طریقه Share کردن اینترنت بین PC و Xbox One (برای خرید Games-Dlc-Season Pass-Add Ons)

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
به نام خدا

طریقه Share کردن اینترنت بین PC و Xbox One (برای خرید Games-Dlc-Season Pass-Add Ons) با (از) خود کنسول Xbox One

اموزش خرید مستفیم از مارکت ایکس باکس وان

موارد مورد نیاز :
سخت افزار:
یک Laptop - Notebook - Pc که دارایه شبکه Wifi & Network Card باشند (نکته مهم : هر دو را با هم داشته باشند)

مهم در این اموزش از Laptop برای به اشتراک گذاشتن اینترنت استفاده شده
نرم افزار:
1- Connectify Hotspot لینک دانلود 2- Hotspot Shield لینک دانلود بعد از کلیک یکم صبور باشید

نکته مهم : اگر از قبل برنامه HotSpot Shield رو نصب کردید پاک کنید که موجب اختلال در اینترنت شما میشود

اموزش نصب برنامه:
=))=))=))
اموزش نصبی در کار نیست برنامه رو بطوره پیشفرض نصب کنید ابتدا برنامه Connectify و بعدش برنامه Hotspot Sheild
کرک برنامه داخل پوشه برنامه هستش ابتدا برنامه رو کامل ببندید و کرک کنید بعد از کرک کامپیوتر را رسیت کنید تمام
:)):)):))

نکته مهم : اگر Laptop شما با Wifi به اینترنت وصله ان را قطع و با کابل Lan به اینترنت وصل کنید
اموزش تنظیمات برنامه های Hotspot Sheildو Connectify و به اشتراک گذاشتن اینترنت

ابتدا برنامه Connectify رو کامل ببندید
طبق تصاویر زیر برنامه Hotspot Sheild رو اجراح و فعال کنید

مهم برنامه Hotspot Sheild بطور پیش فرض به سرور امریکا US---United state وصله

تصویر اول
nca2hv35t0knkighm70k.jpg

تصویر دوم

mlx4z1copgqsnducfc1v.jpg

طبق تصویر زیر برنامه Connectify را اجراح و تنظیمات را انجام بدید

2nlje7qjyf8ap5wo6d85.jpg

تنظیمات کنسول Xbox One

ابتدا وارد Settings و بعد Network را انتخاب کنید
درقسمت Set up Wirelless Network کانکشنی که با برنامه Connectify ساختید انتخاب و کانکت شوید اگر به اینترنت وصل شدید مراحل تمام شده در غیره اینصورد وارد Advanced Settings شده IP و DNS Settings را رو Automstic بزارید و تمام شما بدون هیچ مشکلی میتونید خرید و Reedem Code وارد کنید

امکان بن شدن با این روش کمه چون به عنوان یک شهر وند امریکای خرید میکنید

مهم از این لینک میتونید برای تنظیمات Payment و Billing استفاده کنید فقط بجای شماره طرف شماره گوشی خودتون رو وارد کنید
تست شده توسط خودم با کنسول و پروفایلUnited state Region 1

امیدوارم اموزشم مفید باشه با تشکر از دوستان

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
مرسی ولی یه سوال
شما نوشتید که امکان بن شدن کمه
یعنی ممکنه بن شیم؟
کسی هست از این روش بدون مشکل جواب گرفته باشه؟

خوب شایعه شده که کس از ایران تو لایو خرید کنه بن میشه ولی من 3 ساله دارم خرید میکنم بن نشدم

سوال دومت خودم خرید کردم مشکلی پیش نیومده

Sajjad77630

کاربر سایت
Nov 11, 2013
37
نام
Sajjad
اینا همه الکی است بن شدن مگر الکیه بن شدن اگر شدید برید با پشتیبانی صحبت کنید بگید این مشکل رو دارید هیچکی بن نمی شه من الان خودم 1 ساله دارم می خرم هیچی نشده

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
دوستان توجه داشته باشید!

در رابطه با طریقه خرید از ایکس باکس لایو....اصلاً لازم نیست کنسولو با کامپیوتر share کنی شما از تو کامپیوتر با ف ی ل شکن وارد لایو بشین خریدو بزنین و بعد با کنسول دانلود کنین به همین راحتی.

Veteran Gear

کاربر سایت
Nov 27, 2012
64
نام
Aref
دوستان توجه داشته باشید!

در رابطه با طریقه خرید از ایکس باکس لایو....اصلاً لازم نیست کنسولو با کامپیوتر share کنی شما از تو کامپیوتر با ف ی ل شکن وارد لایو بشین خریدو بزنین و بعد با کنسول دانلود کنین به همین راحتی.

واقعا؟ :-o
:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر