طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
من گفتم نفهم

من گفتم بلد نیستی

لطفا دیگه اپم ندید با اینکه این پست خودمم اسپم بود
y

عزيزم منظورم شما نبودي ، من به در گفتم كه دبوار بشنوه وگر نه شما آقاييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي ،‌ ميخوامتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
استادددددددددددددددددددد :biggrin1::love::cool:

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
من با اینکه از تکن بازی کردن روی 360 خوشم نمیاد، اما وقتی بازی کردم دیدم اونقدرها هم مشکل نیست با دسته هاش بازی کردن، فقط ضربات کشیدنی مثل آپرکات زدن و گرفتن های کشیدنی مشکل هستن (من خودم با دویدن هم یکم مشکل داشتم) وگرنه بقیه چیزاش عادی هستن.
راستی اونی هم که خواستی میگم فعلا من ندیدم جایی.
مگه کار دیگه ایی هم با فلش هاش می تونیم انجام بدیم ؟:biggrin1: تمام مشکل دسته 360 همون dpad هاش هستن که نه فقط تیکن بلکه توی همه بازی ها مشکل سازن اما چون توی تیکن بیشتر استفاده رو دارن بیشتر خودشون رو نشون میدن :smile:.
میبینم تکن 6 اومده همه گرفتید بازی میکنید غم مم ندارید بیکارید اینجا افتادید به جون هم :D

بچه ها قیمت بازی نسخه ps3 چنده الان (اومده نیومده؟؟؟؟)
من فکر کنم 3 شنبه بود گرفتم شایدم دوشنبه درست خاطرم نیست ولی برای خودم نهایتاَ 70 افتاده باشه و مطمئنم الان نزدیک 65 هم میشه گیر آورد تازه این قیمت نو هست دسته 2 رو راحت 55 هم میشه خرید (هرچی بیشتر صبر کنید قیمتش پایین تر میاد ).
T_T...

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
واقعا دم سوني گرم كه دسته اي ساخته بعد از 20 سال هنوز بهترينه،‌من با دسته ايكس باكس فقط وقتي بايد بين بالا و پايين رو بزني يعني مايل به پايين خيلي مشكل دارم،‌البته وقتي ميام سمت راست صفحه خيلي راحت تر ميشه اين uppercut اينا رو زد.
آره سونی حرف تداره کلا کنسولای بازی شم از همه بهترن من که هیچ وقت حاضر نیستم چیز دیگه ای بخرم .

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
من اگه جاي تو بودم هرگز طاقت نمي آوردم تا برم نسخه ps3 رو بخرم،علي الحساب مال xbox رو بگير بازي كن ، تو تنها كسي هستي تو اين سايت كه مي توني بازي رو اينا رو باهم تجربه كني،حالشو ببر بابا:)
راستي به نظر شما خوش تيپ ترين شخصيت اين سري كيه؟
به نظر من تو مرد ها استيو جون تو زن ها هم لئو عزيز

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
ااااااااااااا بچه ها؟؟؟

حالا من هنوز بازی رو نگرفتم شما ها که دارید چرا انقده بی بخارید؟؟:D

بابا من روزی 7 8 ساعت فقط بازیش می کنم، شماها که نمیاید باهم بازی کنیم نامردا )):

منم تو مردها استیو رو دوست دارم هم خوش استیله هم خوش هیکل، قیافش هم خوبه، میخوام برم باهاش دوست بشم:biggrin1:
تو خانم ها نینارو دوست دارم(نامبروان منه:love:)، چون من کلا دختر هم این استیلی دوست دارم، جدی، یخ، خشن، با جزبه، وقتی میرم پیشش تیکه پارم کنه:biggrin1:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
من اگه جاي تو بودم هرگز طاقت نمي آوردم تا برم نسخه ps3 رو بخرم،علي الحساب مال xbox رو بگير بازي كن ، تو تنها كسي هستي تو اين سايت كه مي توني بازي رو اينا رو باهم تجربه كني،حالشو ببر بابا:)
خب معلومه دیگه جین همیشه از همه خوشتیپ تره :biggrin1::love: تو خانوما همم من نینا رو دوست دارم

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
ااااااااااااا بچه ها؟؟؟

حالا من هنوز بازی رو نگرفتم شما ها که دارید چرا انقده بی بخارید؟؟:D
من که از اولش نوشتم دیگه حس بازی رو ندارم ولی با این حال خریدم و یکم هم بازی کردم و دو سه تا از بازی کن هایی رو که خیلی دوست داشتم رو هم براشون لباس درست کردم ... کلاَ مشکلات بیخیال فکر و اعصاب من یکی نمیشه هیچوقت T_T.
خب توی این بازی که عملاَ کاراکتر زشت من ندیدم همه مرداش خوش تیپ ترین ها هستن همه زن هاش هم خوشگل ترین ها البته خب کاراکتر هستن دیگه یجورایی آرزو هایی که آدم ها دارن از شخصیت های دنیای واقعیشون چه پسر چه دختر و صد البته ژاپنی ها ^_^.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
،علي الحساب مال xbox رو بگير بازي كن

نه دیگه :D نمی دونم فعلا ببینم کدومش به دلم میشینه (ایییییییی حال خودم بد شد : د ی)

بابا من روزی 7 8 ساعت فقط بازیش می کنم، شماها که نمیاید باهم بازی کنیم نامردا )):

من با اینترنت 256 چه جوری بیام تکن بازی کنم خب :( (شایدم 128 نمیدونم : د ی)

ما که هنوز ندیدم کاراکترا رو... ولی مسلما آزکا جزئن خوش تیپ هاست :D

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
نه دیگه :D نمی دونم فعلا ببینم کدومش به دلم میشینه (ایییییییی حال خودم بد شد : د ی)

من با اینترنت 256 چه جوری بیام تکن بازی کنم خب :( (شایدم 128 نمیدونم : د ی)

ما که هنوز ندیدم کاراکترا رو... ولی مسلما آزکا جزئن خوش تیپ هاست :D

نه نه نسخه ی PS3 بگیر بهتره:biggrin1:
آره با 256 نمیشه، میشه ها اما کنده، تکن 1mb میخواد، من الان از هر 10 فایتی که می کنم 7 تاشو میبازم خیلی اعصابم خراب میشه:(
Asuka خوشتیپ نیست ولی خیلی بانمک و بامزه هست:biggrin1:(به نظره من، نکشی حالا منو) :biggrin1:

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
می گم بچه ها یه سوال من دیدم خیلی ها دنبال دموها و موزیک های تیکن 6 هستن می خوام بدونم اگه شدنی باشه همه رو توی یک دیسک بشه جمع کرد کسی می خواد ؟

با توجه به اینکه همیشه این سوال پرسیده میشه این رو مینویسم که دموها دقیقاَ با کیفیت اصلی داخل دیسک هستن و موزیک ها هم همینطور ^_^.

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
می گم بچه ها یه سوال من دیدم خیلی ها دنبال دموها و موزیک های تیکن 6 هستن می خوام بدونم اگه شدنی باشه همه رو توی یک دیسک بشه جمع کرد کسی می خواد ؟
با توجه به اینکه همیشه این سوال پرسیده میشه این رو مینویسم که دموها دقیقاَ با کیفیت اصلی داخل دیسک هستن و موزیک ها هم همینطور ^_^.

موزیک هاشو از اینجا میشه گرفت http://www.tekkenforces.com/musique-tekken-6.php#a اما دموهاشو من ندیدم جایی (فعلا) حالا CD چرا لینک بده بدانلودیم:biggrin1:

مگه دلقک سیرکه آزکا که میگید بامزه و بانمکه :D خیلی هم خوش تیپه lol :-" :nd
نه جدا میگم، خوشگل نیست اما قیافش بانمکه:biggrin1: خوبه که، بده! خوشتیپ هم که:-"

به نظرم leo خوشتيپ ترين مرد و anna :love: خوشگل ترين زنه كاراكتر هست!(البته LILI بحثش جداست:d)
خوده Namco فکر کنم توی Leo مونده که چیه، خیلی پسرونه هست حتی تمام لباس های قابل خریدش هم پسرونه هست (فقط موقع خریدن مو میفهمید که نه بابا این دختره)

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
نه جدا میگم، خوشگل نیست اما قیافش بانمکه:biggrin1: خوبه که، بده! خوشتیپ هم که:-"

آره دیگه اکثرا طرفدار نینا و لی لی هستن . آزکا به این خوشگلی (دهه!! :D) ولی بنظر من خوشگله .

تیپشم دوست دارم... الان میبینین شوخی شوخی یقه همو میگیریم :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر