ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
دوستان من یه اکانت هوم گیم پس خریدم و دو تا بازی گیم پس هم باهاش دانلود کردم.و موقع اجراشون میگه باید آنلاین بشی و بعد میشه رفت تو بازی. البته بعد اجرای بازی، میتونم آفلاین بشم.

سوالم اینه که این همون مشکلیه که بقیه هم دارن؟ یعنی فروشنده واقعا بهم اکانت هوم فروخته یا از این عادیاست که باید همش آنلاین بود؟

این آنلاین شدن موقع اجرای بازی، ربطی به هوم و غیر هوم نداره؟ و حتی اگه کدش رو هم رو اکانت خودمون فعال کنیم بازم یه بار آنلاین شدن رو میخواد؟
دوست عزیزی کلا از قبل از عید گیم پس و EA بخش آفلاین دائم ندارن
و باید اول انلاین بازی و بازی رو اجرا کنی بعد بری آفلاین کنی
هر دفعه همین کار رو باید انجام بدی

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان من یه اکانت هوم گیم پس خریدم و دو تا بازی گیم پس هم باهاش دانلود کردم.و موقع اجراشون میگه باید آنلاین بشی و بعد میشه رفت تو بازی. البته بعد اجرای بازی، میتونم آفلاین بشم.

سوالم اینه که این همون مشکلیه که بقیه هم دارن؟ یعنی فروشنده واقعا بهم اکانت هوم فروخته یا از این عادیاست که باید همش آنلاین بود؟

این آنلاین شدن موقع اجرای بازی، ربطی به هوم و غیر هوم نداره؟ و حتی اگه کدش رو هم رو اکانت خودمون فعال کنیم بازم یه بار آنلاین شدن رو میخواد؟

فرق اکانت هوم با سوییچ اینه که وقتی شما اکانت هوم داشته باشید دیگه نیازی نیست هر بار وارد اکانت گیم پس بشین تا بتونید بازی کنید

ولی ظرفیت سوییچ هر وقت آنلاین میشید باید وارد اکانت که خریدین بشید بعد با پروفایل خودتون بازی کنید

در مورد آفلاین هم اگه کنسول روی power saving نباشه وقتی کنسول خاموش هم کنید بازم بازی های گیم پس اجرا میشن ولی اگه کنسول Full shutdown بشه یا روی Power saving باشه هر بار که خاموش میکنید باید آنلاین بشید

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
فرق اکانت هوم با سوییچ اینه که وقتی شما اکانت هوم داشته باشید دیگه نیازی نیست هر بار وارد اکانت گیم پس بشین تا بتونید بازی کنید

ولی ظرفیت سوییچ هر وقت آنلاین میشید باید وارد اکانت که خریدین بشید بعد با پروفایل خودتون بازی کنید

در مورد آفلاین هم اگه کنسول روی power saving نباشه وقتی کنسول خاموش هم کنید بازم بازی های گیم پس اجرا میشن ولی اگه کنسول Full shutdown بشه یا روی Power saving باشه هر بار که خاموش میکنید باید آنلاین بشید
اگر کنسول Full shutdown نکنن یا روی Power saving نباشه
در اصل کنسول انگار رو حالت استندبای هست و همیشه کنسول آماده بکار هست
و اولین چیزی که بعد از مدتی آسی میبینه هارد کنسول هست چون مدام سیلندر هارد داره کار میکنه
وقتی کنسول رو خاموش کنید و ساکت باشه همه یا گوشتون رو نزدیک کنسول کنید
صدای وز وز هارد رو میتونید بشنوید

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگر کنسول Full shutdown نکنن یا روی Power saving نباشه
در اصل کنسول انگار رو حالت استندبای هست و همیشه کنسول آماده بکار هست
و اولین چیزی که بعد از مدتی آسی میبینه هارد کنسول هست چون مدام سیلندر هارد داره کار میکنه
وقتی کنسول رو خاموش کنید و ساکت باشه همه یا گوشتون رو نزدیک کنسول کنید
صدای وز وز هارد رو میتونید بشنوید

دوست عزیز کنسول های نسل جدید اصلا هارد ندارن نکته اول

نکته دوم اینکه این ادعا شما در مورد خراب شدن هارد یا آی سی یا نمیدونم سیلندر و ... کاملا تخیلی هست و یدونه مطلب معتبر که بتونه صحبت های شمارو ثابت کنه هم توی اینترنت پیدا نمیکنید

کلا هارد دیسک ها که نسل قبل هم استفاده میشد تشکیل شده از یه سری صفحه که اطلاعات روی اونها ذخیره میشه + هد + موتور+ مدار

هر چقدرم که بخش مختلف هارد کار کنه مشکلی براش پیش نمیاد حتی اگه شبانه روزی هم استفاده کنید
در ضمن وقتی شما از هارد استفاده نکنید حتی اگه روشن باشه هد کنار میره و موتور هم ثابت میشه تا وقتی دستور خوندن یا نوشتن بهش داده بشه

در مورد SSD هم که کلا داستان فرق میکنه و فقط مدار هست

یه نکته هم بگم که من چندین ساله کنسول همین حالت داره کار میکنه و one s- one x و الان series x مشکلی براش پیش نیومده و نخواهد اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر