طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
پدرام جان سلام
من وقتی داشتم گیمر تگ میخواستم آدرسمو آلمان وارد کردم
میخوام اکانت گلد وارد کنم نمیشه باید کشورم امریکا باشه
چطور میتونم آدرسمو عوض کنم؟
:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان سلام
من وقتی داشتم گیمر تگ میخواستم آدرسمو آلمان وارد کردم
میخوام اکانت گلد وارد کنم نمیشه باید کشورم امریکا باشه
چطور میتونم آدرسمو عوض کنم؟
:((

متاسفانه آدرس وارد بانک اطلاعاتی شرکت مایکروسافت میشه و اصلا قابل تغییر نیست. ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی من برای اینکه از گیمرتگم بخوام استفاده کنم باید کارت لایو اروپا بگیرم؟

اطلاع دقیقی ندارم اما یه باید کارت لایو اروپا رو بگیرید یا این که بگید از همون آلمان خرید کنن براتون کارت Gold Membership رو.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منظوره من این است که:من پرسیدم گفتن ببر بده بیرون تا روی اون یه برنامه نصب کنند به نظر شما این بهتر نیست؟؟؟ خیلی ممنون

شما منظورتون اینه که اکانت XBox Live بخرید ؟

اگر منظورتون اینطوری هست که روی خود کنسول 1 ماه اکانت Gold رایگان هست.

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
اقا اسم پروفایلی که الان برای اولین بار میخوام بسازم حتما باید مثل گیمرتگی باشه که میخوام بعدش تو لایو بسازم؟

sha2ow

کاربر سایت
Aug 29, 2008
13
سلام.میگم من اومدم وصل شم.تو یکی از مراحل که باید هاتمیل خودمو وارد کنیم.من ایمیلو مینویسم و پس هم می نویسم ولی وقتی رو sign in میزنم این اررورو میده.
a5ahav.jpg

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
دوستان یک سوال دیگه که حتما تکراری هست ولی جوابشو پیدا نکردم اگه 1 ماه رایگان تموم میشه میشه مثلا اپدیت پاییزی داشبورد را بگیریم دیگه یعنی اکانت گلد برای بازی هست فقط دیگه ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان یک سوال دیگه که حتما تکراری هست ولی جوابشو پیدا نکردم اگه 1 ماه رایگان تموم میشه میشه مثلا اپدیت پاییزی داشبورد را بگیریم دیگه یعنی اکانت گلد برای بازی هست فقط دیگه ؟
بله، با اكانت سيلور ميتونين از Marketplace خريد بكنين يا دمو دانلود كنين و يا آپديت بگيرين.

sha2ow

کاربر سایت
Aug 29, 2008
13
سلام.میگم من اومدم وصل شم.تو یکی از مراحل که باید هاتمیل خودمو وارد کنیم.من ایمیلو مینویسم و پس هم می نویسم ولی وقتی رو sign in میزنم این اررورو میده.
a5ahav.jpg
شما که اینقدر حرفه ای هستید جواب این سوالو بلد نیستید تروخدا جواب بدین.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
شما که اینقدر حرفه ای هستید جواب این سوالو بلد نیستید تروخدا جواب بدین.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

با سلام...........
دوست عزیز این پیغامی که داده و شما عکسشو گرفتی ......... نشون میده گیمرتگی که ساختی با تنظیمات ویندوز لایو ایدیت یکسان نیست...........یعنی به عنوان مثال یه عنوان برای ویندوز لایوت گذاشتی یک نام یا عنوان دیگه برای گیمرتگت که این پیغام رو داده یا اینکه مشکلی دیگه مثلا شاید نام ایمیلت یا هر چیزه دیگه ای مطابق نداشته........اگه شما بتونی از صفحه قبل از این پیغام یه عکس بگیری بیشتر میتونیم راهنماییت کنیم..........;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر