طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
الان ip adrress همون وارد کنم؟
بی زحمت یکی بگه دونه دونه عدد هارو چی وارد کنم؟(وقتی آی پی رو همون 192.168.1.1 میزنم میگه این آی پی روی نتورک در حال استفاده است)

-scorpion-

کاربر سایت
Feb 21, 2011
6
آقا الان اصلا نمیشه با مودم پورت usb به ایکس باکس وصل شد من مودم ای دی اس الم پورت یو اس بی داره فقط :((

بعد نکته بعدی اینکه من مانیتورم crt قدیمی هست بعد چه جوری میتونم ایکس باکسو وصل کنم به کامپیوترم؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آقا الان اصلا نمیشه با مودم پورت usb به ایکس باکس وصل شد من مودم ای دی اس الم پورت یو اس بی داره فقط :((

بعد نکته بعدی اینکه من مانیتورم crt قدیمی هست بعد چه جوری میتونم ایکس باکسو وصل کنم به کامپیوترم؟
2 راه داری
اینترنتت را از طریق پی سی با 360ت شیر کنی
2: با 50-60 تومان یه مودم وایرلس خوب بخری و خیال خودت را راحت راحت کنی

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام
دوستان من الان میخوام نت رو بین کامپیوتر و ایکس باکس شر کنم...
فقط مشکل اینجاست که مودم من پورت USB نداره و یک پورت LAN داره ولی وایرلس هست...
میخوام از این طریق نت ماهواره ای رو بینشون شر کنم که بتونم براحتی آپدیت بازی ها و... رو بگیرم...

هم کارت شبکه دارم هم مینبردم جای کابل LAN داره...
دوستان باید از چه راهی استفاده کنم؟؟؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام
دوستان من الان میخوام نت رو بین کامپیوتر و ایکس باکس شر کنم...
فقط مشکل اینجاست که مودم من پورت USB نداره و یک پورت LAN داره ولی وایرلس هست...
میخوام از این طریق نت ماهواره ای رو بینشون شر کنم که بتونم براحتی آپدیت بازی ها و... رو بگیرم...

هم کارت شبکه دارم هم مینبردم جای کابل LAN داره...
دوستان باید از چه راهی استفاده کنم؟؟؟
بفرما صادق جان:
خوب داخل ویندوز XP :وارد Properties کانکشن وی پی ان(چون گفتید اینترنت ما*واره ای) بشد و برید قسمت Advanced و تیک Allow other network ..... رو بزنید و در قسمت Home Netwoking Connection کارت شبکه یا شبکه دیگه مادربورد که همون خروجی اینترنت شیر شده میشه رو انتخاب کنید.برای ویندوز 7 هم همینطوری هست(به قسمت sharing کانکشن برید)

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
سلام دوستان من تو وصل شدن به live مشکل دارم اینترنت در xbox جریان داره در مرحله اخر که می خواد وصل شدن به live رو تست کنه گیر می کنه شماره ها رو رو دستی هم می زارم و وارد می کنم ولی دوباره همونجوری هست ممنون می شم اگه راهنمایی کنی.

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
من برای openکردن nat به یه مشکلی برمیخورم.اول بگم که مودمم huawei هستش. و برای باز کردن natهم باید رو حالت routingقرار بدم تا گزینه ی nat ویا virtual serverبیاد.تو این حالت port هارو هم طبق آموزش وارد می کنم ولی بعد از save کردن وقتی که میخوام به اینترنت کانکت شم ارور 678رو میده.با xboxهم که میخوام وصل شم از ipوdhcpو macc adressام ایراد میگیره.ممنون میشم به سوالم جواب بدید،خیلی امتحان کردم ولی نه pc ونهxbox ام رو نتونستم کانکت کنم.
راستی اینم بگم کهadslام از مخابرات هستش.وقتی هم با برنامه pf port chekerچک میکنم میزنه که پورتام بسته هستن.
با تشکر بسیار.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر