طرفداران ژانر JRPG

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
انتخابش خیلی سخته چون هم تعداد زیاد بودن و هم من یادم نیست چیا زدم :D و هم اینکه توی لیست ممکنه بعضی هاشون از یه سری باشن ولی اگه بخوام از هر سری یکی رو فقط توی لیست بیارم، بدون ترتیب:
The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd
Shin Megami Tensei III: Nocturne
Vagrant Story
Tales of Berseria
Valkyria Chronicles III
Persona 2 Innocent Sin (PSP)
NieR: Automata
Dark Souls
Final Fantasy XII
Genshin Impact (:D)
تقریبا هیچ شباهتی لیست ما با هم نداره :) البته که اکثر عناوینی که شما بازی کردی که بیشتر سایت ها هم تقریبا مشابه لیست شماست کلاسیک هست و من چون اشنایی با این سبک نداشتم کودکی رسما بازی نکردم الان هم به قدری کهنه هست که من نمی تونم باهشون ارتباط برقرار کنم بعضی ها رو هم خیلی سعی کردم نشد ! مثلا نسخه اول The Legend of Heroes: Trails in the Sky رو تازگی گرفتم ده ساعت هم رفتم حال نداد دوستان می گفتند باید صبر کنی تا خودش رو نشون بده خب بابا به چه قیمتی بعضا میگفتن دو نسخه رو برو تا سری هیروز خوشت بیاد ! Vagrant Story، Persona 2 Innocent Sin (PSP) و Shin Megami Tensei III: Nocturne هم واقعا قدیمی هستند...

پ.ن: NieR: Automata ، Valkyria Chronicles III، Tales of Berseria فوق العاده هست و واقعا لذت بردم ازشون . غول بزرگی مثل Dark Souls که jrpg نیست دیگه :)
یاکوزا رو هم به نظرم نباید توی این دسته اورد که اگر باشه هر قسمتش فوق العاده هست.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,534
نام
مسلم
این J تو JRPG فکر کنم مخفف Jhinaست. :D
Doesn't matter :D
همین که زبان ژاپنی داره کافیه :D
تقریبا هیچ شباهتی لیست ما با هم نداره :) البته که اکثر عناوینی که شما بازی کردی که بیشتر سایت ها هم تقریبا مشابه لیست شماست کلاسیک هست و من چون اشنایی با این سبک نداشتم کودکی رسما بازی نکردم الان هم به قدری کهنه هست که من نمی تونم باهشون ارتباط برقرار کنم بعضی ها رو هم خیلی سعی کردم نشد ! مثلا نسخه اول The Legend of Heroes: Trails in the Sky رو تازگی گرفتم ده ساعت هم رفتم حال نداد دوستان می گفتند باید صبر کنی تا خودش رو نشون بده خب بابا به چه قیمتی بعضا میگفتن دو نسخه رو برو تا سری هیروز خوشت بیاد ! Vagrant Story، Persona 2 Innocent Sin (PSP) و Shin Megami Tensei III: Nocturne هم واقعا قدیمی هستند...

پ.ن: NieR: Automata ، Valkyria Chronicles III، Tales of Berseria فوق العاده هست و واقعا لذت بردم ازشون . غول بزرگی مثل Dark Souls که jrpg نیست دیگه :)
یاکوزا رو هم به نظرم نباید توی این دسته اورد که اگر باشه هر قسمتش فوق العاده هست.
منم اینا رو کودکی بازی نکردم، تقریبا 5 سال بیشتر نیست که JRPG بازی میکنم:D
شاید یه دلیلش اینه که من هنوز فرصت نکردم اینا رو بازی کنم:
Sentinels: Aegis Rim
octopath traveler 2
xenoblade 3
FIRE EMBLEM: three house
tale of vesperia
triangle strategy
persona 5
Lost Odyssey

Dark Souls الان سبک مخصوص خودش به حساب میاد وگرنه وقتی برای اولین بار منتشر شد JRPG به حساب میومد:D
دلیل دیگه اش هم اینه که ممکنه توی یه بازی با یه چیزی حال کنم که توی بازی های دیگه سری مشابه اش نباشه، مثلا کست سری Tales of Berseria رو یکمی بیشتر از Arise دوست دارم.
پ.ن: تنها گزینه ای که واقعا برای انتخابش دو دل بودم، تصمیم گیری بین گذاشتم Drakengard3 و Nier: Automata بود.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد

کلا نوبتی دوس نداری پس

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
کلا نوبتی دوس نداری پس
اتفاقا دوست دارم غیر مواردی که در لیست گفتم مثل octopath traveler 2 ، PERSONA 5 ، TRIANGLE Strategy، FIRE EMBLEM: three house که همه نوبتی هستند کلی دیگه هم بود که چون شامل بهترین بازی هام نمیشدند نگفتم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,426
نام
سید محمد حسین
بچه ها 10 تا بهترین jrpg هایی که بازی کردین چی بوده ؟

برای من :
Sentinels: Aegis Rim
octopath traveler 2
xenoblade 3
FIRE EMBLEM: three house
tale of vesperia
triangle strategy
tale of arise
ff 12
persona 5
Lost Odyssey

هممممم
یه سری شون بیشتر TRPG اند تا JRPG ولی در هر صورت

Paper Mario
Nier Automata
Fire Emblem: Three Houses
Octopath Traveler
Dragon Quest 11 S
Xenoblade Chronicles 3
Valkyria Chronicles 4
Persona 5 Royal
Shin Megami Tensei V (این یکی خاصه. با این که از نصف به بعد ولش کردم هنوزم تو دلم یه جای خاص داره :D)
Xenoblade Chronicles 2

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,730
بچه ها 10 تا بهترین jrpg هایی که بازی کردین چی بوده ؟
متاسفانه فکر نکنم 10 تا JRPG تموم کرده باشم :D :D :D

ولی چندتا که خیلی باهاشون حال کردم رو میگم :D

(سر "JRPG" بودن یا نبودنش خیلی سخت نگیرین، بعضی هاشون حتی J هم نیستن :-" :D)

Ys VIII خدا بود خدا :D

Tales of Berseria

NieR Automata

CrossCode آندرریتد ترین بازی جهان :D

FFXV هرچقدر هم ازش بد بگن من دوسش دارم :>

Fortune Summoners یه Indie فوق العاده

SAO Fatal Bullet احمقانه فان بود، اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوشم بیاد :D تو UO خدا بیامرز هم گفته بودم، SAO:FB > Borderlands :> :> :>

Yakuza 0

MHW و MHR :D

اینم 10 تا :-" :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,642
نام
Alireza
من تاحالا JRPG بازی نکردم ولی به شدت از Yakuza Like A Dragon خوشم اومده:D
JRPG این مدلی دیگه چیا داریم؟‌ با سیستم نوبتی مشکلی ندارم به شرطی که انمیشین هاش جالب باشه :D
JRPG شبیه Y:LAD من خودم به شخصه ندیدم، ولی اگه باهاش حال کردی بقیه بازیای سری رو امتحان کن، مخصوصا Yakuza 0.
بقیشون JRPG نیستن ولی انیمیشن های باحال و عجیب غریب زیاد دارن. (0 توش یه فایتینگ استایل هست که با breakdance مردمو میزنی. :D )

اگه هم مخصوصا با JRPG بودن Y:LAD حال کردی، میتونی صبر کنی تا آخرای سال که سیکوئلش میاد.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,534
نام
مسلم

Tales of Berseria

NieR Automata

SAO Fatal Bullet احمقانه فان بود، اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوشم بیاد :D تو UO خدا بیامرز هم گفته بودم، SAO:FB > Borderlands :> :> :>

Yakuza 0

اگه از ys viii خوشت اومده، ys ix هم حتما برو :D
Ys X: Nordics هم امسال منتشر میشه که ترکیب شماره هشت و نه هست :D

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Love
Reactions: NHM and m.d.makan

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی

همین ys رو نشد بازی کنم لذت ببرم ! کارکترها و انیمیشن هاش یک جوری هست ! چند ساعتی بازی کردم نگرفت
هممممم

Paper Mario
Nier Automata
Octopath Traveler
Dragon Quest 11 S
Xenoblade Chronicles 3
Valkyria Chronicles 4
Persona 5 Royal
Shin Megami Tensei V (این یکی خاصه. با این که از نصف به بعد ولش کردم هنوزم تو دلم یه جای خاص داره :D)
Xenoblade Chronicles 2

حالا تاکتیکال jrpg هستند دیگه :)
با لیست شمات نقطه اشتراک بیشتری دارم فقط این Dragon Quest 11 S عجیب حوصله سربر بود ! دو بار امتحان کردن نشد که نشد ! اوایل فکر می کردم من اینجوری هستم اما بعد دیدن نه مثل اینکه با خیلی ها همنظرم در همین سایت ! این Shin Megami Tensei V رو چند ساعت رفتم ول کردم هم اینکه محیط خیلی بی روح بود هم طبق معمول خیلی از دشمن ها با پرسونا مشترک بودند هم اینکه کارکتر اصلی یجوراییش بود و... ! :D

Tales of Berseria

NieR Automata

Yakuza 0

Tales of Berseriaبینظیر بود اگر arise , vesperia رو نزدی امتحان کن به نظرم بهتر نباشن بدتر نیستن
مانستر هانترها فوق العاده هستند و خاص !

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,534
نام
مسلم
همین ys رو نشد بازی کنم لذت ببرم ! کارکترها و انیمیشن هاش یک جوری هست ! چند ساعتی بازی کردم نگرفت
اون مشکل مال اینه که بیس بازی برای ویتا هست :-" اگه میومدن بیخیال نسخه های کنسول دستی میشدن و قشنگ یه گرافیک در حد سری تیلز میدادن خیلی خوب میشد :-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NHM and Dark_Souls

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
856
نام
سید محمد حسین
هممممم

Paper Mario
Nier Automata
Octopath Traveler
Dragon Quest 11 S
Xenoblade Chronicles 3
Valkyria Chronicles 4
Persona 5 Royal
Xenoblade Chronicles 2
میگم سید اینجا هم فن بازی در میاری و سلیقت کاملا نینتندوییه .هر چی رو کنسولم بیاد بهترینه :D

• Like
Reactions: ce7en44

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,426
نام
سید محمد حسین
میگم سید اینجا هم فن بازی در میاری و سلیقت کاملا نینتندوییه .هر چی رو کنسولم بیاد بهترینه :D

البته اگه بخوام مثل @NHM یاکوزا و Monster Hunter هم بذارم لیست یکم کمتر نینتندویی می شد :D
تنها مشکل لیست من بیشتر اینه که من هیچ وقت FF نزدم :D
(نیر آتوماتا و پرسونا 5 رو قبل از این که رو سوییچ بیان زدمشون من. الان عملا همه JRPG های خوب رو سوییچ هست دیگه :D)

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
856
نام
سید محمد حسین
البته اگه بخوام مثل @NHM یاکوزا و Monster Hunter هم بذارم لیست یکم کمتر نینتندویی می شد :D
تنها مشکل لیست من بیشتر اینه که من هیچ وقت FF نزدم :D
(نیر آتوماتا و پرسونا 5 رو قبل از این که رو سوییچ بیان زدمشون من. الان عملا همه JRPG های خوب رو سوییچ هست دیگه :D)
اره واقعا مخصوصا اینکه انحصاری هم کم نداره سوییچ خود من الان خیلی منتظر ریمستر baten kaitos هستم خیلی ازش خوب شنیدم یه مگاتن بوده زمان خودش

• Like
Reactions: Z-fan and ce7en44

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,730

آره تو برنامم هست :D

فعلا VIII رو دوباره ریختم حسش بود از اول برم، خیلی فانه لامصب :D

اون مشکل مال اینه که بیس بازی برای ویتا هست :-" اگه میومدن بیخیال نسخه های کنسولی میشدن و قشنگ یه گرافیک در حد سری تیلز میدادن خیلی خوب میشد :-"
کاراکترهاش خیلی خوبن که :D انیمشن رو قبول دارم یکم کلانکیه :D که اونم وسط کامبت اصلا حس نمیشه بس که همه چی Flashy ـه :D

ولی گرافیکش مخصوصا وقتی Durante پورت رو فیکس کرد خیلی خوب شد رو PC

باورم نمیشه تو لیست FF VII Remake رو جا انداختم :D

با Fortune Summoners عوضش کنید :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر