طرفداران سگا مگادرایو،میکروجینیوس و آتاری 2600 تشریف بیارن داخل!

farhad_sodagar

کاربر سایت
Dec 28, 2012
0
Rating - 100%
8   0   0
جشنوارۀ فروش کنسول های قدیمی،ایکس باکس 180،گیم کیوب،سگا،میکرو،آتاری،از دست ندهید!

تاپیک دیگر معتبر نیست،تاپیک جدید نوشته شد....

به مناسبت کریسمس و سال نوی میلادی یه تاپیک پرملات ویژۀ دوستان رترو باز و طرفداران کنسول های قدیمی آماده کردم،در این تاپیک شاهد فروش پنج دستگاه محبوب ایکس باکس 180،گیم کیوب، سگا مگادرایو ژاپنی، میکرو جینیوس و آتاری 2600 خواهیم بود.
لطفا پیش از ارائۀ پیشنهاد به موارد زیر توجه کنید:

-برای فروش هیچ یک از این دستگاه ها عجله ای ندارم و اگر قیمت مناسبی پیشنهاد نشه جنس به انبار مرجوع می شه.
-هر مجموعه به صورت کامل فروخته می شه یعنی چیزی ازش جدا فروخته نمی شه.
-قیمت ها کاملا منصفانه اس،لطفا زیر قیمت کف پیشنهاد داده نشه و هر پیشنهاد با قبلی دست کم 5 هزار تومن اختلاف داشته باشه.
-از پذیرفتن نظرات کارشناسانه دوستان معذورم و در صورت مشاهده گزارش می کنم.

-من ساکن تهران هستم و برای تحویل کالا به دوستان تهرانی به صورت حضوری مشکلی ندارم،ولی برای دوستان شهرستانی هزینۀ ارسال به عهدۀ خریدار گرامی است.

مجموعۀ اول:

فروش یک دستگاه ایکس باکس 180 Halo edition کپی خور

تصویر

دستگاه بسیار تمیزه،همراه با جعبه،دو دسته(یکی اصل دیگری چینی)،سیم رابط تصویر و بیش از 60 عنوان از بهترین بازی های این کنسول از جمله Shenmue ، Halo، Ninja gaiden ، Broken sword,Gta و....دستگاه تست شده و سالمه،البته چون استفاده شده اس شاید دکمه های دسته اش به نرمی روز اول نباشن یا در کنسول راحت باز و بسته نشه اما کاملا سالم و بدون عیبه.

قیمت مقطوع 350

مجموعۀ دوم:

فروش یک دستگاه گیم کیوب چینی ریجن یوسی کپی خور

تصویر

دستگاه بسیار تمیز همراه با جعبه،دو دسته(یکی اصل دیگری چینی)،یک عدد مموری 16 مگ،سیم رابط تصویر،آدابتور و بیش از 12 عنوان از شاخص ترین بازی های این کنسول نظیر Metal gear Twin snake ، Fifa ،Zelda و....
دستگاه تست شده و سالمه،البته چون استفاده شده اس شاید دکمه های دسته اش به نرمی روز اول نباشن اما کاملا سالم و بدون عیبه.

قیمت مقطوع 400

مجموعۀ سوم:

فروش یک دستگاه سگا مگادرایو ژاپنی

تصویر

همون طور که در تصویر مشخصه دستگاه تمیز و همراه با دو دسته،رابط تصویر،آدابتور و چند کارتریج حاوی بیش از بیست عنوان از بازی های شاخص این کنسول نظیر Streets of rage، Shadow dancer،Aladdin،The flint stons,Sega football 92 و ...هست،جعبۀ این کنسول طراحی شده اس و به صورت اشانتیون تقدیم خریدار گرامی می شه.دستگاه تست شده و سالمه و کارتریج هاش همه قدیمی هستن.

قیمت پایه 105

پیشنهاد ویژه:
به کسی که بالاترین قیمت پیشنهادی رو برای این مجموعه بده(و البته این پیشنهاد باید دست کم 20 تومن بالاتر از قیمت پایه باشه)دو عدد کارتریج بازی های بی نظیر و کمیاب Ultiamte mortal kombat3 و Cuthroat Island (از این کارتریج های قدیمی که قابشون پیچ دار هست)هدیه داده می شود.

تصویر

مجموعۀ چهارم:

فروش یک دستگاه میکروجینیوس IQ-502

تصویر

همون طور که از تصویر هم پیداس دستگاه تمیز و همراه با کلیۀ متعلقات اصلی(شامل جعبه،دفترچۀ راهنما،دو دسته،آدابتور و فیش تصویر)به فروش می رسه،همراه دستگاه یک کارتریج 4 لبه حاوی بازی های خاطره انگیز ماریو و کنگفو تقدیم خریدار محترم می شه.دستگاه تست شده و سالمه.

قیمت پایه 85

پیشنهاد ویژه: به کسی که بالاترین پیشنهاد قیمت رو بده(که این پیشنهاد باید دست کم 15 تومن بیشتر از قیمت پایه باشه)سه کارتریج چند لبه حاوی بیش از 15 عنوان از شاخص ترین بازی های این کنسول از جمله Contra، Donkey kong ، Batman return، Mortal kombat،The lion king و ...هدیه داده می شه

تصویر

مجموعۀ پنجم:

فروش دو دستگاه آتاری 2600

مورد اول:

این مورد خیلی به درد آرشیو باز ها می خوره!...

آتاری ساخت ایرلند با کلیۀ متعلقات اصلی(جعبه،دفترچه،دو دستۀ فابریک قایقی،آدابتور،فیش تصویر )، همراه دستگاه یک کارتریج اصل بازی Yar's revange تقدیم خریدار محترم می شه

تصویر

از اونجا که این دستگاه کاملا ارزش آرشیوی داره قیمتش رو پیشنهادی می ذارم.لطفا فقط آرشیو بازها قیمت بدن!

مورد دوم:
فروخته شد

شاد باشید

Attachments

• xohdn9rix5swmhh1k8jg8_s.jpg
    xohdn9rix5swmhh1k8jg8_s.jpg
    34.5 KB · مشاهده: 34
  • xgi3lyg2rshfjzg8dja76_s.jpg
    xgi3lyg2rshfjzg8dja76_s.jpg
    31.5 KB · مشاهده: 21
  • xwjpjzqvaiohgj4yu6d9g_s.jpg
    xwjpjzqvaiohgj4yu6d9g_s.jpg
    37.7 KB · مشاهده: 24
  • xv7pxjdj4bo4p7wbefe_s.jpg
    xv7pxjdj4bo4p7wbefe_s.jpg
    26 KB · مشاهده: 16
  • xxz3pyaq04uy5ajsuhcn_s.jpg
    xxz3pyaq04uy5ajsuhcn_s.jpg
    33.9 KB · مشاهده: 27
  • xwuuh5zsxtuxwg9nukr4_s.jpg
    xwuuh5zsxtuxwg9nukr4_s.jpg
    28.5 KB · مشاهده: 24
آخرین ویرایش:

farhad_sodagar

کاربر سایت
Dec 28, 2012
0
Rating - 100%
8   0   0
من فکر کردم ازین فریم چوبی ها هست.باز به هر حال قیمتتون رو به من بگید شاید خریدم.

فریم چوبی ها محصول آمریکاست،قیمت به صورت پیشنهادی از جانب خریداران محترم مطرح می شه،شما هم اگر مایل به شرکت در این مزایده هستید لطفا قیمت پیشنهادی تون رو اعلام بفرمایید. متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر