طرفداران ژانر JRPG

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
میدونستم ناول چیه نمیدونستم بازیش قراره چه شکلی بشه :D اینم واقعا نمیدونم چطوری و رو چه حسابی پیدا کردم :D زیرو که خودش قدیمی هست :-"
ای بگی نگی البته اونقدر ها هم غمگین نیست (:D) چون vn دیگه نرفتم نمیدونم شبیهش باشه یا نه ولی فکر کنم موضوعش در نوع خودش خاص باشه

دوستان تو شبیه ساز هم راهنمایی میکنید بعدا نیام بپرسم ؟ :D شبیه ساز خاصی بگیرم یا هرچی دم دست اومد اوکیه ؟
فکر‌ کنم زیاد جلو نرفتی:D آره اکثرا موضوعاتی دارن که توی مدیوم های دیگه کمتر بهشون پرداختن میشه یا کلا پرداخته نمیشه.

ppsspp
espx
pscx2
citra
dolphin

این بالاهایی بهترین شبیه سازهایی هستن که روی سیستمت هم راحت اجرا میشن.

rpcs3
yuzu
cemu

اینا هم شبیه سازهای دیگه هستن ولی فکر کنم سنگین باشن برای سیستمت.

به علاوه دیگه خیلی از یازی های قدیمی پورت شدن برای کامپیوتر، پس اول سرچ‌ کن.

برای دانلود بازی های کنسول های دیگه هم اسم بازی با کلمه romو رجیونش مثل usa پشتش سرچ کنی پیدا میشه. مثال:
Shin Megami Tensei: Persona 3 FES (USA) PS2 ISO - CDRomance

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
اینقدر این سری تریلز شاخ و برگ‌ پیدا کرده و شخصیت هاش زیاد شدن که چند نفر که به همدیگه‌ میرسن فقط تا نیم ساعت معرفیشون طول میکشه که کی هستن و چیکاره ان و قبلا چیکار کردن. همین جوری پیش بره در آینده فقط بازی اول از هر آرک جدید رو کلا باید بزارن برای معرفی شخصیت ها و آنچه گذشت.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اینقدر این سری تریلز شاخ و برگ‌ پیدا کرده و شخصیت هاش زیاد شدن که چند نفر که به همدیگه‌ میرسن فقط تا نیم ساعت معرفیشون طول میکشه که کی هستن و چیکاره ان و قبلا چیکار کردن. همین جوری پیش بره در آینده فقط بازی اول از هر آرک جدید رو کلا باید بزارن برای معرفی شخصیت ها و آنچه گذشت.

واااای‌‌‌...
خدا بگم چیکارت‌ کنه...
مثل سگ خندیدم، همه پاشدن... :D:D

بهترین کامنته سال شد برام...
بخدا همینه...

واسا مثلا آرک کالوارد گفتن ۵ تا باری داره...
اونارو تموم کنن...
دوباره همرو بیارن یجا...
اندازه ی بازی سلام احوال پرسی میشه...

پ.ن: من خیلی دوست دارم تریلز رو بیشتر تبلیغ کنیم و جا بندازیم بین بچه های تازه کار ولی خدایی پاره میشن تا برسن ب آخرین ریلیز ها... ??
خیلی زیاده و شدیدا مرتبط...
باید عاسق شن تا بیان...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
واااای‌‌‌...
خدا بگم چیکارت‌ کنه...

بخدا همینه...

اونارو تموم کنن...
دوباره همرو بیارن یجا...

پ.ن: من خیلی دوست دارم تریلز رو بیشتر تبلیغ کنیم و جا بندازیم بین بچه های تازه کار ولی خدایی پاره میشن تا برسن ب آخرین ریلیز ها... ??
باید عاسق شن تا بیان...
نه جدی میگم، الان رسیدم چپتر سوم و هنوز دارن شخصیت معرفی میکنن و این وضعیت همچنان ادامه دارد :D

نه چی چی همه رو بیارن یه جا؟ همون هر کسی توی آرک خودش باشه کافیه. به خدا ما به یه دونه ester egg هم راضی هستیم، لازم نیست هر سری همه رو بیارن ?

آره هر بازی هم بین 60 تا 100 ساعت هست. فاینال فانتزی و باقی بازی ها همچین مشکلی ندارن ولی در عوض داستانشون به این پیچیدگی نیست.به نظرم هر چند قسمت رو باید یه داستان جداگونه میذاشتن که اینطوری گسترده نشه:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
چرا citra ؟
اگه اشتباه میکنم تصحیح کن ولی مگه فقط برای ps2 نیومده بود؟
اما citra خیلی خوبه، به لطفش منم کلی باهاش بازی کردم.
شرمنده دیر جواب میدم
نه منظورم این بود شبیه ساز Citra هم برای گوشیها خیلی خوب کار میده الان و 3DS هم که منبع JRPG هست... وگرنه Persona 3 فقط برای psp ps2 و ps3 عرضه شد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نه جدی میگم، الان رسیدم چپتر سوم و هنوز دارن شخصیت معرفی میکنن و این وضعیت همچنان ادامه دارد :D

نه چی چی همه رو بیارن یه جا؟ همون هر کسی توی آرک خودش باشه کافیه. به خدا ما به یه دونه ester egg هم راضی هستیم، لازم نیست هر سری همه رو بیارن ?

آره هر بازی هم بین 60 تا 100 ساعت هست. فاینال فانتزی و باقی بازی ها همچین مشکلی ندارن ولی در عوض داستانشون به این پیچیدگی نیست.به نظرم هر چند قسمت رو باید یه داستان جداگونه میذاشتن که اینطوری گسترده نشه:D

بابا اینا سعی کردن هر آرک رو مربوط کنن به یک کشور تو زومریا...
ولی خود سازنده هاش اینقدر فن سرسخت بازی و کرکتراشن نتونستن خودشون رو نگهدارن...
هی همرو میارن کنار هم که خدایی عجیب ارضا کنندست... :D:D

لامصب کرکترا یجا جمع میشن- آدم مود میگرتش میزاره روی سخت ترین درجه سختی... :D

پ.ن: به درک آقاااااااااا...
من PSP خویش را روشن و Persona 3 رو دوباره استارت زدم...
والااااااا...
3ومین باره دارم بازی میکنم...
اینا ریمستر نمیدننننننننننننننننن... :Locked:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
بابا اینا سعی کردن هر آرک رو مربوط کنن به یک کشور تو زومریا...
ولی خود سازنده هاش اینقدر فن سرسخت بازی و کرکتراشن نتونستن خودشون رو نگهدارن...
هی همرو میارن کنار هم که خدایی عجیب ارضا کنندست... :D:D

لامصب کرکترا یجا جمع میشن- آدم مود میگرتش میزاره روی سخت ترین درجه سختی... :D

پ.ن: به درک آقاااااااااا...
من PSP خویش را روشن و Persona 3 رو دوباره استارت زدم...
والااااااا...
3ومین باره دارم بازی میکنم...
اینا ریمستر نمیدننننننننننننننننن... :Locked:
به نظرم این کارشون اشتباهه چون بعضی شخصیت ها توی کشور و آرک خودشون نقش مهمتری داشتن تا توی کشورهای دیگه. اگه به جای این کار تمرکز رو میذاشتن روی همون چند تا شخصیت جدید نتیجه بهتری هم میتونستن بگیرن :D

الان مثلا شخصیت اصلی جدید میاد توی داستان که کشورش مثلا با کشور همسایه دشمنه، بعد ما انتظار داریم که یه تقابلی بین این و شخصیت اصلی بازی قبلی که از کشور همسایه اس ببینیم، ولی برعکس میبینیم که به خاطر فن سرویس سازنده میاد اینا رو با همدیگه رفیق جون جونی میکنه که یه وقت طرفدارهای دو تا برنخوره :D

• Like
Reactions: NHM and BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
به نظرم این کارشون اشتباهه چون بعضی شخصیت ها توی کشور و آرک خودشون نقش مهمتری داشتن تا توی کشورهای دیگه. اگه به جای این کار تمرکز رو میذاشتن روی همون چند تا شخصیت جدید نتیجه بهتری هم میتونستن بگیرن :D

الان مثلا شخصیت اصلی جدید میاد توی داستان که کشورش مثلا با کشور همسایه دشمنه، بعد ما انتظار داریم که یه تقابلی بین این و شخصیت اصلی بازی قبلی که از کشور همسایه اس ببینیم، ولی برعکس میبینیم که به خاطر فن سرویس سازنده میاد اینا رو با همدیگه رفیق جون جونی میکنه که یه وقت طرفدارهای دو تا برنخوره :D

موافقم با نظرت...
ولی قبول کن خیلی مزه میده مثلا 3 تا پروتاگونیست از سه آرک مثلا تو یک فایت دستت باشن...
احساس خدا بهت دست میده... :D:D

ولی آرک Calvard که 5 تا بازی میگن داره خدایی خیلی فضا دارن واسه همه کار...
گرافیک هم جدید شده که مزه میده مثلا بانو لاگویین رو ببینی... >:)

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
موافقم با نظرت...
ولی قبول کن خیلی مزه میده مثلا 3 تا پروتاگونیست از سه آرک مثلا تو یک فایت دستت باشن...
احساس خدا بهت دست میده... :D:D

ولی آرک Calvard که 5 تا بازی میگن داره خدایی خیلی فضا دارن واسه همه کار...
گرافیک هم جدید شده که مزه میده مثلا بانو لاگویین رو ببینی... >:)
اینجور موارد توی بازی های اسپین آف بیشتر جواب میدن. مثلا من توی the 3rd که Renne رو گرفتیم کلیا ذوق زده شدم :D

آخرین ویرایش:

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
واااای‌‌‌...
خدا بگم چیکارت‌ کنه...

بخدا همینه...

اونارو تموم کنن...
دوباره همرو بیارن یجا...

باید عاسق شن تا بیان...
اخبارشو دنبال نمیکنم، جدا گفتن 5 تا بازی داره؟
پشمام؛ گویا اینا آدم بشو نیستن. انامی رو آورده بودن فکر کردم میخوان فرمول خوب و خوش ساخت کراس بلو تکرار کنن (کیفیت > کمیّت) اشتباه میکردم پس.

• Like
Reactions: NHM and BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اخبارشو دنبال نمیکنم، جدا گفتن 5 تا بازی داره؟
پشمام؛ گویا اینا آدم بشو نیستن. انامی رو آورده بودن فکر کردم میخوان فرمول خوب و خوش ساخت کراس بلو تکرار کنن (کیفیت > کمیّت) اشتباه میکردم پس.

عههههههههه...
FallenGod-Dono خوبی ؟ :x
یکی از مهربون ترین و با علم ترین بچه هایی که من دیدم نسبت به بازی های ژاپنی...
خودش منو از راه بدر کرد و کامل بردوند توی سری The Legend of Heroes...
دلم واست تنگ شده بود...
Lots of Love
Lots of Hug
Lots of Kisses
:x:x:x:x

اونجوری که دوستم میگفت:
میزارم تو اسپویل- چون آخر قسمت 4 عه کلد استیل رو ی جای ریزشو اسپویل میکنه به نقل از McBurn-

اونجوری که میگفت آرک کالوارد 3 قسمت داره و قسمت 4 یک چیز تو مایه های Sky 3RD میزنن و برای شماره ی آخرش میخوان یجورایی پیش درآمد باشه برای آرک دنیای دیگه که McBurn توی کلد استیل 4 اشاره میکنه که ازش اومده

================================================

@ce7en44

هولی مولی...
یادم انداختی...

موهای تنم سیخ شد... 8->

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
از jrpg بازا اینجا کیا سوییچ دارن؟
شدیدا بین گوشی قوی و سوییچ موندم...
با کنسول خونگیم نمیتونم بازی کنم مگر تو همین تعطیلات که خونه م.
سوییچ یه چیزیش آدمو دو دل میکنه و اون هایبرید بودنشه. قبلا داشتم تو حالت دستی بازی کردن هم سخت بود هم رو دستی میرفتم بعدا پشیمون میشدم میگفتم رو داک بود جزییات بیشتر بود و اینا.
و یه چیز دیگه هی میگن مدل جدیدش میاد!
گوشی هم بازیهای سوییچ رو نداره فقط یه گنشین ایمپکت وسوسه کننده س روش که نمیدونم چرا برای سوییچ هی تاخیر میخوره! و امولاتورهاش اونم عالی! البته فقط رو گوشی گیمینگ ترجیح میدم بازی سنگین و امولاتور بزنم چون گوشی معمولی هر چقدرم خوب باشه زود به فنا میره بنظرم!
گوشی هم در هرصورت میگیرم ولی موندم فقط یه گوشی گیمینگ قوی برای بازی بگیرم یا گوشی معمولی (البته به روز ولی نه گیمینگ) و در کنارش سوییچ؟
یه راهنمایی بدید برای jrpg و بازیهای ژاپنی کدومشون بهترن در کل؟

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
از jrpg بازا اینجا کیا سوییچ دارن؟
شدیدا بین گوشی قوی و سوییچ موندم...
با کنسول خونگیم نمیتونم بازی کنم مگر تو همین تعطیلات که خونه م.
سوییچ یه چیزیش آدمو دو دل میکنه و اون هایبرید بودنشه. قبلا داشتم تو حالت دستی بازی کردن هم سخت بود هم رو دستی میرفتم بعدا پشیمون میشدم میگفتم رو داک بود جزییات بیشتر بود و اینا.
و یه چیز دیگه هی میگن مدل جدیدش میاد!
گوشی هم بازیهای سوییچ رو نداره فقط یه گنشین ایمپکت وسوسه کننده س روش که نمیدونم چرا برای سوییچ هی تاخیر میخوره! و امولاتورهاش اونم عالی! البته فقط رو گوشی گیمینگ ترجیح میدم بازی سنگین و امولاتور بزنم چون گوشی معمولی هر چقدرم خوب باشه زود به فنا میره بنظرم!
گوشی هم در هرصورت میگیرم ولی موندم فقط یه گوشی گیمینگ قوی برای بازی بگیرم یا گوشی معمولی (البته به روز ولی نه گیمینگ) و در کنارش سوییچ؟
یه راهنمایی بدید برای jrpg و بازیهای ژاپنی کدومشون بهترن در کل؟

110% سوویچ بخر...
مخصوصا تو که ژاپنی بازی دیگ... :D:D
بهشته برات داداش...

3DS یا 2DS ماد شده هم چیز خفنیه ها... (اگ نداری البته این دوتارو هنوز)

• Like
Reactions: NHM and Cait Sith

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
عههههههههه...
FallenGod-Dono خوبی ؟ :x
یکی از مهربون ترین و با علم ترین بچه هایی که من دیدم نسبت به بازی های ژاپنی...
خودش منو از راه بدر کرد و کامل بردوند توی سری The Legend of Heroes...
دلم واست تنگ شده بود...
Lots of Love
Lots of Hug
Lots of Kisses
:x:x:x:x

اونجوری که دوستم میگفت:
میزارم تو اسپویل- چون آخر قسمت 4 عه کلد استیل رو ی جای ریزشو اسپویل میکنه به نقل از McBurn-

اونجوری که میگفت آرک کالوارد 3 قسمت داره و قسمت 4 یک چیز تو مایه های Sky 3RD میزنن و برای شماره ی آخرش میخوان یجورایی پیش درآمد باشه برای آرک دنیای دیگه که McBurn توی کلد استیل 4 اشاره میکنه که ازش اومده

================================================

@ce7en44

هولی مولی...
یادم انداختی...

موهای تنم سیخ شد... 8->
و علیکم السلام.:D:x:x
الان میخوام کمکت کنم از این سری لجن مال شده بکشی بیرون، میشه؟:D
پس همش حدس و گمانه؛ آخه تعجب کردم، اون زمان هی تو مصاحبه ها میگفتن «این یکی دیگه آخریشه!» یعنی خودشونم قبول داشتن الکی کش اومده. هاجیماری هم که معنای خالص cash grab بود؛ کلی asset ساخته بودن حیفشون میومد تو یه بازی دیگه استفاده نشه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر