طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
سلام دوستان
بنده LT3 رو زدم و چون password مودم رو عوض کردم نمی تونه به مودم وصل شه . حالا چجوری می تونم pass رو تو xbox عوض کنم ؟
بعد لطفا ip و این چیزام هم همشون پریده ( همه ستینگ ها ) پریده . لطفا بزارینشون من از روشون بنویسم .
زود جواب بدین لطفا
ف.ک

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
سلام دوستان
بنده LT3 رو زدم و چون password مودم رو عوض کردم نمی تونه به مودم وصل شه . حالا چجوری می تونم pass رو تو xbox عوض کنم ؟
بعد لطفا ip و این چیزام هم همشون پریده ( همه ستینگ ها ) پریده . لطفا بزارینشون من از روشون بنویسم .
زود جواب بدین لطفا
ف.ک
ببخشید پسوورد رو خودم درست کردمb-)
ولی این وقتی می خواد به اینترنت وصل بشه ، وصل نمیشه . این ip و بقیه چیزاشم گذاشتم رو اتو ، ولی DNS همش 0 هستش .
لطفا بگید چی کارش کنم . جان خودتون زو جواب بدین ، همینجا نشستم زل زدم تو صفحه منتظرم xbox هم روشنه :d.
با سپاس
ف.ک

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
ببخشید پسوورد رو خودم درست کردمb-)
ولی این وقتی می خواد به اینترنت وصل بشه ، وصل نمیشه . این ip و بقیه چیزاشم گذاشتم رو اتو ، ولی DNS همش 0 هستش .
لطفا بگید چی کارش کنم . جان خودتون زو جواب بدین ، همینجا نشستم زل زدم تو صفحه منتظرم xbox هم روشنه :d.
با سپاس
ف.ک

ببخشید ولی یه چیزی رو یادم رفت بگم اونم این که این برنر مکس اصن چیه ؟ من چجوری میتونم مطمئن باشم که یه بازی برنر مکس هستش 100% و اگر دیدم برنر مکس نیست ، چطور می تونم برنر مکسش کنم ؟
جان خودتون سوال های بالا و پایین رو همه رو باهم جواب بدین .
با تشکر از این که زود جواب دادین:d
قربان شما ، ف.ک

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی که چطوری به اینترنت وصل میشی؟
یعنی از طریق PC اینترنت رو شیر می کنی؟ یا نه همزمان هم pc و هم کنسول به اینترنت از طریق accesspoint وصل میشن؟
اگر از طریقpc میخوای شیر کنی باید یه Virtual private network رو ویندوز بسازی و اونوقت کنسول رو وصل کنی از طریق این کانکشن.
اگر روترت شرایطش رو داشته باشه میتونی روی اون هم ستش کنی .یه مقدار دردسرش زیاده.
من اول اینترنت رو بین و ایکس‌باکس شیر کردم(با USB مودم و PC به هم وصل شدن و با LAN ایکس‌باکس و PC به هم وصل شدن)ولی‌ حالا که می‌خوام با VP*N وصل بشم که بتونم با یه IP آلمان وصل شه اینترنت از ایکس‌باکس قطع می‌شه...راهی‌ هست؟(مدل مودم:Planet ADE-3400)

biohuman

کاربر سایت
Jun 17, 2010
3
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان .
من معذرت میخوام مبتدی ام دیگه .
من همین امروز بلاخره بعد سالها به لایو وصل شدم .
تو قسمت test connection هیچ ایرادی نمیگیره و راحت وصل میشه .
ولی وقتی بازیهایی مثل fifa 12 یا crysis رو میزارم میخوام برم به قسمت multiplay این اررور رو میده :
your gamer profile does not have the correct permissions to access the future .
ممنون میشمم اگه بگید چکار کنم تا این مشکل برطرف بشه .

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان .
من معذرت میخوام مبتدی ام دیگه .
من همین امروز بلاخره بعد سالها به لایو وصل شدم .
تو قسمت test connection هیچ ایرادی نمیگیره و راحت وصل میشه .
ولی وقتی بازیهایی مثل fifa 12 یا crysis رو میزارم میخوام برم به قسمت multiplay این اررور رو میده :
your gamer profile does not have the correct permissions to access the future .
ممنون میشمم اگه بگید چکار کنم تا این مشکل برطرف بشه .
عزیز شما هنوز کارت گلد نخریدی. اکانت شما الان سیلور هست. باید بری توپخونه( اگه تهرانی) یا هر جای دیگه. یه سری کارت هست به اسم Gold membership شما باید اونو بخری و اکانتت رو شارژ کنی. در ضمن فیفا 12 هم آنلاینش فقط 2 روز مجانیه.

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال دارم خواهشا زود جواب بدین
من تست کانکشن رو زدم تو شبکه مشکل نبود تو اینترنتم مشکل نبود 2 تاشم تیک زد ولی تو xbox live خطا اومد گفت آپدیدت کن xbox live تو الان آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال دارم خواهشا زود جواب بدین
من تست کانکشن رو زدم تو شبکه مشکل نبود تو اینترنتم مشکل نبود 2 تاشم تیک زد ولی تو xbox live خطا اومد گفت آپدیدت کن xbox live تو الان آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
نمياد

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
سلم دوستان خیلی زود جواب ده و همیت پاسخ بعدی جواب درست این سوال رو ده .
من اینترنت 256 parsonline دارم و وقتی می خوام به لایو وصل شم ، test رو که میزنم ، به network (مودم) وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه میگه MTU ارور ، تمام کارایی که تو xbox.com زده بود رو انجام دادم چندباری هم ریفرش کردم ولی به اینترنت وصل نشد که نشد . LT3 دارم ، از طریق wifi هم وصل میشم .(اسلیم دارم) .
چه بکنم ؟ فقط توروخدا زود جواب بدین که منتظرم . بی صبرانه:d
با سپاس
ف.ک

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
داداش ممنون.سوال آخرم جواب بدی یه دنیا ممنون میشم آپدیت من lt3 هستش ولی باید یه gamertage باز کنم ولی نمیدونم این gamertage کجای تنظیماته که برم اونجا تا یه اکانت باز کنم؟

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
سلم دوستان خیلی زود جواب ده و همیت پاسخ بعدی جواب درست این سوال رو ده .
من اینترنت 256 parsonline دارم و وقتی می خوام به لایو وصل شم ، test رو که میزنم ، به network (مودم) وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه میگه MTU ارور ، تمام کارایی که تو xbox.com زده بود رو انجام دادم چندباری هم ریفرش کردم ولی به اینترنت وصل نشد که نشد . LT3 دارم ، از طریق wifi هم وصل میشم .(اسلیم دارم) .
چه بکنم ؟ فقط توروخدا زود جواب بدین که منتظرم . بی صبرانه:d
با سپاس
ف.ک
داداش به احتماله زیاد از DNS باشه زنگ بزن به شرکت adsl بهشون بگو DNS رو بدن 2 تاشم بگیر هم Primary و هم Secondary اونو وارد کن تو DNS بعد فکر کنم حل میشه

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

من برا اتصال به لایو هر وقت که میزنم ارورDNSمیده چیکار کنم؟
همون سوالی که پرسیدینو من تو پست بعدی گفتم به اون یه نگاهی بکنین

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
داداش ممنون.سوال آخرم جواب بدی یه دنیا ممنون میشم آپدیت من lt3 هستش ولی باید یه gamertage باز کنم ولی نمیدونم این gamertage کجای تنظیماته که برم اونجا تا یه اکانت باز کنم؟

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

شما اگه به لایو وصل هستی ، اگه اشتباه نکنم همون اسم اکانتت خودش gamertag هستش . ولی همچین مطمعئن نیستم و از بقیه دوستان خواش می کنم جواب این آقا رو بدین . خودم هم پرایمری و سکندری dns رو زدم ولی باز به "internet" وصل نشد که نشد :(
می خواااااااام:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر