طرفداران psp

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
فقط psp street
چنتا مزیتشو میگم خودت قضاوت کن

۱- اندازه psp street بزرگتر از psp 3000 ه
اندازه اش بین psp fat و psp 3000 ه

۲- بدنه مات شده بجا براق که هم پر خش میشن
هم ریختگی بدنه دارن

۳- بدنه و کل psp مقاوم تری داره بخاطر همین اسمشو street گذاشتن یعنی خیابونی

۴- دکمه ها پایین کنسول نیمه لمسی شده

۵- جا دکمه پاور عوض شده که موقع بازی دست میخورد کنسول خاموش میشد

۶- این مدل نسل آخر psp ه
سال ۲۰۱۱ تایید شد و ۲۰۱۲ اصلش پخش شد
بخاطر همین کم کارکردن

۷- سرعت اجرا بازیا تو این مدل سریعتر از بقیه مدل ها psp ه

و ........

ممنون از راهنماییت.چندتایی تو دیوار و شیپور دیدم قیمت هاشون هم بد نیست و تمیز هستن اما می ترسم اینترنتی خرید کنم.این جور خرید ها باید پول رو بریزی به حساب طرف و اگه آدم ناخلفی باشه شاید دستگاه رو نفرسته برات
تو شهر خودمون هم گشتم پیدا نکردم

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
ممنون از راهنماییت.چندتایی تو دیوار و شیپور دیدم قیمت هاشون هم بد نیست و تمیز هستن اما می ترسم اینترنتی خرید کنم.این جور خرید ها باید پول رو بریزی به حساب طرف و اگه آدم ناخلفی باشه شاید دستگاه رو نفرسته برات
تو شهر خودمون هم گشتم پیدا نکردم
پیشنهاد میکنم از سایت آتاری ایران بخرید.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
ببخشید من خیلی مزاحمتون میشم
بچه های تهران حتماً میثم صیام رو می شناسن.یه پسر گل و دوست داشتنی که تو کار کنسول هست کارش خیلی درسته فکر کنم تو این سایت هم فعاله.امروز با آقا میثم صحبت می کردم می گفت دیگه دنبال psp نرو خیلی ساله که از تولیدش می گذره اکثراً باطری هاشون ضعیف شدن.
ولی خب تویه دیوار و شیپور چندتایی تر و تمیز دیدم که یکی از فروشنده ها می گفت دو روزی شارژ نگه می داره
مثل عکس های زیر که ظاهراً خیلی تمیزن
hza9_photo_2019-01-26_17-52-34.jpg

17ia_cemx1gkfc.1.jpg

نظر شما چیه؟
@H.K.Z05

آخرین ویرایش:

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
ببخشید من خیلی مزاحمتون میشم
بچه های تهران حتماً میثم صیام رو می شناسن.یه پسر گل و دوست داشتنی که تو کار کنسول هست کارش خیلی درسته فکر کنم تو این سایت هم فعاله.امروز با آقا میثم صحبت می کردم می گفت دیگه دنبال psp نرو خیلی ساله که از تولیدش می گذره اکثراً باطری هاشون ضعیف شدن.
ولی خب تویه دیوار و شیپور چندتایی تر و تمیز دیدم که یکی از فروشنده ها می گفت دو روزی شارژ نگه می داره
مثل عکس های زیر که ظاهراً خیلی تمیزن
hza9_photo_2019-01-26_17-52-34.jpg

17ia_cemx1gkfc.1.jpg

نظر شما چیه؟
@H.K.Z05
سلام بنظر من گول دیوار و شیپور رو نخور.همونطور که اگه پروفایلم رو چک کنی زده ماهشهر لعنتی . من از همین دیوار ماهشهر یه psp 3004 گرفتم که بهم تضمین کرد که سالمه.هفته اول L از کار افتاد و 2 ماه بعد تمام دکمه هاش از کار افتاد. بنظر من اگه میخوای بهتر بگیری که لاقل 3 تا 6 سال تو دستت بمونه برو آتاری ایران سایتش خوبه ولی من ازش خرید نکردم.

• Like
Reactions: w.rooney

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام
برای psp استریت چه رمی بگیرم؟خشاب هم میخوره؟
سلام. به سلامتی خریدید؟
تا رم 32 یا 64 ساپورت میکنه
خشاب رم رو که همشون دارن!
حالا رم هم گرفتید کلاس 10 باشه عالیه و سرعت خوبه . من کلاس 2 دارم اصلا بازی توش نمیره ولی 32 کلاس 10 همه نوع بازی توش میره خودم بازی هاشو دان میکنم میریزم . 48 تا تاحالا دارم! بیرون فقط tekken 6 , gta , pes , GOW میریزن ؛ بازی مثل midnight club رو که نمیریزن!

• Like
Reactions: w.rooney

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام. به سلامتی خریدید؟
تا رم 32 یا 64 ساپورت میکنه
خشاب رم رو که همشون دارن!
حالا رم هم گرفتید کلاس 10 باشه عالیه و سرعت خوبه . من کلاس 2 دارم اصلا بازی توش نمیره ولی 32 کلاس 10 همه نوع بازی توش میره خودم بازی هاشو دان میکنم میریزم . 48 تا تاحالا دارم! بیرون فقط tekken 6 , gta , pes , GOW میریزن ؛ بازی مثل midnight club رو که نمیریزن!
هنوز که نتونستم بخرم.پیدا نمیشه
فروشگاه آتاری ایران هم هم استریت نداره.فقط 1000 و 3000 و go داره.
از دیوار و شیپور هم می ترسم بخرم

• Like
Reactions: che-jaleb

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من بالاخره از سایت ایسام یه استریت خریدم همه چیز خوبه باتریش هم خوبه فقط اینکه تو برخی از بازی ها مثل PES یا تنیس خیلی کنده انگار صحنه آهسته است.این رم که عکسشو پیوست کردم روشه.مشکل کندی به خاطر رم نیست؟نمی دونم چطور بفهمم کلاس این رمی که روشه چنده

Attachments

• photo_2019-02-21_22-12-22.jpg
    photo_2019-02-21_22-12-22.jpg
    103.1 KB · مشاهده: 15
  • Like
Reactions: che-jaleb

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
من بالاخره از سایت ایسام یه استریت خریدم همه چیز خوبه باتریش هم خوبه فقط اینکه تو برخی از بازی ها مثل PES یا تنیس خیلی کنده انگار صحنه آهسته است.این رم که عکسشو پیوست کردم روشه.مشکل کندی به خاطر رم نیست؟نمی دونم چطور بفهمم کلاس این رمی که روشه چنده
داداش مبارکتون باشه ایشاا... حالشو ببری . خوب واسه این که ببینی سرعت مموری کارت خوبه یا نه روی PC تستش کن ببین سرعت انتقال و در کل سرعت Read&Write چه طوره .

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
داداش مبارکتون باشه ایشاا... حالشو ببری . خوب واسه این که ببینی سرعت مموری کارت خوبه یا نه روی PC تستش کن ببین سرعت انتقال و در کل سرعت Read&Write چه طوره .
سرعت بازی رو با بالا بردن سرعت cpu در xmb menu درست کردم.گذاشتمش روی 333

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر