طرفداران بازیهای Adventure

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اين سام ومكس باحاله؟ ارزششو داره كه آأم وقتشو باهاش بگزرونه؟؟؟
بستگی دارد که باحال بودن از نظر شما چه معنی ای بدهد ! این سری بازی همیشه بخاطر دیالوگهای طنز و البته تا حدودی نیش دار درجه سنی بالا برای بازی کردن طلب می کند.اگر انگلیسی ات خوب نیست قیدش رو بزن ولی با این اوصاف که میگی NeverHood رو تموم کردی پس میتونی هم از پس این یکی بربیایی و ازش لذت هم ببری.البته تخیل خوبی هم باید داشته باشی،مثلا معمای اول بازی اپیزود یک پیدا کردن پنیر سوئیسی برای موش داخل دفتر است در حالی که داخل کمد انبوهی پنیر گودا دارید ! در حالت عادی جواب می دهید « می رویم بیرون که از فروشگاه بخریم » ولی وقتی نمی توانید بیرون بروید چکار می کنید ؟ :biggrin1: آسانترین راه استفاده از هفت تیر Sam برای درست کردن پنیر سوئیسی از پنیرهای گودا است !:cheesygri

------------------

در ارسال قبلی به اشتباه این دو شخصیت را بجای هم معرفی کردم.Sam یک سگ کارآگاه است و Max دستیار نیمه مجنون وی !

s115rz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
6
مشكل من همينجاست!!

دارینوس و آرین ش در بازار موجود هست.میتونی تهیه کنی.

بازي هاي دارينوس رو از كجا مي شه خريد؟ من زياد دنبالش نبودم و اطلاعي ندارم . ضمناً غير از دارينوس شركت ديگه اي هم فارسي سازي مي كنه؟ اين "آرين ش" كه نوشتي منظورت همونه؟ اونا رو از كجا مي شه گير آورد؟

چشم. حتماً در مورد بيماري باگز خواهم نوشت.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بازي هاي دارينوس رو از كجا مي شه خريد؟ من زياد دنبالش نبودم و اطلاعي ندارم . ضمناً غير از دارينوس شركت ديگه اي هم فارسي سازي مي كنه؟ اين "آرين ش" كه نوشتي منظورت همونه؟ اونا رو از كجا مي شه گير آورد؟
اینجا جایش نیست.بیا بازارچه > تبادل بازی بین اعضای سایت بازی سنتر تا برات کامل توضیح بدهم.;)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من هم از طرفداران پروپاقرص ائونچر هستم.
بهترین بازی های ادونچری که بازی کردم استیل لایف و سایبریا 1 بود سم و مکسو اگه دارینوس فارسی کنه عالی مشه.
یه بازی ادونچر جدید به اسم آگاتا کریستی:شیطان در زیر آفتاب هست 2بازی قبلی آگاتا کریستی در حد متوسطی بودن امید وارم این بازی خوب از آب در میاد تاریخ انتشارشو دقیق یادم نیت ولی فکر کنم نیمه ی اول پاییزه و به نظر می رسه که شخصیت اصلی این بازی واقعا پوآرو هست.

gus mcferson

کاربر سایت
Oct 12, 2007
1
نام
علی
سلام به همگی

خدمت همگی سلام...راستش من تا حالا تو عمرم تو هیچ forumی عضو نبودم..ولی وقتی این گفتگو رو خوندم خیلی حال کردم و اصلا دلیل عضویتم فقط به خاطر این گفتگو بود...تا قبل از این فکر می مردم فقط خودم ادونچر بازم.دیدم نه بابا غیر از من بازم بروبچ ادونچر باز تو ایران پیدا می شه.امید وارم هنوز به این تاپیک سر بزنید.من خودم کلی ادونچر,از ادونچرای عجیب و غریب آماتورو فلشی بگیر تا ادونچرای حرفه ای بازی کردهیچ کدومم به اندازه ی scratches,still life وpost mortemبهم حال نداد.من هنوز خودم کلی ادونچر دیگه هست که نگرفتم و امیدوارم بتونم اینجا پیداشون کنم.البته خودمم یه آرشیو کامل ادونچر دارم که هر کی هر چی خواست دربست مخلصشم.راستی یه سرس به یایت http://justadventure.comبزنید.کلی بازی توپ امسال قراره بیاد که من از همه بیشتر منتظر ایناهستمdracula 3 vampyre story
:cool:gray matter

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
دوستان عزیز سلام . اگه می شه برام یک هفت هشت ده تا بازی Adenture رو معرفی کنید . :biggrin1::biggrin1::biggrin1: ممنون می شم !

اینم چند تا ادونچر قشنگ ترجیحا فاریشو بگیر شرکت دارینوس بازی های زیادی رو فارسی کرده
STILL LIFE
post mortem
syberia 1
syberia 2
black miror
sam and max season 1
keapsake
murder on the orient express
the evil under the sun
paradise
کافیه؟
2 تا دیگه که از معمولی بهترند یادم رفت:
shelock holmes:awakend
the secret files:tunguska
6 تای اول بهترند.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بر و بچه ها برگشتند :biggrin1:

Sam and Max - Season 2, Episode 1 : Ice Station Santa

143111863_bf61e5b29d.jpg
پ.ن : چقدر من از دست شماها حرص بخورم بنشینید Hit The Road و Season 1 رو بازی کنید دیگه .:biggrin1:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
من هم از طرفداران پروپاقرص ائونچر هستم.
بهترین بازی های ادونچری که بازی کردم استیل لایف و سایبریا 1 بود سم و مکسو اگه دارینوس فارسی کنه عالی مشه.
یه بازی ادونچر جدید به اسم آگاتا کریستی:شیطان در زیر آفتاب هست 2بازی قبلی آگاتا کریستی در حد متوسطی بودن امید وارم این بازی خوب از آب در میاد تاریخ انتشارشو دقیق یادم نیت ولی فکر کنم نیمه ی اول پاییزه و به نظر می رسه که شخصیت اصلی این بازی واقعا پوآرو هست.

شيطان زير آفتاب هم اومد . من DVD رو گرفتم . هنوز بازيش نكردم ولي يه تيكه هاييش رو كه ديدم متوجه شدم طراحي چهره ها عاليه .

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
سلام خوب یه کم برام عجیب بود بچه ها این همه بازی های خوب رو گفتن اما یکی دوتا بازی مهجور موند با اینکه میدونم اکثر Advancer بازها اینارو بازی کردن
1 dream fantango
2saberina 1 and 2
3 post modern
4 شرلوک هولمز و راز گوشواره نقرهای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر