طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

مرسی خیلی ممنونم من تازه میخوام وارد xbl بشم دوستانم گفتن اگر ادرس امریکا بزنی برای خرید پوینت دیگه مشکلی نداری میشه شما یک ادرس به روز از امریکا دارید؟

اینم خدمت شما دوست عزیز این برا امریکاست .

[یه سوال دیگه من رفتم fifa12 رو لایو بازی کنم هر کدومو میزنم میگه مسخصات گیمر شما مجوز برای دسترسی به این ویژگیرو ندارد.اینم انگلیسیش:your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature]

سلام دوست عزیز
من اولین باره که دارم به لایو وصل میشم و شدم
اما نمیتونم بازی آنلاین کنم
مگه برای اولین بار یک ماه اکانت گلد رایگان نداریم؟
پس چرا اینطور میشه؟
به لایو راحت وصل میشم اما نمیتونم بازی آنلاین بزنم
میگه باید 800 تا پوینت داشته باشی در صورتی که من 4650 تا دارم!
لطفا راهنمایی کنید.
ممنونمم

سلام دوست عزیز
من اولین باره که دارم به لایو وصل میشم و شدم
اما نمیتونم بازی آنلاین کنم
مگه برای اولین بار یک ماه اکانت گلد رایگان نداریم؟
پس چرا اینطور میشه؟
به لایو راحت وصل میشم اما نمیتونم بازی آنلاین بزنم
میگه باید 800 تا پوینت داشته باشی در صورتی که من 4650 تا دارم!
لطفا راهنمایی کنید.
ممنونمم
دیگه نه تا مشخصات به کارت معتبر رو بهش ندی اوون 1 ماه رو نمی ذاره استفاده کنی.
نه آقا آنلاین بازی کردن که به پوینت ربطی نداره که باید Gold Membership بخری. پوینتو بعضی از بازی ها مثل فیفا می خواد که بذاره آنلاین بزنی. و الا بازی هایی مثل Call Of Duty که پوینت نمی خواد.

دیگه نه تا مشخصات به کارت معتبر رو بهش ندی اوون 1 ماه رو نمی ذاره استفاده کنی.
نه آقا آنلاین بازی کردن که به پوینت ربطی نداره که باید Gold Membership بخری. پوینتو بعضی از بازی ها مثل فیفا می خواد که بذاره آنلاین بزنی. و الا بازی هایی مثل Call Of Duty که پوینت نمی خواد.

راستش مشخصام همونی هستن که سایت ها گفتن
یکی آمریکایی و آدرس آمریکا و ایناست
میتونین یه آدرس بهتر بدین؟

سلام من بعد آپدیت دستگام که توسط لاو انجام دادم دستگام بازیهایی که تا چند روز پیش میتونستم بازی کنمو دیگه اجرا نمیکنه مثل بازی rayman کسی میدونه مشکل چیه

از این پست به بعد دوستان هر گونه سوالی داشتند می تونن همین جا مطرح کنن.

همچنین اگر موفق نشدید ICS ویندوزتون رو راه اندازی کنید بگید آموزش راه اندازیش رو براتون بگذارم.

من هر کاری کردم نشد لطفا یه اموزش بذارین.:-s

سلام
من تازه مي خوام به لايو وصل بشم
اينترنت پارس انلاين . DNS هم ازشون گرفتم . ولي چه IP و DNS رو دستي وارد كنم چه auto فرقي نمي كنه . توي تست قسمت اول اوكي ميده و لي تو قسمت دوم faild ميده .
كسي ميتونه كمك كنه ؟
NETWORK Connected
INTERNET faied

آخرین ویرایش:
سلام من هر کاری کردم میخوام به xbox live وصل بشم اروره mtu می ده مودمم symphony 4024 از تو تنظیماتمم تغییر دادم بازم نشد adsl 1mb پارس آنلاین دارم . تروخدا بگید چی کار کنم:((

آخرین ویرایش:
سلام
من تازه مي خوام به لايو وصل بشم
اينترنت پارس انلاين . DNS هم ازشون گرفتم . ولي چه IP و DNS رو دستي وارد كنم چه auto فرقي نمي كنه . توي تست قسمت اول اوكي ميده و لي تو قسمت دوم faild ميده .
كسي ميتونه كمك كنه ؟
NETWORK Connected
INTERNET faied

سلام من هر کاری کردم میخوام به xbox live وصل بشم اروره mtu می ده مودمم symphony 4024 از تو تنظیماتمم تغییر دادم بازم نشد adsl 1mb پارس آنلاین دارم . تروخدا بگید چی کار کنم:((

هر دوتون تنظیمات NAT رو انجام بدید احتمالا مشکلتون حل میشه!

آقا من مودمم ریست فکتوری کردم تنظیماتمو همرو از اول انجام دادم راهنمای تنضیمات nat رو هم از تو سایت پارس آنلاین گرفتم انجام دادم بازم نشد:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or