طرفداران wii

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
کجاش زیباست این بازی wii sports 😁
حداقل حالا wii party بگی حداقل چند نفره اس و فان و بامزه 🤪
۸۰ تا بازی سرگرم کننده داره

68291914-item-big-WII-WIIPARTY-A-1.jpg
Wii Sports و نسخه resortش رو به همه بازی های پارتی وی ترجیح میدم
بهترین استفاده رو از ویموت و نانچاک داشتن

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
دوستان من تازه وی خودم رو فرستادم سایت آتاری ایران تا برام فلش خورش کنن
خودم یه فلش 128 دارم ولی هر کاری کردم نتونستم روش بازی بریزم (بلد نیستم)
باهاش یه فلش ۳۲ با بازی های انتخابی سفارش دادم ۳۲ خیلی کمه،البته خودم یه فلش 32 نیاز داشتم وگرنه سفارش نمیدادم
کسی هست یادم بده چطوری باید روی فلش ۱۲۸ بازی بریزم؟
لطفاً🌹
@highlight
@Sega_genesis

• Like
Reactions: Sega_genesis

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوستان
Wii من الان فلشخور شده
دو تا سوال دارم
1-الان آپدیت 4.3e روش نصبه،shop channel و internet channel روش نصبه،خطری که نداره بهش نت وصل کنم؟
2-من به روش پوشه ی wbfs/ntfs رو فلش بازی ریختم ولی وقتی وارد USB loader GX میشم تو یه cfg loading گیر می‌کنه،راه حلش چیه؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان
Wii من الان فلشخور شده
دو تا سوال دارم
1-الان آپدیت 4.3e روش نصبه،shop channel و internet channel روش نصبه،خطری که نداره بهش نت وصل کنم؟
2-من به روش پوشه ی wbfs/ntfs رو فلش بازی ریختم ولی وقتی وارد USB loader GX میشم تو یه cfg loading گیر می‌کنه،راه حلش چیه؟
سلام. مبارکت باشه.
تا زمانی که کنسول رو آپدیت نکنی وصل شدن به نت بی خطره. Shop Channel که فکر نکنم باشه یه آموزش جایگزین این چنل قبلا گذاشتم انجام بده. برای usb loader gx اگر در خوندن اولیه فلش هنگ میکنه فلش رو بذار پورت دیگه usb. همچنین آخرین ورژن بدون نصب usb loader gx رو بگیر و فقط فایلهای رو بریز توی کارت اس دی. خیلی وقته به فایلهای wii دست نزدم ولی معمولا کار خاصی نیاز نداره و در همین محدوده باید تنظیمات انجام بشه.

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام. مبارکت باشه.
تا زمانی که کنسول رو آپدیت نکنی وصل شدن به نت بی خطره. Shop Channel که فکر نکنم باشه یه آموزش جایگزین این چنل قبلا گذاشتم انجام بده. برای usb loader gx اگر در خوندن اولیه فلش هنگ میکنه فلش رو بذار پورت دیگه usb. همچنین آخرین ورژن بدون نصب usb loader gx رو بگیر و فقط فایلهای رو بریز توی کارت اس دی. خیلی وقته به فایلهای wii دست نزدم ولی معمولا کار خاصی نیاز نداره و در همین محدوده باید تنظیمات انجام بشه.
پورت دوم فلش رو یه کاغذ زده روش don't insert 😁
Sd کارت ندارم

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
دوستان مشکل اجرای بازی حل شد(از ntfs تبدیلش کردم به wbfs)
ولی کاور بازی ها نمایش داده نمیشه؟!
با Backup Manager کاور ها رو دانلود کردم
موقع وصل شدن به نت روی تستینگ گیر میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
وقتی کنسول رو فرستاده برای کپی خور کردن یکی از نرم افزارهای اجرای بازی مثل نئوگاما و یو اس لودر هم براش نصب کردن
پس نیاز نداره

فقط برای نصب wii ware و wad راهنمایش کن
البته فکر کنم روش بدون نصب اجرای بازی های wii ware هم اومده بود خودت فکر کنم گفتی بهم
درسته برام USB loader GX نصب کردن

• Like

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
248
دوستان من تازه وی خودم رو فرستادم سایت آتاری ایران تا برام فلش خورش کنن
خودم یه فلش 128 دارم ولی هر کاری کردم نتونستم روش بازی بریزم (بلد نیستم)
باهاش یه فلش ۳۲ با بازی های انتخابی سفارش دادم ۳۲ خیلی کمه،البته خودم یه فلش 32 نیاز داشتم وگرنه سفارش نمیدادم
کسی هست یادم بده چطوری باید روی فلش ۱۲۸ بازی بریزم؟
لطفاً🌹
@highlight
@Sega_genesis
سلام دوست من فلش خور کردن وی کار ساده ایه کافیه یه جستجو کنی تو گوگل اموزشش هست
سلام دوستان
Wii من الان فلشخور شده
دو تا سوال دارم
سلام
دوست من فلش ۳۲ گیگ برای وی خوبه کم نیست من خودم رم اس دی و فلش ۳۲ استفاده میکنم بدون مشکل خاصی
وی رو خودت راحت میتونستی کپی خور کنی نیازی نبود بفرستی اتاری ایران کافی بود یه جستجو تو گوگل میکردی
در مورد اجرای بازی ها و کاورها
با نرم افزار wII backup manager بازی های با فرمت iso یا wbfs تبدیل فرمت کن به wbfs تا پوشه با کد ای دی بازی درست کنه بعد اونو داخل پوشه wbfs رو فلش یا اس دی کارت قرار بده
برای اجرای بازی ها از نرم افزارهای cfg و gx loader میتونی استفاده کنی من توصیه میکنم از cfg استفاده کنی و برای بازی هایی که صفحه سیاه میشه یا بالا نمیاد تز gx استفاده کن

برای نمایش کاورها عکس ها رو داخل پوشه ی covers قرار بده

برای نمایش بازی ها تو gx تنظیمات نرم افزار رو روی اس دی کارت یا فلش مموری هر کدوم که بازی ها رو ریختی باید ست کنی

و همچنین پورت ۱ یو اس بی دستگاه رو باید فلش بهش بزنی

در کل تمام اموزش ها هست تو اینترنت تو گوگل جستجو کنی همه چی دستت میاد

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوست من فلش خور کردن وی کار ساده ایه کافیه یه جستجو کنی تو گوگل اموزشش هست

سلام
دوست من فلش ۳۲ گیگ برای وی خوبه کم نیست من خودم رم اس دی و فلش ۳۲ استفاده میکنم بدون مشکل خاصی
وی رو خودت راحت میتونستی کپی خور کنی نیازی نبود بفرستی اتاری ایران کافی بود یه جستجو تو گوگل میکردی
در مورد اجرای بازی ها و کاورها
با نرم افزار wII backup manager بازی های با فرمت iso یا wbfs تبدیل فرمت کن به wbfs تا پوشه با کد ای دی بازی درست کنه بعد اونو داخل پوشه wbfs رو فلش یا اس دی کارت قرار بده
برای اجرای بازی ها از نرم افزارهای cfg و gx loader میتونی استفاده کنی

برای نمایش کاورها عکس ها رو داخل پوشه ی covers قرار بده

برای نمایش بازی ها تو gx تنظیمات رو بازی رو اس دی کارت یا فلش هر کدوم که بازی ها رو ریختی باید ست کنی

و همچنین پورت ۱ یو اس بی دستگاه رو باید فلش بهش بزنی
ببخشید من از فرمت wbfs استفاده میکنم
نمیتونم فایلی رو جا به جا کنم
خود نرم افزار بازی ها رو درست می‌کنه
مشکل من نمایش کاور هاست
وقتی ntfs فرمت کنم تو USB loader GX گیر می‌کنه

• Like

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
248
ببخشید من از فرمت wbfs استفاده میکنم
نمیتونم فایلی رو جا به جا کنم
خود نرم افزار بازی ها رو درست می‌کنه
مشکل من نمایش کاور هاست
وقتی ntfs فرمت کنم تو USB loader GX گیر می‌کنه
دقت کن کاورهایی که دانلود کردی تو پوشه ی covers بریزی و اینکه اسم کاور با کد بازی یکی باشه دقیقا هم اسم بازی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر