طراحی اتاق بازی Gaming Room design

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,624
ممنون حسین جان لطف داری سعی میکنم تا فردا عکسهای بهتری بزارم این رو گذاشتم انشالله بقیه دوستان هم تشویق بشن و از ایده های هم بیشتر استفاده کنیم برای چیدمان بهتر اتاقهامون
آقا این الان مانیتوره یه تلویزیونه؟

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,624
سلام تلویزیون هستش 32 اینچ سونی اما خوب بعنوان مانیتور هم ازش استفاده میکنم
32؟
چند؟
یه تلویزیون براویا 1 سری V تو اتاقمه 32 ماله ساله 87 (7 ساله یه بند دارم استفاده میکنم)به نظرتون برم جدید بگیرم؟
راضی هستی ازش ؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3737895]32؟
چند؟
یه تلویزیون براویا 1 سری V تو اتاقمه 32 ماله ساله 87 (7 ساله یه بند دارم استفاده میکنم)به نظرتون برم جدید بگیرم؟
راضی هستی ازش ؟
بله 32 اینچه گرفتمش 1450 البته پارسال از بانه ...تا اینجا که ازش راضی بودم کلا همه نیازهای من رو پوشش میده اما الان فکر نکنم بشه براحتی گیرش آورد یه مقدار کمیاب شده اما اگر در کل پول داری حتما بخر

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,251
نام
Mansour
سلام خدمت داداش های گلم
یه راهنمایی میخواستم
منیه اتاق دارم خیلی بزرگه و اندازه یه حال هستش
من دوست ئارم اتاقم کوچیک باشه و همچی در دتسترس باشه ولی این اتاق ما خیلی بزرگه (5*4)
حالا میخام راهنماییم کنید اتاق رو کاری کنم کوچیک تر به نظر بیاد نه این که کوچیک بشه یعنی از حالت حال مانند بیات بیرون و یکم شبیه اتاق شخصی بشه
راستی یه جوری راهنمایی کنید که پول خرجش نشه زیاد چون همین چند وقت پیش همه پولامو دادام واسه لنز دوربین و PS4

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام خدمت داداش های گلم
یه راهنمایی میخواستم
من دوست ئارم اتاقم کوچیک باشه و همچی در دتسترس باشه ولی این اتاق ما خیلی بزرگه (5*4)
حالا میخام راهنماییم کنید اتاق رو کاری کنم کوچیک تر به نظر بیاد نه این که کوچیک بشه یعنی از حالت حال مانند بیات بیرون و یکم شبیه اتاق شخصی بشه
راستی یه جوری راهنمایی کنید که پول خرجش نشه زیاد چون همین چند وقت پیش همه پولامو دادام واسه لنز دوربین و PS4
عکس بذارید لطفا !
اما راه برای اینکه از حالت بزرگی در بیاد فقط شلوغ چیدن هست

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
دوستان یه سوال من میخوام کنسول رو به اتاق انتقال بدم به خاطر یه سری مسائل و میخواستم ببینم مانیتور بهتره یا همون با TV بازی کنم؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام خدمت داداش های گلم
یه راهنمایی میخواستم
سلام.
اولین کار عوض کردن رنگ اتاق به رنگ تیرست...
رنگ دیوارها هرچه روشنتر باشه وسعت اتاق رو بیشتر نشون میده...

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,251
نام
Mansour
عکس بذارید لطفا !
اما راه برای اینکه از حالت بزرگی در بیاد فقط شلوغ چیدن هست
راستش الان نمیتونم عکس بفرستم رفتم شیراز واسه چند روز
ولی یه مشکل هم داره که ارتفاع اتاق هم 4 متر هستش یعنی خیلی بزرگ میشه:|
5 در 4.5 ارتفاع 4
چیز میز زیاد هم ندارم یه میز کامپیوتر هستش و خود کامپیوتر،PS4ویه تلوزیون 32اینچ،یدون تخت
حالا تو فکر کاناپه و... هم هستم

- - -ویرایش - - -

سلام.
اولین کار عوض کردن رنگ اتاق به رنگ تیرست...
رنگ دیوارها هرچه روشنتر باشه وسعت اتاق رو بیشتر نشون میده...
آره تو فکر اون هم هستم چون اتاق گچی بوده دوستام که میومدن خونمون صندلی رو میکشیدن به دیوار گچاش همه ریخته واسه همین چون داداشم چاپخونه داره میگم واسم کاغذ دیواری بزنه
نظرت چیه در مورد کاغذ دیواری

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
راستش الان نمیتونم عکس بفرستم رفتم شیراز واسه چند روز
ولی یه مشکل هم داره که ارتفاع اتاق هم 4 متر هستش یعنی خیلی بزرگ میشه:|
5 در 4.5 ارتفاع 4
چیز میز زیاد هم ندارم یه میز کامپیوتر هستش و خود کامپیوتر،PS4ویه تلوزیون 32اینچ،یدون تخت
حالا تو فکر کاناپه و... هم هستم

- - -ویرایش - - -

آره تو فکر اون هم هستم چون اتاق گچی بوده دوستام که میومدن خونمون صندلی رو میکشیدن به دیوار گچاش همه ریخته واسه همین چون داداشم چاپخونه داره میگم واسم کاغذ دیواری بزنه
نظرت چیه در مورد کاغذ دیواری
آره درست میگن رنگ تیره اتاق رو کوچیک تر نشون میده
در مورد کاناپه هم عالی هست (البته حتما یه جنس عالی بخرید که برای گیم راحت باشه و با دوام

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,624
دوستان یه سوال من میخوام کنسول رو به اتاق انتقال بدم به خاطر یه سری مسائل و میخواستم ببینم مانیتور بهتره یا همون با TV بازی کنم؟

من 7 سال پیش با این دید که همیشه تو اتاقم یه تلویزیون قدیمی بود و یه مانیتور واسه کامپیوتر تصمیم گرفتم به جای اینکه جای دو چیز اشغال شه یه tv میگیرم هم مانیتوره هم تلویزیون تازه سایزش هم بزرگتره اختلاف آنچنانی هم با خرید اون دو مورد یه جا نداره (الان با 1/500 یه تی وی خوب میدن)

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
همین الان یهویی:d
IMG_20150521_183614.jpg
IMG_20150521_183728.jpg
خیلی هم به هم ریختس:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر