طرفداران بازی های Tony Hawk

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
ایول بابا ، آخرشی ، ما هم یک زمانی تو Tony Hawk 4 کنسول PS1 رو در و دیوار Combo می زدیم ! خلاصه یک کل هم خرابش بودیم !
چرا نظر سنجی نزاشتی ؟؟

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک

آقا من دنبال یه همچین تایپیکی بودم بزنم دیدم قبلآ ساخته شده!!!
من ازطرفدارای دو آتیشه این بازی هستم
خیلی باحاله مخصوصآ نسخه American WasteLand

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
من اسکیت برد بازم یعنی دارم میشم دیروز کف دوتا دستامم رفت سر تلاش برای یاد گرفتن اسکیت برد این بازیرو قبلا با موبایل انجام داده بودم با کامپیوترم با دیدن این تاپیک تصمیم گرفتم انجام بدم

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
چرا نخام داداشه من:cheesygri
ولی مشکل اینجاس من تو رو از کجا پیدا کنم؟ کجایه کشوری؟

از بعد کنکور اینقدر mtv نگا کردم که که دیگه زبانش حله(البته fce هم دارما:-"

راستی مگه خودت اسکیت برد کار میکنی؟

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من کرج هستم اگه تو کرج و تهران باشی برات میفرستم (رایگان) . سری JackAss و Wildboys که از شبکه MTV پخش می شه رو دارم . ضمنا من یه مدت رفتم دنبال اسکیت برد چند تا مشکل پیش پای تو هست اولیش SkatePark درست حسابی با هزینه کم نیست . دوما اگه جاییت بشکنه برای اینکه سیستم پزشکی اینجا مثل ممالک کفر نسیت . دیگه نمی تونی به اسکیت فکر کنی سوم اینکه تازه بعد از 3 تا 4 سال می تونی چند تا Trick ساده رو بزنی (ولی اگه بچه مایه باشی حله داداش این مشکل ها جلوی پات نیست)

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
از لحاظ زمین که راس میگی من فعلا خیابونی کار میکنم چند تا جام هست که اسکیت پارک نیست ولی خوب زمینش خیلی همواره یه شیب خوبیم داره

پزشکیم خودم چند روز پیش دیدم
رفته بودم مجموعه انقلاب(بزرگترین مجموعه ی ورزشی تو زنجان) داشتم تو پیست اسکیتش تمرین میکردم(کفش آسفالته اونم از نوع بدش) که افتادمو کف دستام بد جور رفت البته هلمت سرم بود

چند متر بالاتر یه آمبولانس بود با یه نفر که قیافش به نرس و دکترا این برنامه ها نمیخورد با دوستم رفتیم گفتیم لاقل زخمو ضد عفونی میکنه میبنده تا بریم یه کلینیک پیدا کنیم
رفتیم دیدم مرتیکه خوابه با در زدن اینام پا نمیشه یه دوستم یه لگد به آمبولانس درب و داغونش زد رفتیم

من زنجانم ولی تا یکی دوماه دیگه به احتمال زیاد بیام تهران
یه کاریم میشه کرد البته اگه واست زحمتی نیست
تو شماره ی کارتتو بده من پول dvd و پستو بفرستم واست بعد تو واسم پست کن الته اگه وقتشو داری

من بچه مایه دار نیستم ولی میرم دنبالش;)

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اگه وقتشو داری برو دنبالش هیجانش خیلی زیاده . در مورد کارت هم لازم نیست سعی می کنم برات Upload کنم . البته Crack این برنامه ایرانی هست و اونوقت های که تو فروم وبکده بودیم Release کردیم . لینک دانلود خود برنامه هم دارم در هر صورت در خدمتم ( ضمنا اگه بالای Crack رو بخونی می بینی نوشته به سفارش aMIr_1 )

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اين هم از نرم افزار آموزشي . اين نرم افزار تنها خوبيش اينه که براي Beginner ها هستش و Step By Step ياد ميده براي ديدن ويديو ها بايد Quciktime رو نصب کنيد Codec به تنهايي بسنده نميکنه

Code:
http://traiansk8.atgsoft.com/download/How2Sk8Setup.exe

Patcher

Code:
http://rapidshare.com/files/143455839/How2SK8.ZiP.html

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
الان دانلودش میکم دستت درد نکنه