طراحی از شخصیتهای بازی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام به همگی
اول اینکه سحر خانوم طرحتون خیلی خوب بود مخصوصا تایمش...
من طرح که با پاستل ، ماژیک ، راندو با راپید ، مداد رنگی و..... خیلی زیاد دیدم که وقتی از اون افراد می پرسیدم که تو چه زمانی کشیدن ، معمولا بیشتراشون ارقام نجومی میگفتن:)
20 دقیقه خیلی خوبه...
دو تا پیشنهاد هم برات دارم...
یکی اینکه همراه طرحت اون عکسی که این طرح رو ازش کشیدی بزار.
دوم اینکه اگه واقعا علاقه داری من بهت پیشنهاد میکنم که سعی کن با ابزار مختلف کار کنی مثلا اگه الان واقعا احساس میکنی که در زمینه پاستل مهارت کافی رو پیدا کردی ، با ماژیک کار کن.البته نه با این ماژیک های معمولی.... من ماژیک Touch رو بهت پیشنهاد میکنم که معمولا تک رنگ میفروشن....
پ.ن: آقا این تاپیک کجا بود که من اصلا ندیده بودمش:eek: راستای کار خودمه:p .
یه سوال کسی اینجا این کار در رابطه با رشته اش هست یا نه؟

ممنون، ولی باز تاکید می کنم، به علت جو گرفتگی طراحی زود تموم شد. داشتم بازی رایانه می خونم دیدم عکس لینک به درد طراحی می خوره حسم گرفت با پاستل کار کنم بعد یه طرح سریع ازش کشیدم که این شد. ممکنه اگه بخوام دوباره همچین طرحی بکشم بیشتر طول بکشه :biggrin1:
در مورد تکنیک من زیاد با پاستل کار نمی کنم زیاد هم دنبالش نیستم چون Fixative ندارم همش باید مواظب باشم رنگا پخش نشه :-"
خودم کار با مداد رنگی، اکولین و آبرنگ رو دوست دارم .
طرح اصلیش هم تو یکی از شماره های بازی رایانس :-" از شماره های قدیمی بود یادم نیست شماره چند بود.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Doom%203%20-%20resize.jpg

این طراحی رو بالاخره اسکن کردم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

مدت طراحی 1 ساعت، یه خودکار سیاه هم تلفات داشت.

جریان این هم مثل بیشتر طراحیام، داشتم بازی رایانه می خوندم از این طرح خوشم اومد کشیدم :biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اینجا عکس سیاه سفید هم میشه گذاشت ؟

عکس سم فیشر رو دادم به یکی از دوستام ، یه طرح ازش کشید ، بعد من خودم با مداد سیاه سایه زنی کردم. میخواستم بذارمش دیدم همه طرحاشون رنگیه خجالت کشیدم....:blushing: . :confused:

راستی خودتون تا حالا از سم فیشر طرح توی این تاپیک گذاشتین ؟؟

با تشکر/.

==========
ویرایش:

جریان این هم مثل بیشتر طراحیام، داشتم بازی رایانه می خوندم از این طرح خوشم اومد کشیدم
شما که خودت نویسنده ای !

مطلب بقیه رو میخونی ، یا مطالب خودت رو میخونی و بر خودت آفرین میگی ؟! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
اینجا عکس سیاه سفید هم میشه گذاشت ؟

عکس سم فیشر رو دادم به یکی از دوستام ، یه طرح ازش کشید ، بعد من خودم با مداد سیاه سایه زنی کردم. میخواستم بذارمش دیدم همه طرحاشون رنگیه خجالت کشیدم....:blushing: . :confused:

راستی خودتون تا حالا از سم فیشر طرح توی این تاپیک گذاشتین ؟؟

با تشکر/.

==========
ویرایش:

شما که خودت نویسنده ای !

مطلب بقیه رو میخونی ، یا مطالب خودت رو میخونی و بر خودت آفرین میگی ؟! :biggrin1:

:-" نه مطالب بقیه رو می خونم.

طراحی یا نقاشی فرقی نداره، سیاه سفید هم باشه عیبی نداره فقط باید مرتبط با موضوع تاپیک باشه.

نه از سم طراحی نکردم فعلا. ;)

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سحر خانوم
من منظورم حالا حتما پاستل نبود هر ابزاری میتونه باشه....
در ضمن اگه پول تو دست و بالت داری و واقعا به این کار علاقه داری به نظرم حیفه که ماژیک رو از دست بدی چون به نظر من هم کار باهاش راحته و هم بعد از کار از کارت راضی هستی یعنی خیلی جلوه خوبی داره....
راستی در مورد حس هم بگم که همیشه همین جوره. من برای پروژه هایی که استادها بهمون میدن شاید یه هفته وقت داشته باشیم ولی حسش رو نداشته باشیم ولی یه روز اگه آدم حس داشته باشه کل روز رو کار میکنه.من که به شخصه اینجوریم.یادمه یه روز از ساعت 8 صبح تا 5 صبح فرداش یه کله یه پروژه ام رو تموم کردم.
راستی در مورد این طرحت که با خودکار سیاه کشیدی، خیلی خوبه ، سایه ها رو هم خوب زدی.در مورد این هم یه پیشنهاد بهت میدم اونم اینکه یه دفعه این طرح رو با یه روان نویس طراحی کن ببین چه جلوه بیشتری داره...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سحر جان!
احیانا شما طرحی از لیدی رو گذاشته بودید ،ولی من پیدا نکردم!
اگه هست میشه آدرسشو بدید؟؟؟

راستش از شخصیتهای DMC فقط از ویرجیل و دانته طرح زدم :biggrin1:

اینم از طرح نیمه کاره ای که بعد از 5 ماه تمومش کردم البته بازم میشه روش کار کرد ولی نه حوصلش رو دارم و نه وقتش رو :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
Shadow

Shadow15.jpg

اینم یکی دیگه فکر کنم دیروز کشدمش :p
Sonic

Sonic.jpg

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام سحر جان
این شادو رو عالی کشیدی
با چی رنگ کردی خیلی زندست( چقدر من به رنگ کردن گیر میدم:-")
سونیکو می تونستی بهتر بکشی
موفق باشی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام سحر جان
این شادو رو عالی کشیدی
با چی رنگ کردی خیلی زندست( چقدر من به رنگ کردن گیر میدم:-")
سونیکو می تونستی بهتر بکشی
موفق باشی

Shadow رو تو Photoshop رنگ کردم.
اون سونیک رو هم روش کار نکردم فقط سریع کشیدم چون باید یه سایت دیگه رو از خاک خردگی نجات می دادم :biggrin1:

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
اینم از طرح نیمه کاره ای که بعد از 5 ماه تمومش کردم البته بازم میشه روش کار کرد ولی نه حوصلش رو دارم و نه وقتش رو :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
Shadow
واقا قشنگ كشيدي
ولي كاشكي روي صورتش بيشتر كار مي كردي
اگه بيشتر صورت كار مي كردي فكر مي كردم از روي سايت سگا ورش داشتي

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام به بروبچز ممنون از اینکه به تاپیک سر می زنید :biggrin1:

سینا باور کن وقت ندارم وگرنه یه جوری روش کار می کردم که باورت نشه طراحیه خودمه، اینم اگه می بینی روش کار کردم برای اینه که دیدم چند ماه همینطوری نیمه کاره ولش کردم حیف بود اگه ادامش نمی دادم.

حالا دفعه دیگه می خوام مراحل رنگ کردن Shadow رو بذارم شاید جالب باشه براتون :biggrin1:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
حالا دفعه دیگه می خوام مراحل رنگ کردن Shadow رو بذارم شاید جالب باشه براتون :biggrin1:

سلام
حتما این کارو بکن
اگه می تونی فایل کارت رو بصورت فوتوشاپ سیو کن و اینجا بزار که اینجوری راحت تر می شه فهمید چجوری به این قشنگی رنگ کردی
ممنون

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام
حتما این کارو بکن
اگه می تونی فایل کارت رو بصورت فوتوشاپ سیو کن و اینجا بزار که اینجوری راحت تر می شه فهمید چجوری به این قشنگی رنگ کردی
ممنون

چشم شب برم خونه طراحیارو Upload می کنم، فایل فتوشاپ رو هم می تونم آپ کنم ولی خیلی قاطی پاتیه فکر نکنم چیز زیادی از فایل فتوشاپ بفهمید :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر