طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
مجاهدان دلاوران :D

بالاخره منم تمام تروفی هاشو گرفتم

secureeupl.png

همون یه تروفی ماله تیکنه:D:D

واسه نانسی هم با پائول راحت میتونید ردش کنید
فقط کافیه پشت سر هم دو عقب مثلث و مربع بزنید

ای خدا شکرت:D:D
--------------------
آخرش ما نفهمیدیم این زفینا کجاییه؟
از نظر تیپ و شکلش خیلی به ایرانی بودن میزنه

تو پروفایلش که چیزی ننوشته ولی به احتمال زیاد عربه

چون تو کاستمومیزاشم لباس های عربی هست

و تو بیابون و شتر و اینا:D

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
يه نظر سنجي!
شما بين فن هايي كه character هاي تكن مي زنن(خصوصا تو اين سري جديد) با كدوم بيشتر حال مي كنيد؟
من كه عاشق ten count استيو هستم، همون كه اول بايد A , B جلو رو بگيري تا نيم خيز بشه بعد X و Y رو بزني آقا ميره جلو شروع مي كنه مي چرخه دور حريف عين كيسه بوكس كلي بهش مشت مي زنه ، خيلي با حالهههههههههههههههههه:love:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
زفینا که بهش مصری میاد باشه
این نظر سنجی چرا هر کس چند تا رای داده ؟

مدل نظر سنجی این جوریه :D

میگم این psp دقیقا مثلDR هستش سناریو هم نداره

واقعا؟؟ مگه میشه نداشته باشه؟ :confused:

يه نظر سنجي!
شما بين فن هايي كه character هاي تكن مي زنن(خصوصا تو اين سري جديد) با كدوم بيشتر حال مي كنيد؟
من كه عاشق ten count استيو هستم، همون كه اول بايد A , B جلو رو بگيري تا نيم خيز بشه بعد X و Y رو بزني آقا ميره جلو شروع مي كنه مي چرخه دور حريف عين كيسه بوكس كلي بهش مشت مي زنه ، خيلي با حالهههههههههههههههههه:love:

من که فعلا بازی نکردم ولی تو ویدیوها یه فن از آزکا دیدم از میشینه رو زمین یه لگد میزنه تو صورت طرف مبره هوا از اون خوشم اومد

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
آخرش ما نفهمیدیم این زفینا کجاییه؟
از نظر تیپ و شکلش خیلی به ایرانی بودن میزنه

اصلا معلوم نیست کجایی هست و محل سکونتش Unknown هست، اما احتمال زیاد مصریه، اگر این نباشه هندی (چون بعضی از لباس هاش به هندیا میخوره).

مجاهدان دلاوران :D

بالاخره منم تمام تروفی هاشو گرفتم
secureeupl.png

همون یه تروفی ماله تیکنه:D:D
واسه نانسی هم با پائول راحت میتونید ردش کنید
فقط کافیه پشت سر هم دو عقب مثلث و مربع بزنید
ای خدا شکرت:D:D

منم با پال زدمش اما این نانسی هم از بازی حذف بشه خیلی خوب میشه.
راستی دیدی چی شده دیروز تکن یک Update جدید داد، بعد DL کردمش بخش Onlineش دچار تغییر شد، دیگه هیشکی با من بازی نمیکنه:(:(:(
با این Update با هرکی میخوای بازی کنی، میگه سرعت اینترنت حریف انقدره میخوای باهاش بازی کنی؟!؟ بعد همه میگن با من نمیخوان بازی کنن:((

يه نظر سنجي!

آره اون گرفتن جالبیه و خیلی هم خوبه چون بیهوا میگیره.
من از دسته عقب مربع+مثلث Dragonov خیلی خوشم میاد وقتی میزنه من ضربشو حس می کنم دردم میاد:biggrin1:. دسته بالا مربع+مثلث کینگ هم خیلی ردیفِ لاتی میگیره:p

میگم این psp دقیقا مثلDR هستش سناریو هم نداره

شوخی نکن:eek: پش چجوری G درمیاری که لباس بگیری برای کاراکترها؟!؟

من که فعلا بازی نکردم ولی تو ویدیوها یه فن از آزکا دیدم از میشینه رو زمین یه لگد میزنه تو صورت طرف مبره هوا از اون خوشم اومد
اَی گفتییییییییییی این ضربه خیلی هم خوبه، با هر کس بازی میکنم این رو میزنه خیلی سریع میزنه خیلی ی ی ی، آدم بشینه نمیخوره بهمون. Asuka هم خیلی پیشرفت کرده مخصوصا اون بدل کزاییش:eek::eek: که 15 دقیقه دستاش باز میمونه (نامردا)

آخرین ویرایش:

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
ميگم اين زفينا چه چيزه عجيبي هست مثل ادم نميتونه بگيره بزنه يا پاش رو هواهه يا رو زمين مثل غورباقه نشسته! ولي من از ALISA خيلي خوشم اومد!

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
من كجا اسپم دادم؟ گير الكي ميدي آقاي مدير سايت!
آره اين زفينا ماشالا خيلي شخصيت پيچيده اي داره،‌گاردش هم كه به رقص عربي شبيه تا گارد!:laughing:
راستي بالاترين درجه اي كه ميشه تو اين سري گرفت چيه؟ من با جين و هوارانگ و ليلي و چند تا ديگه از بروبكس تا لول sage رفتم:cool:
divine fist داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر