عدم نمایش VCD

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
با سلام
مشکل من اینه که مدتیه هیچ فیلم VCD رو نمی تونم روی کامپیوتر ببینم و با این پیغام خطا روبرو میشم :
Error01.jpg-94317.html
Error01.jpg-48141.html
2ch50cz.jpg

و حتی نمی تونم فایل فیلم رو هم کپی کنم ، چون پیغام خطای زیر رو میده :
Error02.jpg-48141.html
Error02.jpg-48141.html
30u9ruo.jpg

این رو هم اضافه کنم که دوتا dvd rw دارم که یکیش سامسونگه اون یکی هم پایونیر.
مشکل هم از وقتی شروع شد که سیستم با ویستا درست کار نمی کرد و هر از چند گاهی bluescreen ظاهر میشد تا اینکه از خیر ویستا گذشتم و xp نصب کردم ، بعد از یک هفته vga ام رو عوض کردم (7300 gt رو تبدیل به 4870x2) کردم ، بعد از این مجددا ویستا رو نصب کردم که در حین نصب دوباره bluescreen ظاهر شد و کلیه درایوهای هاردم به ملوکت اعلی پیوست و هرچی اطلاعات داشتم پرکشید و رفت :angel:. حالا ویستا نصب کردم و این مشکل به وجود اومده (روی هر دو ویستای 32 و 64 بیتی این مشکل هست).
حالا یک جوون خیر بیاد مشکل ما رو حل کنه!

آخرین ویرایش:

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
آقا شما چقدر ریلکس هستی با این همه بلای آسمانی!!! :biggrin1:
با میدیا سنتر تست کردی؟
با windows media player Classic هم تست کن.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
من احتمال ضعيف بودن پاور رو ميدم . شما پاورت چيه؟؟؟؟ در ضمن ممكنه يا سي دي خراب بوده يا درايوهات خرابه!

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
به به پس از مدتها جواب ما رو هم دادین ! با تشکر و سپاس فراوان من یک کیف سی دی فیلم دارم هیچ کدوم رو نشون نمی ده VCD پس مشکل از سی دی ها نیست ، درضمن محتویات همه سی دی و دی وی دی ها رو می تونم ببینم وبا فیلمهایی که بر روی دی وی دی هستند مشکل ندارم فقط با vcd مشکل دارم. پاورم رو هم که به خاطر کارت گرافیکم تازه عوض کردم 750 وات گرین . خودم به این نتیجه رسیدم که کارت گرافیک جدیده احتمالا با مادربردم سازگاری نداره ، چون pci2 هستش و مادر برد من pci1 ساپورت میکنه .

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ربطي نداره . اين pci ربطي نداره چه 2 رو 1 چه 1 رو 2!!! :biggrin1:

احتمالا درايوت از لحاظ خوندن سي دي ضعيف شده ... هيچ كدوم از درايوهات سي دي نميخونه؟؟؟؟ ممكنه از كابل پشت درايوهات هم باشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر