طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
آره تو کشورهای خارجی زنها فامیلی شوهر هاشون رو میگرن و فرزندان فامیلی سرپرست.....راستی در مورد june kazama باید بگم که یه افسر پلیس بوده و به دنبال کازویا میگشته و وارد تکن 2 میشه اجتمالا طبق اتفاقاتی (که درست نیست من بگم!!!) و درگیری با کازویا... june عاشقش میشه و قبل از ازدواج ...... june از کازویا حامله میشه ....خوب کازویا هم که در پایان تورنمنت از پدر گردن کلفتش هیهاچی شکست میخوره ...به همین خاطر فامیل june و در نتیجه جین تغییر نمیکنه

kallahar

کاربر سایت
Jul 18, 2006
56
نام
کسری
با شناختی که از صاحب تاپیک دارم حالا حالاها پیداش نمیشه(دلیل ناملوم):)

D
ممنون!;) :cheesygri
---------
خوب....تو این مدت که من نبودم حسابی پیشرفت کردین/1خوشحالم که میبینم تاپیک هنوز پر طرفداره!
---------------------
داشتم تکن 2 رو بازی میکردم....رسیدم به devil .....کی هست؟!!!!(رفتم روش،زن بود!)

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
رسیدن به خیر!!!!
اون زنه angel اطلاعات زیادی در موردش ندارم ...
کازویا قبل از تیکن بعد از اینکه توسط پدرش درون دره پرتاپ شد برای اینکه بتونه انتقام بگیره روحش رو به شیطان فروخت ..... ولی شیطان به طور کامل روح کازویا رو نتونست اشغال کنه ....angel سمت خوب کازویا بود و در تیکن 2 از دویل شکست خورد
http://en.wikipedia.org/wiki/Tekken
در قسمت پایین هر کارکتری که بخواهید هست

آخرین ویرایش:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
بودنش هست،ولی کسی حال نداره ترجمه کنه!!!(این جواب حامد جان بود!!)
کوشیمستو فقط این رو فهمیدیم که رقیب یوشیمیتسو است....حالا یکی لطف میکنه ترجمه کنه؟!؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
لیست تمام افراد تکن:
Alex
Angel
Anna
Armor King
Asuka
Baek
Boskonovitch
Bruce
Bryan
Christie
Combot
Devil
Devil Jin
Dragunov
Eddy
Feng Wei
Ganryu
Gon
Heihachi
Hwoarang
Jack
Jin
Jinpachi
Julia
Jun
Kazuya
King
Kuma
Kunimitsu
F. Law
M. Law
Lee
Lei
Lili
Marduk
Michelle
Miharu
Mokujin
Nina
Ogre
Panda
Paul
Raven
Roger
Roger Jr
Steve
Tetsujin
Tiger
True
Unknown
Wang
Xiaoyu
Yoshimitsu
Dr. Abel
Jane
Ho Chi Myong
Sebastian
Richard Williams
اصلا خودتونو ناراحت نکنید این تاپیک به نوه و نتیجه های ما هم میرسه:cheesygri

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
رژین جان این تمام اطلاعات در مورد انجل بود دو خط بیشتر نبود ....(حالا من نفهمیدم شما میخوای من ترجمه کنم یا نه!!!!)
اول تلفظ اسم کوشمیتسو رو به کنیمیتسو اصلاح کنید(البته به حال خودش فرقی نداره!!1)

کوشیمیتسو .... شیطان گربه ای( داری ترجمه رو!!!!) یکی از اعضای مهم گروه Manji که گروهی متشکل از نینجاهای راهزن بود که توسط یو شیمیتسو رهبری میشدند....
کنیمیتسو برای اینکه گمنام باقی بماند هویت اصلی خودش رو پنهان کرد .مهارت اصلیش در استفاده از خنجر بود که در مدرسه نینجاها آموخته بود.... چند ماهی با گروه بود تا اینکه عده ای از نینجاها خواستار برکناری او شدند ........کنیمیتسو که به بن بست رسیده بود از گروه جدا شد و به تمرین و ریاضت پرداخت....
به نیت دزدیدن یک نشان باستانی متلق به سرخپوستان از دختر شجاعی به نام میشل چانگ وارد نخستین تورنمنت شد و پس از این کار از ترس انتقام میشل تورنمنت را ترک کرد.
مدتی بعد پدربزرگش که یک شمشیر ساز معروف بود موضوع مهمی را به او گفت: یک شمشیربا ارزش بسیار وجود داره که میتونه دشمن رو ازنظر جسمی وروحی نابود کنه و این شمشیر در دستان یو شیمیتسو رهبر گروه قرار داره ...پدر بزرگ از کنیمیتسو خواست تا شمشیر رو برای
اون بیاره تا مدت باقی مانده از عمرش رو صرف ساختن یک کپی از ش بکنه .....کنیمیتسو وارد تورنمنت دوم شد ولی در مبارزه با یو شیمیتسو شکست خورد (در مورد کشته شدنش شک و تردید وجود داره چون اوگر ogre بسیاری از حرکات کنیمیتسو رو بکار میبره پس بعد از تورنمنت توسط اوگر مورد حمله قرار میگیره)
ارتباط یوشیمیتسو و کنیمیتسو مبهمه... معلوم نیست که رقیب همند یا عاشق هم ...شاید هم خواهر و برادرند....به هر حال چشم دیدن هم را نداشتند
ظاهرا داستان کنیمیتسو اینجا تمام میشه

یه نکته البته در مورد کینگ :
کینگ در اوئل تورنمنت سوم توسط اوگر کشته میشه!!!!

بعد اینکه آیا کسی اینو بازی کردهhttp://en.wikipedia.org/wiki/Death_by_Degrees

آخرین ویرایش:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من!من!
البته نه تا آخر.گرافیکش افتضاح بود و کنترلش بدتر!
---------
نصف اونایی که لادن نوشت رو که نمیشناسیم!(یا من نمیشناسم!)

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ببخشید که دارم یه سوال فنی بی ربط میپرسم ولی آیا بازی های Ps1 رو Ps2 اجرا میشه؟ اگه بشه شاید امروز برم این تکن سه رو بگیرم.

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
ببخشید که دارم یه سوال فنی بی ربط میپرسم ولی آیا بازی های Ps1 رو Ps2 اجرا میشه؟ اگه بشه شاید امروز برم این تکن سه رو بگیرم.
خواهش میکنم
آره ولی از یه متخصص تعمیرات پرسیدم گفت روی لنزش فشار میاره!!!یعنی مناسب نیست...بازم میپرسم بهت میگم.....;)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
فکر کنم بشه!چون وقتی چیزی نمیزاریم مینویسه تطفا سی دی پلی استیشت 1 یا 2 را قرار دهید!
اون بازی نینا هم گرافیکش مثلا یه کم پایینتر از تکن 3 بود...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اگه بشه خیلی خوب میشه تکن و دو سه تا بازی دیگه هست که میخوام بگیرم ولی اگه به لنزش فشار بیاد نمیرزه نه؟:( خیلی حال گیریه :( همین الانشم بیست سی تومن سر کنسوله دوباره پیاده شدم کاملا الان مفلسم.:crying:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
Tetsujin
48ge2ys.jpg

Unknown
2s1mzv5.jpg

Richard Williams
4d317nn.jpg

Alex
2pqsxh2.jpg

Angel
43z7bbr.jpg

Combot
2rgmi3t.jpg

Kunimitsu
2q3vq5k.jpg

Michelle Chang
4ieti86.jpg

Miharu Hirano
29oqxed.jpg

Tiger Jackson
2mz07fc.jpg

اینا اونایی هستن که فکر کنم زیاد باهاشون آشنایی نداریم.

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
بابت تایپ افتضاح شرمنده چون به کیبورد الانم خیلی آشتایی ندارم....
---------
اگه به لنز فشار میاره که الان پی اس توی من مرده!!
--------
اون الکس منو باد یکی میندازه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر