طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
میبینم تکن 6 اومده همه گرفتید بازی میکنید غم مم ندارید بیکارید اینجا افتادید به جون هم :D

بچه ها قیمت بازی نسخه ps3 چنده الان (اومده نیومده؟؟؟؟)

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
میبینم تکن 6 اومده همه گرفتید بازی میکنید غم مم ندارید بیکارید اینجا افتادید به جون هم :D

اینجا حدودا 60 دلار برای xbox وps3 و 40 دلار برای پی اس پی اونجا هم باید همین باشه .

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی

من دیروز 80 قیمت گرفتم. گرونه هنوز:biggrin1: من روزه اول که اومد جلوی خودم توی یک ساعت 2 تا فروخت یکی 120 تومان نامرد.

اینجا حدودا 60 دلار برای xbox وps3 و 40 دلار برای پی اس پی اونجا هم باید همین باشه .
PSP که هنوز نیومده، Preorderش 40 دلاره یعنی؟!؟
تا الان طی یک هفته بر روی دو کنسول 2.5 میلیون نسخه تکن 6 روانه بازار شده حالا چقدر از این تعداد فروخته رو باید دید!

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
من دیروز 80 قیمت گرفتم. گرونه هنوز:biggrin1: من روزه اول که اومد جلوی خودم توی یک ساعت 2 تا فروخت یکی 120 تومان نامرد.

PSP که هنوز نیومده، Preorderش 40 دلاره یعنی؟!؟
تا الان طی یک هفته بر روی دو کنسول 2.5 میلیون نسخه تکن 6 روانه بازار شده حالا چقدر از این تعداد فروخته رو باید دید!
نه پی اس پی 24 نوامبر میاد ولی الان پیش فروشش هست من خودم میخوام اینجا قیمت کردم 40 دلار و برای پی اس 3 هم 60 تا 65 دلار دیدم . اره قیمت همینه البته بعضی جا ها گرون تر هم میدن من تو یه سایت دیگه دیدم 45 دلار من خودم tekken DR رو 40 دلار خریدم برای پی اس پی . اینم همینه .

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083

خب 360 که داری بشین بازی کن دیگه واسه چی PS3 ـش رو میخوای بگیری!:D

من با دسته 360 تمام مدت بازی میرم تو در و دیوار :) (با کمی اغراق البته ) تکن رو باید با دسته ps3 بازی کرد!

پ ن : روزی رو میبینم که خودم بعد کلی وقت تلف کردن نسخه 360 میگیرم دست از پا دراز تر میام تو تاپیک :cheesygri

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
آره دیگه سر گردنست :D خیلی دوست دارم زودتر بازی کنم.....
سره گردنه برای 1 لحظشونه، منم دیوونه شدم خریدم تکن 6 جلوی چشامو گرفته بود دیگه هیچی نمیدیدم:biggrin1: ولی اِی بَل توام میخوام نسخه PS3 بگیری؟!؟ یعنی 360 رو نمیگیری؟!؟

نه پی اس پی 24 نوامبر میاد ولی الان پیش فروشش هست من خودم میخوام اینجا قیمت کردم 40 دلار و برای پی اس 3 هم 60 تا 65 دلار دیدم . اره قیمت همینه البته بعضی جا ها گرون تر هم میدن من تو یه سایت دیگه دیدم 45 دلار من خودم tekken DR رو 40 دلار خریدم برای پی اس پی . اینم همینه .
چرا PS3 نمیگیری؟!؟ این PSP هم R2 و L2 نداره و مصیبتی هست برای تکن بازی کردن.
البته تکن:DR برای PS3 خیلی ارزونه اگه بدون Onlineش رو آدم خریداری کنه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من با دسته 360 تمام مدت بازی میرم تو در و دیوار :) (با کمی اغراق البته ) تکن رو باید با دسته ps3 بازی کرد!

پ ن : روزی رو میبینم که خودم بعد کلی وقت تلف کردن نسخه 360 میگیرم دست از پا دراز تر میام تو تاپیک :cheesygri
آهان از اون نظر!اتفاقا منم تو فکر این بودم که وقتی PS3 گرفتم یه Limited Editionـشم بگیرم!این دسته ی Xbox پدر در میاره!دیشب نزدیک بود بزنم نصفش کنم!

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
سره گردنه برای 1 لحظشونه، منم دیوونه شدم خریدم تکن 6 جلوی چشامو گرفته بود دیگه هیچی نمیدیدم:biggrin1: ولی اِی بَل توام میخوام نسخه PS3 بگیری؟!؟ یعنی 360 رو نمیگیری؟!؟

چرا PS3 نمیگیری؟!؟ این PSP هم R2 و L2 نداره و مصیبتی هست برای تکن بازی کردن.
البته تکن:DR برای PS3 خیلی ارزونه اگه بدون Onlineش رو آدم خریداری کنه.
خب PS3 ندارم با Xbox هم خوشم نمیاد تکن بازی کنمumd رو میخوام البته باxbox بازی کردم یه مدت به اجبار

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی

آهان از اون نظر!اتفاقا منم تو فکر این بودم که وقتی PS3 گرفتم یه Limited Editionـشم بگیرم!این دسته ی Xbox پدر در میاره!دیشب نزدیک بود بزنم نصفش کنم!

من با اینکه از تکن بازی کردن روی 360 خوشم نمیاد، اما وقتی بازی کردم دیدم اونقدرها هم مشکل نیست با دسته هاش بازی کردن، فقط ضربات کشیدنی مثل آپرکات زدن و گرفتن های کشیدنی مشکل هستن (من خودم با دویدن هم یکم مشکل داشتم) وگرنه بقیه چیزاش عادی هستن.
راستی اونی هم که خواستی میگم فعلا من ندیدم جایی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من که خودمو کشتم نتوستم مثل آدم تو عمق حرکت کنم!گفتم!میای بری عقب میپری!میای بری تو عمق میشینه!خدایی دسته ی PS3 تو بازی های Fighting خیلی بهتره!این Limited هم بالاخره گیر میارم!Re5 پر شده بود!اینم احتمالا میارن!پیدا هم نشد فوقش میدم یکی برام بیاره!میخوام ببینم با دسته ی Arcade چه مزه ای میده!نه شوخی کردم بیشتر به خاطر سوییشرت ـه و به قول خودشون Giant Poster میخوام!:D

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
واقعا دم سوني گرم كه دسته اي ساخته بعد از 20 سال هنوز بهترينه،‌من با دسته ايكس باكس فقط وقتي بايد بين بالا و پايين رو بزني يعني مايل به پايين خيلي مشكل دارم،‌البته وقتي ميام سمت راست صفحه خيلي راحت تر ميشه اين uppercut اينا رو زد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر