طریقه اتصال psp به اینترنت

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خواهش
نه گفتم ، شما از داتک بپرس با چه مودمایی سازگار هستن بعد بیا اینجا تا بشه نظر داد.
والا رِوال عادیش 7 روز هستش ولی شما بعد از تنظیم قرارداد یه دو سه روز بعد به منطقه مخابراتیتون یه زنگ بزن یا حضوری مراجعه کن و ازشون بپرس که خط شما رو رانژه کردن یا نه اگه رانژه باشه تمومه فقط یه نیم ساعت کار داره تا بری اینترنت.:cheesygri

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام.خسته نباشید{چه عجب سایت دوباره راه افتاد}.supra جان پرسیدم و گفتند توی سایت نوشتیم.توی سایت هم این رو نوشته بود:
مشخصات یا مارك مودم هایی كه با سرویس ADSL شما سازگار باشند چیست؟
از آنجایی كه تجهیزات شركت داتك منطبق با استانداردهای بین المللی است، انواع مودمهای استاندارد قابلیت كاركردن با شبکه داتک را دارند.

نكته قابل توجه این است كه مودمهایی كه انتخاب می شوند باید قابلیت سازگار ی با ADSL یا ADSL 2 را داشته باشند و VPI / VCI آنها بایستی قابلیت تنظیم برروی 12/10 ، 25/10 ، 51/10 و 12/10 ، 25/11 ، 31/11 را داشته باشد.

بطور كلی می توان گفت مودمهای ASUS ، Symphony ، Fiberhome ، Alcatel ، Ericsson ، SMC ، Comtrend ، Paradyne ، Pheenet ، galaxy و ... سازگار با تجهیزات ما می باشند.

تجربه ما نشان داده است که تا کنون تنها مودم های D-link با شبکه داتک - تله کام ناسازگاری دارند.
خوب حالا میتونی مودم ها رو پیشنهاد کنی؟
فقط قیمت رو هم بزن.از اونجایی هم که قبلا گفتم قیمتش تا 100 تومن باشه و بیشتر نه.تو هم اونی رو که میدونی بهتره حتما ذکر کن.چون نمیخوام به خاطر 10,20 تومن ارزونتر بودن بعدا به مشکل بخورم.
و یک چیزه دیگه{البته ببخشید ها}:احتمالا خرید بعدیم یه x360 باشه.واسه همین میخواستم بدونم x360 با اترنت به مودم وصل میشه دیگه؟اگه اینجوریه مودمی که خواهی نوشت خوهشا اترنت هم داشته باشه{یعنی کلا بگم:بهpsp.xbox360 وصل بشه.بازی اینترنتیه هر دو رو ساپورت کنه.زیر 100تومن باشه.محل خرید مطمئن رو هم بگو,مودم 2+ رو هم ساپورت کنه}
یه چیز دیگه:به شدت معذرت میخوام که انقدر سوال پرسیدم و موضوع رو پیچوندمش.
با تشکر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب میتونی اینار در نظر بگیری :
PLANET ADW-4401A=82-84 , BILLION 7300=98=100 , LINKSYS WAG200G=95-98 , ASUS WL-AM604G=98-100 , SMC-7904WBRA2=75-80
من با این مدلا زیاد کار کردم ، در کل من LINKSYS و اون مدل ASUS رو بیشتر قبول دارم.(البته اگه گیر بیاری)
360 هم به پورت LAN مودم وصل میشه این WIRELESSها هم اکثرا پورت LAN دارن.(router هستن دیگه :cheesygri)
شما برو ولیعصر بین میدون تا جمهوری دیگه مرکزش قطعات تو تهران همینجاس بگردی نمایندگیشون رو هم پیدا میکنی.;)
خواهش

abmm

کاربر سایت
Jun 18, 2009
32
نام
محمد
خوب میتونی اینار در نظر بگیری :
PLANET ADW-4401A=82-84 , BILLION 7300=98=100 , LINKSYS WAG200G=95-98 , ASUS WL-AM604G=98-100 , SMC-7904WBRA2=75-80
من با این مدلا زیاد کار کردم ، در کل من LINKSYS و اون مدل ASUS رو بیشتر قبول دارم.(البته اگه گیر بیاری)
360 هم به پورت LAN مودم وصل میشه این WIRELESSها هم اکثرا پورت LAN دارن.(router هستن دیگه :cheesygri)
شما برو ولیعصر بین میدون تا جمهوری دیگه مرکزش قطعات تو تهران همینجاس بگردی نمایندگیشون رو هم پیدا میکنی.;)
خواهش

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اگر من این دستگاه را بخرم میتونم به psp وصل کنم و برم آنلاین بازی کنم
در غیر این صورت شما جه وسیله ای با قیمت 30 هزار تومن معرفی میکنید

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
سلام میخواستم بدونم میشه از طریق PS3 با PSP وصل شد به اینترنت؟(مثلا ADSL به PS3 وصل باشه و ما با PSP بهش وصل شیم و بریم اینترنت و شبکه بازی کنیم؟)

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
پس از کجا میدونی؟ :biggrin1: این دستگاهه WiFi MAX مدلی مخصوص PSP داره ؟ یعنی اگه مخصوص PSP باشه فقط برای PSP کار میکنه یا رو هر چیزی که WiFi پشتیبانی کنه؟(یعنی هر WiFi MAX رو PSP کار میکنه؟)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
wi-fi max چجوری کار میکنه من درست نفهمیدم.
یعنی این دستگاه اگه به adsl وصل بشه از محدیدیت کم میکنه(اگه adsl دایمی نباشه)یا به صورت جدا کانکت میشه و محدیدیت نداره.
من adsl دارم ولی دایمی نیست لطفا کمک کنید و بگید که اگر از محدودیت adsl کم نمیکنه تا یکی بخرم.
یک سوال دیگه اینطوری که فهمیدم پی اس پی وصل میشه به wi-fi max و کامپیوتر.ولی سوال اینجاست که wi-fi max شبکه از کجا پیدا میکنه و چجوری اینترنت رو پیدا میکنه؟
قیمت wi-fi max هم بگید ممنون میشم
لطفا کمی توضیح بدین

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
تا اونجا كه من مي دونم wifi-max اون اينترنت اي دي اس الت رو به صورت امواج پخش مي كنه. يعني تبديل با سيم به بي سيم :cheesygri
بله. از محدوديت شما كم ميشه. بالاخره داري از اينترنت استفاده مي كني ديگه.
قيمت دقيق هم ندارم شرمنده.

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
wi-fi max چجوری کار میکنه من درست نفهمیدم.
یعنی این دستگاه اگه به adsl وصل بشه از محدیدیت کم میکنه(اگه adsl دایمی نباشه)یا به صورت جدا کانکت میشه و محدیدیت نداره.
من adsl دارم ولی دایمی نیست لطفا کمک کنید و بگید که اگر از محدودیت adsl کم نمیکنه تا یکی بخرم.
یک سوال دیگه اینطوری که فهمیدم پی اس پی وصل میشه به wi-fi max و کامپیوتر.ولی سوال اینجاست که wi-fi max شبکه از کجا پیدا میکنه و چجوری اینترنت رو پیدا میکنه؟
قیمت wi-fi max هم بگید ممنون میشم
لطفا کمی توضیح بدین

بله از محدودیت کم میشه
ببین این دستگاه کارش اینه که اینترنت شما رو شر میکنه تا محدوده حداکثر 100متری
شما باید کانکشن اینترنت خودت رو شر کنی بعد این دستگاه اون رو تبدیل به امواج وای فای میکنه
من از دبی بعد از کلی گشتن پیدا کردم و حدود 40 تومن خریدم
الان هم میشه با لپ تاب هم باهاش به اینترنت وصل شد یعنی فقط به درد psp نمی خوره
تو cd هایی هم که توش داره نرمافزارهای موردنیاز برای DS و Wii هم هست یعنی با اونها هم میشه بهش وصل شد
البته اگه adsl نداشته باشی زیاد به درد نمیخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر