طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میگم که!خواسته تلفیقی از مدل انیمه ای و گیمی بکنه!به قول یکی از دوستان تو سال 3000 هم همچین موهی پیدا نمیشه!جالبه که توی بازی حتی یکبارم نشد که این موها یه تکون ساده ای بخوره!عین یه کلاه چسبیده به کلش!

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
دردناك ترين چيز اينه كه بايد با اين پسره تازه به دوران رسيده همه شخصيت هاي تكن رو كه سال هاست آدم باهاشون زندگي كرده و دوستشون داره شكست بده

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
دردناك ترين چيز اينه كه بايد با اين پسره تازه به دوران رسيده همه شخصيت هاي تكن رو كه سال هاست آدم باهاشون زندگي كرده و دوستشون داره شكست بده
والا خیلی بد ... کاملا باهات موافقم مخصوصا اخرش که جین مثلا مرد من گریم گرفته بود . اصلا وسش ندارم این پسررو . ولی فکر کنم حالا حالا ها باهاش کار داریم تازه داستانش شروع شده

Last edited by a moderator:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
منم تازه دارم Scenario Campaign رو میرم، ولی اون اولش که تاریخچه تکن رو نشون میده خیلی هنری کار شده اما خوب بعدش این Lars میاد و .... چی بگم:biggrin1: Alisa رو میزاشتن نقش اول بهتر بود.

من از این سیستم Rage خوشم اومد خیلی هیجان میده فکر جالبی بود. این Loading بازی بین هر فایت خیلی زیاد هستش اینم یکی از مشکلات بازی هست، سازنده ها هم مثل اینکه میدونستن سره هر load نکات بازی رو زیره صفحه به نمایش میزارن حوصله آدم سر نره، مثل Oblivion شده این حرکتشون:biggrin1:.

آقا این Stage جنگ توماتینا که توی اسپانیا هست رو چجوری میشه آزاد کرد کسی نمیدونه؟!؟:confused:

والا من به احتمال زیاد تا هفته دیگه میگیرم
هفته دیگه دیره.
هوشی تو چرا دیگه آن نمیشی؟!؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منم تازه دارم Scenario Campaign رو میرم، ولی اون اولش که تاریخچه تکن رو نشون میده خیلی هنری کار شده اما خوب بعدش این Lars میاد و .... چی بگم:biggrin1: Alisa رو میزاشتن نقش اول بهتر بود.

من از این سیستم Rage خوشم اومد خیلی هیجان میده فکر جالبی بود. این Loading بازی بین هر فایت خیلی زیاد هستش اینم یکی از مشکلات بازی هست، سازنده ها هم مثل اینکه میدونستن سره هر load نکات بازی رو زیره صفحه به نمایش میزارن حوصله آدم سر نره، مثل Oblivion شده این حرکتشون:biggrin1:.

آقا این Stage جنگ توماتینا که توی اسپانیا هست رو چجوری میشه آزاد کرد کسی نمیدونه؟!؟:confused:
منکه حالم از این پسره بهم میخوره!تمام مدت هم داره با موبایلش ور میزنه!خیلی ازش بدم اومد!
این سیستم Rage ـی که میگید توش چجوری میشه از قدرتش استفاده کرد؟مثلا برایان شلیک کنه؟!

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
کلا داستانای تکن این مشکل رو دارن : تو هر سری یه سری کاراکتر جدید میاره بعد 90 درصد داستان رو میزاره رو اونا!! اصلا بین کاراکترا تعادل برقرار نمی کنه

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
کلا داستانای تکن این مشکل رو دارن : تو هر سری یه سری کاراکتر جدید میاره بعد 90 درصد داستان رو میزاره رو اونا!! اصلا بین کاراکترا تعادل برقرار نمی کنه
خیلی بد اینجوری ادم کلی با یه کارامتر بازی میکنه از داستانش خوشش میاد او موقع اینا به راحتی یه کاراکتر جدیدو میارن همه داستانو می ره رو اونو اون موقع همه چی عوض میشه .

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
ميگم بچه ها دقت كردين اين لئو توي انيمه هاي بازي يه سرو شكلي داره ، تو پوسترهاي ريليز شده قبل از بازي يه مدله تو خود بازي هم يه مدله ديگس قيافه اش (بماند كه من اوني كه تو بازيي هست از همه بيشتر دوست دارم خيلي چهره مهربوني داره اصلا هم دو جنسه به نظر نمي آيد:love: هرچند صداش شبيه پسر هاست:eek:)
نمونه اين ايراد رو ما توي هيچ بازي ديگه ايي نمي بينيم،خصوصا بازي Re5 كه منو trunks جون خيلي به اين بازي ارادت داريم!!!:cheesygri

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
سلام.
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.من نمیتونم دموهای کاراکترهارو بعد از تموم شدن بازی ببینم.مگه نباید بازیرو رو Arcade تموم کرد؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام.
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.من نمیتونم دموهای کاراکترهارو بعد از تموم شدن بازی ببینم.مگه نباید بازیرو رو Arcade تموم کرد؟
خیر!شما باید توی بخش Area تو سناریو این کرکتر هارو تموم کنی تا Opening و Ending شون رو بگیری!
یه راه دیگه هم هست که بین 15 تا 20 دقیقه سناریو رو بازی کنید بهتون یا یه Ending میده یا یه Opening!

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی

منکه حالم از این پسره بهم میخوره!تمام مدت هم داره با موبایلش ور میزنه!خیلی ازش بدم اومد!
این سیستم Rage ـی که میگید توش چجوری میشه از قدرتش استفاده کرد؟مثلا برایان شلیک کنه؟!
منم خوشم نمیاد، از Alisa هم زیاد خوشم نمیاد واقعا سبک مبارزه ی عجیب و تخیلی گذاشتن براش همش کله خودشو از جا می کنه باهاش میزنتت.
Rage اونه که آخره جونت میرسی ضرباتت Counter میشن تا مثلا بازی هیجان بیشتری پیدا کنه (واقعا هم هیجانی تر میشه) اما اگر بخوای با برایان شلیک کنی برو توی Customization و تفنگ شاتگان رو برای برایان خریداری کن و توی بازی مثلث+اکس رو بزنی شلیک می کنه به همین راحتی.

خوب بزارید چند تا از کاراکترهای پرطرفتار رو براتون بگم چیکار باید بکنید:

Hwoarang برید توی همون Customization و براش Pheromone Hair خریداری کنید وسط بازی مربع+مثلث+اکس را بزنید یک توپ رو به سمت شما شوت می کنه.

Jin Kazama هم باید Devil Face یا Sword Slash رو بگیرید و توی بازی بالا مربع+مثلث بزنید.

Asuka Kazama براش Paper fan رو میگیرید، توی بازی مایل بالا به سمت جلو مربع+مثلث میزنید.

King هم براش Short Tights رو میگیرید، تو بازی اون گرفتن مایل پایین عقب مربع+مثلث رو بزنید ظاهره گرفتنش عوض میشه و مثل یکی از گرفتن های معروف تکن 2ش میگیره.

Marshal Law هم براش Legend Nunchaku میگیرید و مربع+دایره میزنید.

خوب هرکی دیگه خواست بگه براش بگم.

توی این سری هم از همیشه بدتره، من میگم که حده اقل Alisa رو به جای این پسره میزاشتن بهتر بود.
راستی این طور که بوش میاد Asuka و Lili هم توی این سری دیگه قراره باهم دوست بشن:biggrin1: و دعوارو بزارن کنار.
یک چیزه خفن دیگه:eek: پسر Reverse این Asuka رو خیلی نامردی گزاشتن وقتی باهاش reverse می کنی نیم ساعت دستاشو باز نگه میداره هر چی بزنی خفتت می کنه:eek::eek::eek: و reverse می شه، من دهنم باز موند اولین بار دیدم خیلی ی ی ی ی خفنه ه ه ه ه ه ه ه ه ه :eek:

بابا مگه دنبالمونن:D
----
تو psn هم به خاطر یو on شدم:D
زود بگیر دیگ، هم اینکه باهم بازی کنیم و هم تست کنیم اصلا میتونیم بازی کنیم یا نه؟!؟:cheesygri
ممنون که آن شدی:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برو توی Customization و تفنگ شاتگان رو برای برایان خریداری کن و توی بازی مثلث+اکس رو بزنی شلیک می کنه به همین راحتی.
من براش Gatling Gun خریدم!بازم میتونم تیر بزنم؟!:D

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
دوستان كسي تونسته از اين pack هاي limited يا كلا از اين بسته ها كه توشون يه سري لوازم خاص تكن دارن پيدا كنه؟ اصلا فروشگاهي هست كه اين مدل هاي شخصيت هاي بازي يا لباساشون رو بفروشه؟؟؟ اگه كسي مي دونه خواهشا بگه واسه مريض مي خوايم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر