و باتری داره اتیش میگیره و.. اپلم خودش تایید میکنه ولی تو ایران میگن شایعست اپل اخر کیفیته!!!!!بابا دیگه توهم بسه انقدر خودتونو گول نزنین..

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
این مشکل هر چی باشه بد تر از یکی دو سال ترکیدن و سوختن پیاپی کنسول خانگی که نیست ؟! هست ؟ :D بعضی ها گویا زود فراموش کردن :D
الآن اگه تاپیک منحرف شد شما فکر کنم شما مسئولیا!
کلا همه چی باید به همه چی ربط پیدا کنه.
-------------------------------------------------

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اره مشکلات طبیعیه ولی این حتی ایفون گفتن دوستان عجیبه!!!مگه ایفون چیه که انتظار مشکل ندارین؟؟نمیدونم چرا فقط تو ایران انقدر برند الکی بزرگ میکنن مثلا سونی و اپل رو انقدر بزرگ کردن انگار از مریخ اومدن بی نقصن برا همین هر چی گند میزنن هیشکی باور نمیکنه.مثلا اگه سونی یا اپل تو یه لیست بهترین نباشن اولین چیزی که میگن اینا پول گرفتن اپل و سونی رو خراب کنن.و از این مزخرفات همه سایت هامعتبر دنیا گلکسی2روبهترین گوشی سال کردن ولی فن های اپل میگن سامسونگ پول داده!! .ایفون مشکل صحفه و باتری داره اتیش میگیره و.. اپلم خودش تایید میکنه ولی تو ایران میگن شایعست اپل اخر کیفیته!!!!!بابا دیگه توهم بسه انقدر خودتونو گول نزنین..
دوست عزیز کیفیت ساخت محصولات اپل در این زمینه ها بی نظیره !!
همیشه یک چیزی ملاک قرار میگیره برای مقایسه ی محصولات مشابه !
یکی که بهترینه
همه ساخته ی دست بشر هستند و بشر جایزالخطاست !
معیار، ملاک قرار دادن بهترین به عنوان یک استاندارد و مقایسه با سایر برندها هست
پس دلیلی نداره بهترین بی نقص ترین باشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز کیفیت ساخت محصولات اپل در این زمینه ها بی نظیره !!همیشه یک چیزی ملاک قرار میگیره برای مقایسه ی محصولات مشابه !یکی که بهترینههمه ساخته ی دست بشر هستند و بشر جایزالخطاست !معیار، ملاک قرار دادن بهترین به عنوان یک استاندارد و مقایسه با سایر برندها هست پس دلیلی نداره بهترین بی نقص ترین باشه
از چه نظر بی نظیره؟؟یه حرف الکی برا خودن درست کردین بهش ایمان اوردین بخاطر قیمت بالایی محصولات اپل نمیتونین قبول کنین کیفیتش از بقیه بهتر نباشه حتی اگه همه دنیا بگن بهترین کیفت نیست باز شماها میگین هست.مثل درموردtvسونی حرف میزنی ا میگن کیفیت ساخت سونی از بقیه بهتره بعد خبر میاد1.6میلیونtvسونی خطر سوختن باید سونی عوضش کنه ومثلا یارو میبینه کیفیت تصویر tvدیگه از سونی بهتر باز سونی رو میخره میگه چون مردم میگن بهتره!!!مردمم از قدیم هر چی بوده تا الان چشم بسته بهش ایمان دارن.حالا من هرچی بگم شماحرف خودتون که سونی فلان و..ولی واقعیت رو باید قبول کرد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از چه نظر بی نظیره؟؟یه حرف الکی برا خودن درست کردین بهش ایمان اوردین بخاطر قیمت بالایی محصولات اپل نمیتونین قبول کنین کیفیتش از بقیه بهتر نباشه حتی اگه همه دنیا بگن بهترین کیفت نیست باز شماها میگین هست.مثل درموردtvسونی حرف میزنی ا میگن کیفیت ساخت سونی از بقیه بهتره بعد خبر میاد1.6میلیونtvسونی خطر سوختن باید سونی عوضش کنه ومثلا یارو میبینه کیفیت تصویر tvدیگه از سونی بهتر باز سونی رو میخره میگه چون مردم میگن بهتره!!!مردمم از قدیم هر چی بوده تا الان چشم بسته بهش ایمان دارن.حالا من هرچی بگم شماحرف خودتون که سونی فلان و..ولی واقعیت رو باید قبول کرد
چرا راه دور میرید !
شما یک ایفون بگیر دستت برو با هر گوشی که دلت خواست مقایسه کن
هم کمی هم کیفی !
یک ایپد بردار برو با تمام تبلت هایی که موجود هست مقایسه کن !
شما یک مک بوک بردار، با تمام لپ تاپ ها و نوت بوک هایی که میشناسی مقایسه کن !
غیر از اینه که برتری داره ؟
شما گلکسی اس 2 سامسونگ رو دست بگیر، حس میکنی اسباب بازی دستته !
خدا شاهده وضوح عکس 5 مگاپیکسل ایفون 4 از دوربین 12 مگاپیکسل کنان من بالاتره !!
از نظر پخش صوتی جزو تاپ های دنیاست ... کیفیتی ...
دوست عزیز در مورد محصول مولتی مدیا داریم صحبت میکنیم !
ایفون تلویزیون تنها نیست
ام پی 3 پلایر هست
دوربین هست
گوشی هست
یکجورایی کنسول دستی هست
الت وبگردی هست !
میتونه کتاب مطالعه باشه
تمام محصولات اپل با هم سینک میشن، بلااستثناء
خوش ساخت ترین محصول دنیاست، یک دیزاین، چندین ساله داره سخت افزار قوی تر رو در خودش جا میده
دوست عزیز عامل گرونی محصولات اپل میدونی چیه ؟
مک بوک Air از نزدیک دیدی ؟؟
این سایز گوشی با این امکانات فضایی دیدی؟
بله اپل هم میتونه گوشی بزنه 4 اینچ !! نمیتونه ؟ هنر جا دادنه این کانفیگ توی این استاندارده !
اپل هر محصولش وارد بازار شده انقلابی ایجاد کرده
فکر میکنید استاندارد گوشی تاچ رو که کسی تعیین کرد در ابتدا ؟
استاندارد تبلت چیه ؟ تبلت های قبل ایپد رو دیدین شما ؟
از همه نظر لیاقت ملاک بودن رو داره !
بحث رو به بیراهه نکشیم دیگه :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
Sony: No mass Vita problems, we havent apologised | VG247

شر و ور رسانه ها در مورد Vita تمومی نداره، از کاه کوه میسازن، و تو بعضی موارد من حاضرم قسم بخورم دلشون میخواد Vita با کله بخوره زمین، حالا دلیلشون چیه، خدا میدونه فقط...
همین چند روز پیش VG247 گزارش داده که Vita تو دو روز اولش به شدت کمتر از 3DS فروخته در حالی که اختلاف فروششون کمتر از 50 هزار تا بود.
دیگه بالاخره سایت ها نیاز به خبرهای داغ دارن و توی این روزها که نه نمایشگاهی هست و نه مثل یکی دو ماه پیش هر هفته چند تا بازی درجه یک میاد و خبر خاصی نیست ، چه خبری داغ تر از بحث های حاشیه ای در مورد Vita ؟! :D مثلآ یکی از سایت ها (فکر کنم Kotaku بود) در مورد خرابی های Vita نوشته بود و جالب اینجا بود که بدون هیچ منبع درست حسابی ، اصل خبر رو ربط داده به تعدادی ویدئو در Youtube !!!
اگه آمار خرابی منتشر بشه و مثلآ 40،50% کنسول ها مشکل داشته باشن درست ، ولی وقتی کنسول های خونگی همین نسل تا سال سوم و چهارم خودشون هنوز کلی مشکل داشتن و میترکیدن و ... ، نمیدونم چرا باید یه سری مشکلات یه کنسول موقع عرضه (که یه چیز طبیعی هست) رو انقدر توی بوق و کرنا کرد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الآن اگه تاپیک منحرف شد شما فکر کنم شما مسئولیا!
کلا همه چی باید به همه چی ربط پیدا کنه.
-------------------------------------------------
تاپیک قبلی که کلاً به نیت منحدم کردن Vita بود هر اتفاقی هم بیوفته مطمئن باش برنامه ریزی شدس :D با یه حرف من شور حسینی همه رو نمیگیره :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خب دوست عزیز الان توهم زدی شدید دقیقا توم مثل همونای که گفتم اخه این حرفا چیه میزنی؟؟.وقتی تو به بهترین گوشی سال میگی اسباب بازی دیگه من چی بگم؟؟بهترین گوشی سال اروپا.بهترین گوشی به انتخابcnetبهترین گوشی به انتخاt3و...میدونی گلکسی2 وقتی اومد تکنولوژیش خیلی از گوشی های اون موقع جلوتر بود که الان حتی بعد8ماه هنوز بهترینه؟؟؟چرا مثل اسباب بازی چون پلاستیک؟؟میخوای فلز باشه بشه1کیلو؟؟از نظر مقاومت میگی؟؟از نظر مقاوم بودن که تو یوتیوب پره برو ببین ایفون از گلکسی 2ضعیفتره و زودتر داغون میشه.اخه ایفون فقط تو دوربین5مگ گوشی بهترین بود این توهمه که میگی با12مگ بهتره حتی از8موبایل هم بهتر نیست اخه این حرفا چیه میزی؟؟خلاقیت و نبوغ استیو جابز ربطی به کیفیت محصولات نداره درسته ای پد. فوقالعادست ولی ماداریم درموردکیفت حرف میزنیم نه خلاقیت استیو جابز

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب دوست عزیز الان توهم زدی شدید دقیقا توم مثل همونای که گفتم اخه این حرفا چیه میزنی؟؟.وقتی تو به بهترین گوشی سال میگی اسباب بازی دیگه من چی بگم؟؟بهترین گوشی سال اروپا.بهترین گوشی به انتخابcnetبهترین گوشی به انتخاt3و...میدونی گلکسی2 وقتی اومد تکنولوژیش خیلی از گوشی های اون موقع جلوتر بود که الان حتی بعد8ماه هنوز بهترینه؟؟؟چرا مثل اسباب بازی چون پلاستیک؟؟میخوای فلز باشه بشه1کیلو؟؟از نظر مقاومت میگی؟؟از نظر مقاوم بودن که تو یوتیوب پره برو ببین ایفون از گلکسی 2ضعیفتره و زودتر داغون میشه.اخه ایفون فقط تو دوربین5مگ گوشی بهترین بود این توهمه که میگی با12مگ بهتره حتی از8موبایل هم بهتر نیست اخه این حرفا چیه میزی؟؟خلاقیت و نبوغ استیو جابز ربطی به کیفیت محصولات نداره درسته ای پد. فوقالعادست ولی ماداریم درموردکیفت حرف میزنیم نه خلاقیت استیو جابز

بله، من از شما تشکر میکنم کلا :d
---------------------
در کل هر کسی یه نظری داره

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
الان چرا دارین بحث مشکل سخت افزاری ایکس باکس رو میکشین وسط؟
الان مثلا میخواین این مشکل رو با به رخ کشیدن یه مشکل دیگه کوچیک میکنین؟ گرچند اصلا مشکل به حساب نمیاد، مثلا یه مانیتور میخری مشکل داره، یه GLX میخری میترکه! پیش میاد...
ولی درست نیست بیایین بگین چون ایکس باکس مشکل داشت، اینم حق داره مشکل داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر