طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
یکی از دوستان من میخواست بیاد ایکسباکس لایو ولی به مشکل برخورده
ولی دقیق نگفت مشکلش چیه
میگفت وقتی که میخواد آپدیت اولیه ایکسباکس لایو رو انجام بده همون اول یه ارور میده
گفت یه پیغام میده و بعد مینویسه MTU 3600
تازه بازم نگفت MTU چند همینجوری پروند
امیدوارم بتونید مشکلش رو حل کنید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,210
نام
محمد امین
سلام بر دوستان عزيز
يك سؤالي داشتم.من يك طرف كابل رو به مودم و طرف ديگه ي اون رو به ايكس باكس وصل ميكنم ولي وقتي كه روي Test XBox Live Connection كه ميزنم همون اولش كه عكس ايكس باكس رو زده و بعدش Network زده ضربدر ميزنه و فيلد ميده.لطفا راهنمايي كنيد.(در ضمن مودم هم 2 پورته هست)

شما باید بری تو تنظیمات NETWORK کنسول و IP درست بهش بدی بعد در ضمن باید یوزر و پسورد اکانت ADSL ت هم تو کنسول وارد کنی..

یکی از دوستان من میخواست بیاد ایکسباکس لایو ولی به مشکل برخورده
ولی دقیق نگفت مشکلش چیه
میگفت وقتی که میخواد آپدیت اولیه ایکسباکس لایو رو انجام بده همون اول یه ارور میده
گفت یه پیغام میده و بعد مینویسه MTU 3600
تازه بازم نگفت MTU چند همینجوری پروند
امیدوارم بتونید مشکلش رو حل کنید

خوب بهش بگو آپدیت رو روی CD یا فلش بریزه و از اون طریق بروزش کنه.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
چه جوری بفهمیم که از ایکس لایو بن شدیم ؟ چه چیزایی باعث بن شدن ما میشه ؟چه کاری باید انجام بدیم که بن نشیم؟ بن شدن چه عواقبی هم برای ما و هم برای کنسولمون داره؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همه اساتید آقا من امروز یه Xbox 360 Arcade خریدم بعد از کرک کردنش و ریختن LT روی دستگاه آوردم خونه روشن کردم بازی میذاشتم میگفت Update کن دستگاه رو No میزدی که هیچی تو بازی نمیرفت بعد از چند لحظه یه بار دیگه زدم رفت البته بگیر نگیر داشت Yes رو میزدی میگفت اینترنت وصل نیست خلاصه آواتار هم نمیشد درست کرد میگفت آپدیت کن من اومدم با کمک اینجا Xbox Live رو وصل کردم و دکمه Yes آپدیت رو زدم 30 دقیقه طول کشید بعد همون طوری که گفته بودید اکانت ساختم و به Live وصل شدم همه چیزم درست شد بازی کردن باهاش و آواتار درست کردن هم درست شد !

حالا با این آپدیت که من زدم مشکلی برام پیش نمیاد در آینده یا درستش همین بود ؟

یکی گفت چون فریم وور جدیده اینطوری آپدیت میشه تحت اینترنت حالا نظر شما چیه ؟

Alan Wake رو هم دارم بازی میکنم فعلا !

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام بر دوستان عزيز
يك سؤالي داشتم.من يك طرف كابل رو به مودم و طرف ديگه ي اون رو به ايكس باكس وصل ميكنم ولي وقتي كه روي Test XBox Live Connection كه ميزنم همون اولش كه عكس ايكس باكس رو زده و بعدش Network زده ضربدر ميزنه و فيلد ميده.لطفا راهنمايي كنيد.(در ضمن مودم هم 2 پورته هست)

سلام به همون شکلی که در صفحه اول توضیح دادن عمل کنید Live شما هم وصل میشه من تمام اون کارها رو انجام دادم فقط تو قسمت DNS Automatic رو به جای Manual زدم و خود ایکس باکس خودکار DNS اینترنتم رو پیدا کرد اینم لینکش دقیق بخون حتما وصل میشه ;)

روش اول اتصال مستقیم

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=9817

*** راستی شرمنده ندیدم جواب ایشون داده شده***

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
سلام
من تمام مراحل رو طبق راهنمایی ها انجام دادم ولی پیغام Fail میده
حتی dsn رو هم رو حالت Auto گذاشتم ولی تغییری نکرد
نمیدونم چی کار کنم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
modem: Dlink 320T

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
سلام
یه ذره بیشتر توضیح بده.
کجا error می ده؟
چه errorی می ده؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,210
نام
محمد امین
سلام به همه اساتید آقا من امروز یه Xbox 360 Arcade خریدم بعد از کرک کردنش و ریختن LT روی دستگاه آوردم خونه روشن کردم بازی میذاشتم میگفت Update کن دستگاه رو No میزدی که هیچی تو بازی نمیرفت بعد از چند لحظه یه بار دیگه زدم رفت البته بگیر نگیر داشت Yes رو میزدی میگفت اینترنت وصل نیست خلاصه آواتار هم نمیشد درست کرد میگفت آپدیت کن من اومدم با کمک اینجا Xbox Live رو وصل کردم و دکمه Yes آپدیت رو زدم 30 دقیقه طول کشید بعد همون طوری که گفته بودید اکانت ساختم و به Live وصل شدم همه چیزم درست شد بازی کردن باهاش و آواتار درست کردن هم درست شد !

حالا با این آپدیت که من زدم مشکلی برام پیش نمیاد در آینده یا درستش همین بود ؟

یکی گفت چون فریم وور جدیده اینطوری آپدیت میشه تحت اینترنت حالا نظر شما چیه ؟

Alan Wake رو هم دارم بازی میکنم فعلا !

شما هر وقت به لایو وصل بشی جدید ترین آپدیتی که اومده رو آپدیت میکنه البته میتونی این آپدیت رو جدا گونه دانلود کنی و با سی دی یا فلش بریزی روی دستگاه

سلام

DNS رو باد از ISP که اکانت گرفتی بپرسی

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من هر کار میکنم Failed میده.
در ضمن من هروقت زنگ میزنم پشتیبانی هردفعه یک ISP جدید میده اخرین شمارش تغییر میکنه و DNS هم همینطور نمیشه خودمون DNS رو بفهمیم.
یه چیز دیگه Sec DNS من 4.2.2.4 تو برگه ای داده بودن ولی اول صفحه نوشته بود 2.4.4.2 زنگ زدم اینم پرسیدم گفتن 4.2.2.3 اخرش کدوم رو بزنم:confused:
داشبور جدید برای اتصال مستقیم مودم به کنسول یه چیز جدید هم داره همون mac address و یه سری چیزای دیگه اونا هم لازمه بزنم؟
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من هر کار میکنم Failed میده.
در ضمن من هروقت زنگ میزنم پشتیبانی هردفعه یک ISP جدید میده اخرین شمارش تغییر میکنه و DNS هم همینطور نمیشه خودمون DNS رو بفهمیم.
یه چیز دیگه Sec DNS من 4.2.2.4 تو برگه ای داده بودن ولی اول صفحه نوشته بود 2.4.4.2 زنگ زدم اینم پرسیدم گفتن 4.2.2.3 اخرش کدوم رو بزنم:confused:
داشبور جدید برای اتصال مستقیم مودم به کنسول یه چیز جدید هم داره همون mac address و یه سری چیزای دیگه اونا هم لازمه بزنم؟
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
جواب منم بدید گناه دارم:biggrin1:

isina

کاربر سایت
May 19, 2010
3
به لطف بروبچ شاخ سایت من تونستم از test coonection سر بلند بیرون بیام و کانکت شم!
اما حالا چیکار کنم؟
چجوری اکانت بسازم و وقتی ساختم کجا وارد کنم؟
(و بگم من چند تا پروفایل دارم!!)

ممنون میشم بچه های حرفه ای کمکم کنن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر