طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
پس هرمز شمایی :D (دیگه تثبیت شد :D)

آره بابا این دسته 360.... :D حالا از هیچی بهتره :D

میگم من حس میکنیم زمین های مبارزه یه ذره کم هستن.... :-"

آره این هرمز خیلی دوست داشتنیه:biggrin1:

زمین ها کم هستن 2 تاشونم که اجازه انتخاب نداریم و باید به صورت Random انتخاب بشه (شانسیه دیگه). زمین ها با هم خیلی فرق دارن مثلا اونی که سیرک هست نورپردازیش خیلی خوبه و خیلی هیکل کاراکترها رو طبیعی می کنه اما مثلا اون جنگله که آب هم داره (با اون موزیک آروم و افتضاحش آدم خوابش میبره) نورپردازیش بده و اصلا رنگ و رو نداره.

اون عهد بوقیه هم خیلی هنری ساختن من خوشم اومد از سبکش.

راستی برای Asuka برو Giant Paper Fan خریداری کن 450,000 هزار هستش بعد مایل بالا اکس+وای رو بزن که با بادبزن می کوبه تو سره حریف.

راستی یک مشکل بازی که خیلی رو اعصاب من هست این هستش که دسته 2 رو وقتی L R رو بهش میشناسونیم وقتی دستگاه رو خاموش روشن کنیم تنظیماتش از بین میره و Save نمیشه فقط دسته 1 میشه، من هر دفعه میخوام بازی کنم باید برم دسته 2 رو بچینم (هم توی Ps3 و هم Xbox360 تست کردم مثل هم هستن و این مسئله برقراره):(

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
واقعا بدجوری تو ذوقم خورد بعد از این همه سال منتظر تیکن 6 بودم اخرش اینجوری شد!قسمته دو نفره واقعا عالیه ولی بخش سناریوش در حد افتضاحه طوری که شورش تیکن سه از اون یه سرو گردن بالاتره! بعدشم منو ها ونوشته ها بصورت وحشتناکی کوچیک وناخوانا هستن! باور کنید من قصد خراب کردن بازی رو ندارم من همون سال 86 وقتی ps3 گرفتم یه دسته اضافه برای تیکن 6 خریدم ولی با این وضعیت واقعا ناراحت شدم.
حالا بیخیال.
بین بازیکن های جدیدم اول باب بعدشم زفینا خوبه.
حالامیشه درباره سیستم rage یکم توضیح بدین؟

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
زمین ها کم هستن 2 تاشونم که اجازه انتخاب نداریم و باید به صورت Random انتخاب بشه (شانسیه دیگه).

آدم توقع داره بیشتر باشن (مخصوصا وقتی که تکن 5 dr اون همه زمین با زمانای متفاوت داشت )

راستی برای Asuka برو Giant Paper Fan خریداری کن 450,000 هزار هستش بعد مایل بالا اکس+وای رو بزن که با بادبزن می کوبه تو سره حریف.

:D میگیرم

عدشم منو ها ونوشته ها بصورت وحشتناکی کوچیک وناخوانا هستن!

من اینو گذاشته بودم به حساب چشمای آستیکماتم ولی انگاری واقعا ناخواناست!! : د ی

در کل قبول دارم که میتونست خیلی بهتر از اینا باشه... ولی دیگه :D به امید تکن 7 (فکر کنم 10 سال دیگه بیاد :laughing:)

حالا بازی رو instal میکنم ببینم درست میشه یا نه

لودش تو هر دو کنسول طول میکشه؟؟

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
اگه بخوان مثل همین تکن 6 جلو برن آره فکر کنم :-" (البته بماند که بازسازس نسخه پنجم علت اصلی این تاخیر بود)
حالا خدا کنه این 6 رو بازسازی نکنن من 7 میخوام از همین حالا دیگه منتظرم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
چرا بازی رو نمی ریزه تو هارد؟؟؟؟؟ :mad:

من سناریو و تمرین رو نمی تونم بازی کنم خب یعنی چی (خودم 3 تا فن جدید آزکا رو کشف کردم :laughing:)

این زمیناش هم اصلا چنگی به دل نمیزنه... کاشکی میشد بهشون اضافه کرد

دارم با دسته عادت میکنم , ولی باید واسه PS3 رو بگیرم نممیشه این ریختی :D

من باید برم تو تمرین!!! کسی هست که مثل من سناریو و تمرین براش بالا نیاد؟؟؟ (کلا فکر کنم مشکل از بازیه چون بیشتر از سه چهار دور قاطی میکنه :D)

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
چرا بازی رو نمی ریزه تو هارد؟؟؟؟؟ :mad:

من سناریو و تمرین رو نمی تونم بازی کنم خب یعنی چی (خودم 3 تا فن جدید آزکا رو کشف کردم :laughing:)

این زمیناش هم اصلا چنگی به دل نمیزنه... کاشکی میشد بهشون اضافه کرد

دارم با دسته عادت میکنم , ولی باید واسه PS3 رو بگیرم نممیشه این ریختی :D

من باید برم تو تمرین!!! کسی هست که مثل من سناریو و تمرین براش بالا نیاد؟؟؟ (کلا فکر کنم مشکل از بازیه چون بیشتر از سه چهار دور قاطی میکنه :D)

خب یه چندتا توضیح بدم با اجازه البته به درد همه کسانی که 360 دارن می خوره این توضیحات .

اول اینکه ماکروسافت پروتکشن هایی رو اضافه کرده که اگه یادتون باشه همون اوایل که تیکن اومده بود گفتم که تیکن wav4 هست (اسم پروتکشنش هست ) و دیسکهای قبلی wav3 بودن پس کسانی که فرمور درایوهاشون رو آپدیت نکردن بعد از تیکن نمیتونن wav4 رو اجرا کنن مگر با دیست بوت یا همون دیسک اکتیو که شامل ویدئو پارتیشن هست یا اینکه از دیسکهایی خرید کنن که به wav3 کانورت شدن که اونوقت نمی تونن برن لایو و الان این مشکل نرفتن توی سنارو و تمرینی هم میتونه ناشی از همین باشه که مثلاَ بد کانورت شده دیسک و اما علت نریختن بازی روی هارد هم شاید همین باشه مگر اینکه با لایو وصل شده باشید و بن شده باشید که باید بگم که ماکروسافت در بن جدید خودش قابلیت نصب بازی روی هارد را هم حذف می کنه اگه هیچ بازی نصب نمیشه علتش بن شدن دستگاه هست و اگر فقط تیکن نصب نمیشه مشکل دیسک هست .

من از چندتا از زمیناش خیلی خوشم میاد :biggrin1:

همگی موفق باشید ^_^.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر