babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
دوستان با این وجود دیگه فرقی بین خریدن اکانت هوم و غیر هوم نیست درسته؟

بعید هست این چیز جدید یه باگ باشه بیشتر بنظرم یه آپدیت هست که کسی نتونه آفلاین بازی کنه مثل اون جریان سوپراکانتا که بستشون
ظاهرا روش دوباره اکی شده سوپراکانتهای افلاین

hadi hadi1234

کاربر سایت
Feb 14, 2021
7
با عرض سلام خدمت همه دوستان یک سوال واجب درام.این اکانتای سوپر اکانت دوباره اوکی شد و دارن بازی میریزن روی کنسولا من از چند نفر شیندم بعضیا میگن همون هوم لاک یا هوم نامحدوده که دوباره اوکی شده و طرف اکانتو داره متدو روش میزنه بازیها رو قانونی روش میخره و روی کنسولا میریزن بعضیا هم میگن که یک روش نرم افزاریه با یک متد روسی هستش میخام ببینم این دقیقا کدوم متده که اوکی شده و اینکه استفاده از این روش باعث بن شدن کنسول میشه یا نه؟چون قبلا ظاهرا این سوپر اکانتا بن نیمکرد کنسولارو .خب اگه اینطوری باشه 50 تا باز یهم بخاد طرف بخره حداقل 20 یا سی میلیون پول خرید بازیاش میشه احتمال داره بالاس بزنن بازیاشونو یا نه؟ بن نیمکرد کنسولو و سوال دیگم اینکه میخام بپرسم ایا این متد قابل دسترسی هستش؟یعنی کار خاصی باد کرد دیگه که اکانت اینجوری بشه ممنونم اگه یک توضیح کاملی بدین چون از بن شدن کنسولم میترسم خیلی

hadi hadi1234

کاربر سایت
Feb 14, 2021
7
الان دوستان با این متد جدید هوم نامحدود هنوز هم میشه بازی ریختش یا نه؟یا بستتش ماکروسافت؟چون یکی دوجا زنگ زدم توی تهران میریختن به 650تومن ده تا بازی انتخابی جدید و اینکه روش ایا بن میکنه کنسولو یا نه

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
باید انلاین شید.بازی رو یه بار اجرا کنید و سریع افلاین شید.یا انلاین بازی رو اجرا کنیدو ببندید و بعد افلاین شید و دوباره بازی رو اجرا کنید. من برای بازیهایی که نمی خوام اپدیت کنم مثل فورتزا این کارو می کنم. اگه کل اافلاین باشید نمی فهمه که گیم پستون فعاله یا نه

• Like
Reactions: deadkin

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود دوستان گرامی
من فکر میکنم هر کسی کنسول ایکس میگیره باید همیشه قبلش به فکر کانکشن 24 ساعت و 7 روز هفته باشه. من خودم سالهاست اونلاین هستم تقریبا دایم.
سرویس گیم پس یک سرویس خدمات اونلاین است باید سرور و کنسول و اکانت به اصطلاح هندشیک کنن که بدونن چقدر از زمان سرویس مانده همیشه افلاین بودن در بعضی مواقع برای ایکس غیر ممکنه.

• Like
Reactions: mohamad1331

BadboyNimA

عضو جدید
May 24, 2021
1
من چند بار امتحان کردم مشکلی نداره یه پیام میده بعد use offline رو میزنی میری تو بازی
سلام خسته نباشید من دستگاهم xsx هستش و اوایل بازی کردن اولش با این پیغام مواجه میشدم و الان دو سه روزیه دیگه اون پیغام بهم نمیده همون که باید بزنی use offline گاهی اوقات میده گاهی اوقات هم نمیده قبلا باید حتما میزدی تا بازی اجرا شه ولی الان دیگه اون پیغام رو نمیده و بازی اجرا میشه مشکلی نداره؟ امکانش هست بعد از یه مدتی که میزنی آفلاین دیگه پیغام رو نده چون میدونی آفلاین بازی میکنی؟

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
دوستان مشکل حل شد یا هنوز پابرجاست؟ کسی تست زده؟
مشکل پا برجاست
ماکروسافت متوجه شده وقتی آفلاین میشه کنسول زمان گیم پس در اصل استپ میشه
برای همین کلا انلاین کرد سرور گیم پس رو
و اعلام کرد من بازی ها رو در مدت گیم پس 1.3.6 ماهه به گیمر در اصل اجاره میدم
و گیمر حق استفاده بیشتر رو نداره

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من یه اکانت هوم گیم پس خریدم و دو تا بازی گیم پس هم باهاش دانلود کردم.و موقع اجراشون میگه باید آنلاین بشی و بعد میشه رفت تو بازی. البته بعد اجرای بازی، میتونم آفلاین بشم.

سوالم اینه که این همون مشکلیه که بقیه هم دارن؟ یعنی فروشنده واقعا بهم اکانت هوم فروخته یا از این عادیاست که باید همش آنلاین بود؟

این آنلاین شدن موقع اجرای بازی، ربطی به هوم و غیر هوم نداره؟ و حتی اگه کدش رو هم رو اکانت خودمون فعال کنیم بازم یه بار آنلاین شدن رو میخواد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر