طریقه ی Downgrade از 3.71M33 به 1.50 و سپس به 3.52M33-4

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
منظورم از Magic Gate مموری است که برای روش Pandora استفاده میشه و با اون می تونیم PSP رو دانگرید کنیم !
sAsAn.K به نظرت من نمی تونم از Magic gate دوباره دانگرید کنم ؟ بعد شما که می گید PSP های آنبریک شده درست نمی شوند ، یعنی اگه PSP دوباره Break بشه روش Pandora نمی تونه کاری کنه ؟
سلام دوست عزيز

به اينجا برو
آموزش کاملش هست
لينک آموزش
قربانت
پناهي:love:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
نه دوست عزیز منظورم این نیست که اگه دوباره برک شد نمیشه با Pandora درستش کرده منظورم اینه که وقتی این روش به این راحتی هست پاندورا میخوایم چی کار ؟!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
شما که آموزش دادید من اینکارو کردم ! به 1.5 هم که خواستم دانگرید کنم ! تا 95 % شد ، بعد Error داد و PSP خاموش شد ! حالا هم که PSP رو روشن می کنم سره Autorun اول که می نویسه Sony computer گیر می کنه دیگه بالا نمیاد ! شما گفتین این روش تست شده ولی چرا کار نکرد :mad::mad::mad:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
ببینید این اولین مورده که من تا حالا دیدم . برای 5 نفر تا حالا خودم این کارو کردم .
حتما یه جای کارو اشتباه رفتید یا شارژ کم شده یا مموری در آورده شده .
مطمئن باشید وگرنه تا 100 درصد می رفت .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان این روش کار میده یا نه رو نمی دونم :confused:! ولی PSP من بریک شد و دوباره با روش Pandora درستش کردم:laughing: ( در ضمن کی گقته از روش Pandora فقط یه بار میشه استفاده کرد ) ./:)
حالا هم دارم به 3.52 آپگرید می کنم !:love:

d!mo

کاربر سایت
Jun 9, 2007
1
salam dustan mazerat ke nemitunam farsi type konam .
man 2 ta psp daram.yekish ro tunestam 3.71 m33 ro nasb konam rush vali unyeki ro raftam nasb konamvasate nasb be mohite xmb bargasht va bad khamush shod va dige roshan nashod:((.albate roshan mishe cheraghe sabzesh ama Display khamushe midunam ke brick shode khastam bedunam alan man che kari mirunam bekonam .kasi mitune komakam kone pls?:(

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
سلام دوستان من دستگام ورژن 3.71 برک شده اما ریکاوری میره .......FLASH 0 و FLASH1 رو هم کپی کردم اما FLASH 1 کپی نمیشه این ارور میده
2004696441979099251_rs.jpg

اگه بازم درست نشد به لينك زير برو و به 1.5 ريكاورش كن: (كرنل 1.5 رو نصب كرده بودي ديگه؟)
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8544

اینارم اقا مهدی گفت اما جواب نداد کرنل 1.5 نصب کردم :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam dustan mazerat ke nemitunam farsi type konam .
man 2 ta psp daram.yekish ro tunestam 3.71 m33 ro nasb konam rush vali unyeki ro raftam nasb konamvasate nasb be mohite xmb bargasht va bad khamush shod va dige roshan nashod:((.albate roshan mishe cheraghe sabzesh ama Display khamushe midunam ke brick shode khastam bedunam alan man che kari mirunam bekonam .kasi mitune komakam kone pls?:(
چون دوتا PSP داري پس راحت ميتوني اون كه بريك شده رو هم درست كني.
به لينك زير برو:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=274682&postcount=29
سلام دوستان من دستگام ورژن 3.71 برک شده اما ریکاوری میره .......FLASH 0 و FLASH1 رو هم کپی کردم اما FLASH 1 کپی نمیشه این ارور میده

اگه بازم درست نشد به لينك زير برو و به 1.5 ريكاورش كن: (كرنل 1.5 رو نصب كرده بودي ديگه؟)
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8544

اینارم اقا مهدی گفت اما جواب نداد کرنل 1.5 نصب کردم :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
لينك زير رو ببين :
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=274682&postcount=29

كارايي كه گفته شده رو انجام بده و PSP رو درست كن.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آقا یکی از اشکالاتشم همین اجرا نشدن بعضی از بازیهاست!!!!
ساسان جان من اگه به 1.5 دانگرید کنم بعدش به روش دستی میتونم 3.52 کنم دیگه؟؟؟ منظورم اینه که از EASY INSTALLER استفاده نکنم:confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا یکی از اشکالاتشم همین اجرا نشدن بعضی از بازیهاست!!!!
ساسان جان من اگه به 1.5 دانگرید کنم بعدش به روش دستی میتونم 3.52 کنم دیگه؟؟؟ منظورم اینه که از EASY INSTALLER استفاده نکنم:confused:
آره ميتوني به روش دستي بعدش هر فريمور كه خواستي رو بريزي.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
برای تبدیل ورژن 1.50 به 3.52M33-4 هم ابتدا این فایل رو دانلود کنید :
3.52M33-4 Easy Installer
سوال ها در همین تاپیک ، ممنون ، ساسان .:love:
ساسان جان
این لینک کار نمیکنه .
در ضمن ... نمیشه برای اپگرید کردن از 1.50 به 3.52 m33-4 همان فایلهای آپگریدهای معمولی استفاده کنیم ؟
منظورم همونه فایلهاییه که توی تاپیک آپگرید 3.52 m33 و آپگرید m33-4 3.52 هست .
ممنون :love:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
ساسان جان
این لینک کار نمیکنه .
در ضمن ... نمیشه برای اپگرید کردن از 1.50 به 3.52 m33-4 همان فایلهای آپگریدهای معمولی استفاده کنیم ؟
منظورم همونه فایلهاییه که توی تاپیک آپگرید 3.52 m33 و آپگرید m33-4 3.52 هست .
ممنون :love:
بله ميشه همون فايل ها رو خودت بريزي !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر