طرفداران بازی بی نظیر FAHRENHEIT

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
این بازی شاید بگم بهترین بازی منه روح ادمو با خودش یکی می کنه و همون طور که می دونید وقتی بازی عرضه شد اکثر جازه ها رو مثل ورزشکارای چین درو کرد
هر کی هر چی در مورد این بازی دوست داره بگه

mtl8wp.jpg

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
من تازه تمومش کردم :cheesygri ولی بگم با اینکه برای سال 2005 هست ولی خدایی تنها بازی هست که میشه اسمشو بازی گذاشت یا نه این طور بگم نمیشه اسمشو بازی گذاشت !!!
خیلی عالی بود و هست .

میدونید که یه بازی دیگه داره ساخته میشه با همین سبک البته این قوقا کرده این دیگه اخرشههههههه

من که وقتی دموی بازی رو دیدم قفل کردم !!!
ولی متاسفانه برای PS3 هست نه برای PC :(( .
اسم بازی هم Heavy Rain هست برید تو GameSpot.com دموهاشو ببینید !

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
با تشكر از شما دوست عزيز كه فروم پي اس تو رو زنده نگه ميداريد :
اين باي يه بازيه ابداعي و فكري جالب بود كه واقعا بايد يادي از اون مي شد. ممنون.:biggrin1::biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آره یادش بخیر! فوق العاده بود
میدونید که یه بازی دیگه داره ساخته میشه با همین سبک البته این قوقا کرده این دیگه اخرشههههههه
آخه چیزی که فارنهایت رو قشنگ کرده بود داستان زیباش بود!
واقعا فکر نمیکنم هیچ وقتی داستان به این زیبایی و درگیر کننده تر از این بازی ساخته شه!
که البته طبق معمول همه سایتا حقشو خوردن وامتیاز خیلی بالایی بهش ندادن

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
يعني قشنگ منتظرم هوا سرد بشه،
بيشنم Fahrenheit رو دوباره برم، هيچي تو هواي سرد مثله Max Payne و Fahrenheit نميچسبه.
لامصب حرف دل آدمه . فضاش یه خورده کوچولو آدم رو مسخ میکرد. شنیدم قسمت دومش در حال ساخته

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
این بازی فوق العاده بود وقتی بازی نصب کردم منو بازی اومد موزیک و بک گراند بازی آنقدر جالب بود که میشد کمی محتوای بازی رو فهمید وقتی درگیر داستان بازی شدم و لم بازی دستم اومد واقعا احساس اینکه دارم فیلم سینمایی میبینم دست داد البته از نوع سینماتیک واقعا شاهکار بود گرافیک هم در نوع خودش عالی بود هیجوفت یادم نمیره بهمن ماه 84 با 2 تا زا دوستام دقیقا همون موقعی که برف سنگین باریده بود پنج شنبه شب شروع کردیم و یک سره تا فردا بعدظهرش بازی کردیم و تموم کردیم نوبتی بازی میکریم یعنی 2نفری یکی جهت رو میگرفت یکی هم کنترل رو اینطوری من راست میزدم دوستم چپ اونجایی که توی رویای خودش همه چیز از بین میره فوق العاد سخت و شیرین بود :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر