طرح های مفهومی خبر از پروژه ی لغو شده ی "Hero" میدهند!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
110111-hr-5.jpg

به تازگی یک سری طرح مفهومی چراغی از بازی جدید کنسل شده ی Midway روشن کرده اند!
این Concept Art ها نمایانگر یک بازی با استایل ابر قهرمانی می باشند. این پروژه با نام "Hero" شناخته میشود.
با توجه به اطلاعاتی که سایت GameSetWatch استخراج کرده، این طرح های مفهومی توسط Tae Young طراحی شده اند، که این هنرمند هم اکنون در استدیوی Insomiac فعالیت میکنه.
این طرح ها نشون دهنده ی قهرمانانی در حال پرش بلند، کشیدن لوکوموتیو های ترن، فرار از گلوله ی هلیکوپتر و مبارزه بر روی بال هواپیما هستن! همان کار های معمول سوپر قهرمان ها !

تصاویر این طرح های مفهومی:
110111-hr-1.jpg

110111-hr-2.jpg

110111-hr-3.jpg

110111-hr-4.jpg
منابع این خبر:

• Like
Reactions: Sorrows

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
LOL خوب بابا این سریال HEROS هستش دیگه اون که شمشیر دستشه پیتر هستش اون که داره برق میزنه استیلش به سایلر میخوره .

اما خیلی خر بودن جون میداد یه بازی بهتر از INFAMOUS ازش ساخت باشخصت های بیشتر و قدرت ها متفاوت .

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
LOL خوب بابا این سریال HEROS هستش دیگه اون که شمشیر دستشه پیتر هستش اون که داره برق میزنه استیلش به سایلر میخوره .

اما خیلی خر بودن جون میداد یه بازی بهتر از INFAMOUS ازش ساخت باشخصت های بیشتر و قدرت ها متفاوت .
ها؟!:confused:
بعید میدونم midway چنین کاری بکنه! البته اگر حرفه ای کار کنن میتونه بازی خوبی ازش دربیاد!
که بازم بعید میدونم!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به هر حال دیگه کنسل شده .

ها؟!:confused:
بعید میدونم midway چنین کاری بکنه! البته اگر حرفه ای کار کنن میتونه بازی خوبی ازش دربیاد!
که بازم بعید میدونم!

برای چی بیعد باشه وقتی من این عکس ها رو دیدم تماما به شخصیت های HEORES میخورن .

حتی شمشیری که دست این آرت هستش شباهت زیادی به شمشیر کنجی داره در HEORES .

یعنی شما احتمال این که یه بازی بر مبنای یه سریال ساخته بشه رو توسط midway کم میدونی ؟ به نظرمن پتانسیل HEROES خیلی بالا تر از اون چیزی هستش که فکر میکنی .

هم میشه از شخصیت هاش استفاده کرد هم میشه از بخش های از داستانش استفاده کرد .

الان همین عکس رو ببین . ببین چقدر مثل صحنه ای هستش که پیتر پرواز میکنه درست مثل نقاشی هستش که پیتر اولین بار از خودش میکشه فقط به کاراکتر دقت کن نه به محیط.

110111-hr-2.jpg

فک نکنم اون پیتر باشه ها ؟!؟!؟! :-/ چون زیاد شبیهش هم نیست !
اصلا پیتر تو کل سریال شمشیر دستش گرفت !؟:-/

منم نگفتم 100% هستش اما استیلش بهش میخوره این عکس مثل عکسی هستش که پیتر در مقابل سایلر هستش حتی استیلش همون جوری هستش .

با وجود این که این سریال رو 2 دفعه دیدم الان یادم نیست اما میدونم به هیروناکامورا 1% هم شبیهش نیست . اما فکر کنم گرفته

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یعنی شما احتمال این که یه بازی بر مبنای یه سریال ساخته بشه رو توسط midway کم میدونی ؟ به نظرمن پتانسیل HEROES خیلی بالا تر از اون چیزی هستش که فکر میکنی .
بازی Heroes همون سه سال پیش کنسل شد وقتی دیدند سیزن دومش چه گندی زده ( ناشرش هم UBI بود)
این طرح هم فکر کنم قدیمی هست کلا یک سری CA از سه تا بازی Midway در اومده بود که یک دونش 2005 کنسل شده بود. وقتی مدیر استودیو P*RN میاد مدیر کمپانی بازیسازی میشه معلومه اون کمپانی اخر ورشکست میشه.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
به هر حال دیگه کنسل شده .
چی کنسل شده؟!
نکنه اشباه متوجه خبر شدید! شایدم من عنوان رو طوری گذاشتم که دو پهلو به نظر میرسه!
موضوع اینه که قبلاً کنسل شده بود، حالا با اومدن این کانسپت آرت ها دوباره خبرش قوت گرفته!
الان که کنسل نشده!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چی کنسل شده؟!
نکنه اشباه متوجه خبر شدید! شایدم من عنوان رو طوری گذاشتم که دو پهلو به نظر میرسه!
موضوع اینه که قبلاً کنسل شده بود، حالا با اومدن این کانسپت آرت ها دوباره خبرش قوت گرفته!
الان که کنسل نشده!

من بد برداشت کرده بودم فکر کنم اگه این ها مال همون قدیمی نباشن که بعد از کنسلی آرت هاش پخش شده واقعا عالی هستش .;)

بازی Heroes همون سه سال پیش کنسل شد وقتی دیدند سیزن دومش چه گندی زده ( ناشرش هم UBI بود)
این طرح هم فکر کنم قدیمی هست کلا یک سری CA از سه تا بازی Midway در اومده بود که یک دونش 2005 کنسل شده بود. وقتی مدیر استودیو P*RN میاد مدیر کمپانی بازیسازی میشه معلومه اون کمپانی اخر ورشکست میشه.

من نمیدونستم کسری جان ممنون از اطلاعاتی که دادی .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چه تصاویر زیبا و البته فانتزی.
این Midway تو این آخرین عمرش هیچ وقت نتونست یه IP درست و حسابی معرفی کنه.
راستی فکر کنم این IP هم تو انحصار وارنر رفته، درسته؟

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
با توجه به اطلاعاتی که سایت GameSetWatch استخراج کرده......
از کجا استخراج کردن؟:d

منبع اصلی خبر سایت خود Tae Young هستش عزیزان.

http://www.tychoi.com

توی این سایت کانسپت هایی از بازی های دیگه هم با کیفیت خیلی بالا پیدا میشه.
واقعا دستش قویه.

که خودش زیر عکس ها توضیح لازمه رو داده.مثلا درباره کنسل شدن این پروژه نوشته.
This painting is created for Midway Game, but unfortunately it has been canceled. The game is about the heroes. This is one of battle concepts. The battle on the airforce one.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
از کجا استخراج کردن؟:d

منبع اصلی خبر سایت خود Tae Young هستش عزیزان.

http://www.tychoi.com

توی این سایت کانسپت هایی از بازی های دیگه هم با کیفیت خیلی بالا پیدا میشه.
واقعا دستش قویه.

که خودش زیر عکس ها توضیح لازمه رو داده.مثلا درباره کنسل شدن این پروژه نوشته.
ای خدا شما رو همیشه برای ما نگه داره با ایراد های مفیدتون!:|
میخوام بودنم آیا واقعاً مهمه که استخراج کرده یا دریافت کرده یا هزچیز دیگه؟! واقعاً مهمه؟!
به هرحال عادت داریم، هردفعه از این بند و بساطا راه بیوفته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر