طرفداران Fear

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط xdantex:
ظاهرا باید آزمایشگاه رو نابود کنم اما با چی؟ کسی می‌دونه:confused:

خوب یکم بیشتر توضیح بده کجایی مرحله هستی :cheesygri
اونجایی که باید اون سلول های انرژی رو از بین ببری هستی؟

quote=wii360]يه سوال دارم:ميارزه دوبره فير رو نسب كنم؟؟؟:confused:[/quote

از من می شنوی حتما دوباره بریز, مطمئنا از قسمت مبارزاتش خیلی خوشت میاد. بهت این اطمینان رو می دم که هیچ بازیه دیگه ای مثل این بازی دشمناش هوش مصنوعی به این بالایی نداره :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط xdantex:
آره فکر کنم همونجام ولی این سلولای انرژی که میگی چیان ؟ همونایی نیستن که رو سقفن؟

تا اونجایی که یادم میاد باید اینارو همه رو بزنی برن بالا, بد فکر کنم باید بهشون تیر بزنی تا از بین برن, اگه نشد بگو که من دوباره این مرحله رو بازی کنم تا کامل برات توضیح بدم .:-"

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما چرا خوشتون نمیاد رو کنسول هم بیاد؟
به خاطر اینکه وقتی یه بازی از رو کنسول میاد روی پی سی همه طرفدار های کنسول صداشون در میاد که این بازی به درد پی سی نمیخوره و از این جور حرف ها....
مثلا شما میخای با آنالوگ رو پی اس 3 فیر بازی کنی...حتما تمام مدت گیم پلی بازی رو میخای تو حالت اسلو موشن سیر کنی؟؟؟؟ آخه با اون هوش مصنوعی فیر اگر هارد بازی کنی تا بیای ببینی که کجا هستی دشمنات به فنا میدنت!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
به خاطر اینکه وقتی یه بازی از رو کنسول میاد روی پی سی همه طرفدار های کنسول صداشون در میاد که این بازی به درد پی سی نمیخوره و از این جور حرف ها....
مثلا شما میخای با آنالوگ رو پی اس 3 فیر بازی کنی...حتما تمام مدت گیم پلی بازی رو میخای تو حالت اسلو موشن سیر کنی؟؟؟؟ آخه با اون هوش مصنوعی فیر اگر هارد بازی کنی تا بیای ببینی که کجا هستی دشمنات به فنا میدنت!!!!

مطمئنا سازنده ها میدونن که اگه بازیشون رو کنسول بیاد و خراب بشه عمرا بزننش رو کنسول;)
در ضمن قبول دارم که fps رو کنسول حال نمیده ولی میشه بازی مثل halo که fps هست رو کنسول فوق محبوب بشه:cool: در ضمن تو این نسل تلاش زیادی شده که دسته ها طوری ساخته بشه که رو کنسول هم حال میده مثلا دسته ی 360 رو ببین که اون دکمه های پشتش که شبیه ماشه تفنگ هست چه قدر میتونه بازی رو جذاب کنه;)
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر