طرفداران بازیهای Adventure

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
منم از این سبک خوشم میاد آخرین بازی که تو این سبک بازی کردم وهنوزم بازی میکنم فارنهایته که بنظره من خیلی عالی و خلاقانس راستی کرک درست اکو رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟ اگه یکی از بچه ها یه لینکی بده ممنون میشم.

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
Every Cloak Has A Silver Lining

دوباره باز هم شاهکاری دیگر از این شرکتها:​

Vivendi Universal Games (Sierra) که کپی رایت King’s Questرو داره بعد از پنج سال(!) در حالی که می دونسته یک سری آدم به صورت fan made و مجانی داره یه دنباله برای این بازی می سازه وقتی می بینه استقبال زیادی از این بازی شده و مثل اینکه می تونه نون و آب داشته باشه با نزدیک شدن به انتشار بازی شکایت کرده و تولید بازی متوقف شده است.من تا حالا خیلی از بازی های fan made رو دیدم که هیچ کس از اونا شکایت نکرده چون اصلا موضوع پول مطرح نیست و یه جور کار عاشقانه است.این سایتشه: http://www.kqix.com یک سری از چیزا رو مجبور شدن از سایتشون بردارن. حتی Screen Shot ! :sad:

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
Screen Shot

خیلی جالبه بقیه سایتا هم مجبور شدن screen shot ها رو ور دارن مثلا www.adventuregamers.com thumbnail نشون میده ولی لینک رو به یه عکس دیگه داده! ولی خوشبختانه اصل عکس ها رو برنداشته:

http://www.adventuregamers.com/gallery.php?id=501

&thumb=trueرا از انتهای آدرس عکسهای کوچک بردارید تا عکسهای بزرگ را ببینید
مثال:
http://www.adventuregamers.com/images/showimage.php?id=3590

آخرین ویرایش:

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
به نظر شما اینجا چه کاری بهتره انجام بشه؟​

1- بحث کلی درباره بازیهای ادونچر(این که چجوری باشن بهتره و ...)​

2- بحث در مورد بازیهای ادونچر که از سال 1976 (سال ساخت اولین بازی ادونچر) تا حالا ساخته شده و نقد و بررسی اونها​

3- بحث در مورد بازیهای زیرزمینی ادونچر( منظور بازیهایfan made بازیهای مشهور و یا اونهایی که با چند engine مجانی و مردم برای دل خودشون ساختن و هدف تجاری ندارن) و دارای ارزش نقد و بررسی باشن.​

چون ممکنه بعضی ها بخوان چند تا گزینه رو بزنن و وزن یکی برای گزینه ها قائل نباشن ( مثلا 20% گزینه 1 و 50% گزینه 2 و 30% گزینه 3 انجام بشه) من نظر سنجی نگذاشتم.​

من خودم برای همه گزینه ها به یک اندازه پایه ام.​

تا نظر بقیه چی باشه.​

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
الان دیگه مثل قبل حوصله این بازیها رو ندارم چون بازی پرنس به اندازه کافی ادونچر -رزمی-فانتزی بود ..... پارسال بازی broken sword رو گرفتم به خیال اینکه یه چیزی تو مایه های شوالیه معبد یا پرنس باشه ولی یه بازی ادونچر با گرافیک عالی بود....البته با کمک راهنمای انگلیسی تا آخرش تشریف بردیم :cheesygri

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام.
پایتونم شدید.من عاشق ادونچر هستم.این بازیها رو میشه برام در موردشون بگید چون خیلی تعریفشون رو شنیدم
monkeys island
longest journey
فارنهایت
من اخرین ادونچرهایی که گرفتم و ضد حال خوردم (و سر انجام هیچ کس باقی نخواهد ماند) و keepsake بودن که حالم گرفته شد
خدای یه چند تا بازی توپ معرفی کنین.
راستی من توی نصب فارنهایت مشکل دارم با اون دایمون که godfather رو نصب کردم میتونم installکنم؟چون برنامه خودش alcohol 120% هست
منتظرم و پایه ادونچرم.:p ;) ;) ;) :cool: :cool: :cool:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
به نظر شما اینجا چه کاری بهتره انجام بشه؟​

1- بحث کلی درباره بازیهای ادونچر(این که چجوری باشن بهتره و ...)​

2- بحث در مورد بازیهای ادونچر که از سال 1976 (سال ساخت اولین بازی ادونچر) تا حالا ساخته شده و نقد و بررسی اونها​

3- بحث در مورد بازیهای زیرزمینی ادونچر( منظور بازیهایfan made بازیهای مشهور و یا اونهایی که با چند engine مجانی و مردم برای دل خودشون ساختن و هدف تجاری ندارن) و دارای ارزش نقد و بررسی باشن.​

چون ممکنه بعضی ها بخوان چند تا گزینه رو بزنن و وزن یکی برای گزینه ها قائل نباشن ( مثلا 20% گزینه 1 و 50% گزینه 2 و 30% گزینه 3 انجام بشه) من نظر سنجی نگذاشتم.​

من خودم برای همه گزینه ها به یک اندازه پایه ام.​

تا نظر بقیه چی باشه.​

با 2 موافقم.بقیه زیاد دردی دوا نمی کنه(البته با احترام به نظر بقیه;) )
کجایید پس شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که همه پایه ایییییییییییییییییییییییییییید که :(( :-"

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كسي Broken Sword : Shadow of the Templars نسخه PS1 رو بازي كرده؟
سؤالم اينه كه نشانگر موس رو بايد با دسته حركت داد يا با حركت دسته، شخصيت حركت ميكنه؟
مرسي.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
فارنهايت و بلك ميرور و سايبريا از شاهكارهاي ادونچر هستند . چطور مي بينم كه اينجا مخالف دارند ؟
بلك ميرور رو به خاطر اين دوست نداريد چون داستانش رو اصلا متوجه نشديد (احتمالا)
فارنهايت بدخواه داره احتمالا به خاطر سخت شدن بعضي جاهاشه .
ولي ديگه سايبريا چي ؟
شرلوك هلمز : راز موميايي چي ؟
و صد تاي ديگه

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
فارنهايت و بلك ميرور و سايبريا از شاهكارهاي ادونچر هستند . چطور مي بينم كه اينجا مخالف دارند ؟
بلك ميرور رو به خاطر اين دوست نداريد چون داستانش رو اصلا متوجه نشديد (احتمالا)
فارنهايت بدخواه داره احتمالا به خاطر سخت شدن بعضي جاهاشه .
ولي ديگه سايبريا چي ؟
شرلوك هلمز : راز موميايي چي ؟
و صد تاي ديگه

فارنهایت که جز بازیهای ACTION-ADVENTURE.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من با لوور تو پی اس وان خیلی حال کردم
دراکولا هم بد نبود اما یه جاش گیر کردم
تنها در تاریکی هم اگه جزو این بازی ها حساب بشه خیلی قشنگ بود
تام رایدر و انیموشا هم تو اکشن ادونچر ها با حال بودن به علاوه ی داینو کرایسیس 2 و اویل 3 نمسیس

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
بهترين ادونچر هايي كه بازي كردم

اينديانا جونز هاي تحت داس
اسكابي دو هاي يتحت داس
فول تروتل
گريم فندنگو
دريم فال و سايبريا 1 بوده

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
alon in the dark
ولی خداییش بازی های ادونچر تو ps1 خیلی قشنگ بودن مخصوصا دراکولا ومپایر parasit eve 2 که واقعا خودای بازی ها بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر