صفحه ترحیم

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
فالکون ها همه میرن اون دنیا
مال منم تقریبا 15 ماه کار کرد
یکبار 3 چراغ شد که تعمیر شد ولی خوب سر هفته رفت تو کما دیگه هم برنگشت
بعد هم رفتیم یکی دیگه گرفتیم، این یکی مثل اینکه ژنش بهتره :d

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان عزیز و عزادار من سلام
من امروز در جلوی چشمانم مرگ xbox خودمو دیدم (آرید-فالکون - 2008-ارور==> E73 - 1021-تک چراغ )انقدر شوکه شدم که حتی نمیتونم گریه کنم ... من لایه پره قو بزرگش کردم هرشب بقلم میخوابوندمش از کنارش رد هم نمیشدم که یک وقت ناراحت نشه....
اما اون با من چه کرد !!! منو با کلی‌ بازی نصفه تنها گذاشت و رفت ... فقط می‌تونم بگم ‌ای مردک کلاه بردار بیلی تمام بیل‌های دنیا بر فرق سرت با این دستگاه زپرتیت...تو که بلد نیستی‌ چرا آخه درست میکنی‌ ...xbox ات بی‌ چراغ شه مخت ۳ چراغ بشه انشاالله...

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
با عرض سلام به همه داغ دارها :d
کنسول منم زفیر 2007 بود که کلی هم تو گرمای شدید تابستون تو یک اتاق کوچک باهاش بازی کردم و واقعا تعجب میکردم که چرا عیب نمیکنه:d ولی بالاخره عمرش به سر اومد و تمام چراغ های قرمز (1 چراغ،2 چراغ،3 چراغ و ...:d)رو برام به معرض اجرا در آورد:d

behdad_judo

کاربر سایت
Mar 16, 2009
88
نام
بهداد
سلام دوستان عزیز
منم کنسولم رو با دستهای خودم کشتم.
میخواستم فریمور درایور رو آپدیت کنم که دی وی دی کدها رو استخراج نکرده درایو رو پاک کردم.
حالا دیگه کنسولم فقط یه دی وی دی پلیر شده.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
کسی تا الان اسلیم خاک کرده؟
اصلا آماری هست از خرابی اسلیم ها؟
میخوام ببینم تو آمار بین اسلیم و جاسپر خرابی کدوم بیشتر بوده؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
فوت کرد!!! :d
الیت (شایدم الایت) فالکون !
تولد 8/11/2007 مرگ اخرین جمعه سال 89 :d
صبح جمعه بود روشنش کردم داشتم دنبال ونکویش میگشتم که متوجه شدم داره نفس نفس میزنه (صدای فن زیاد شد) تا به خودم اومدم 2 چراغ داد !!
از اونوقت تا حالا همین جوریه :( تا روشن میشه بعد 2دقیقه سبز بودن 2 چراغ میده :((

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
با عرض سلام خدمت همه ابشالا خاکش باقی عمر شما
عرض به دل های سوختتون من سال 2005 که کنسول اومد اسم شبکه a\v تلویزیونمونو گذاشتم xbox که دلم خوش به خریدش باشه به دلایل مختلف نتونستم بگیرم تا سال 2008 واسه بچه فامیلمون یه دونه گرفتم اینقد موند تو دلم تا دقیقا هفته پیش همونو ازش خریدم اما مرحله 4 گیرز رو هم نتونسم تموم کنم اون زیاد باش بازی نکرده بود تقریبا مامانش یه سالشو جمع کرده بود بقیشم روزی 4 5 ساعت باش بازی کرد بردش فالکون بود ایکس کلمپ جواب نداد فقط موقع بازی باید جای دستگاهو خنک نگه داری رعایتشو بکنی بش استراحت بدی دیگه نیازی به کولینگ های اضافه نیست و مهم تر از همه دست دوم که خیلی کار کرده نخرید

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
فکر کنم Arcade jasper من بعد از آپدیت 19 می سکته کرده و بازیهای کپی رو نمیاره DVD Key هم ندارم.فکر کنم غزل خداحافظی رو داره میخونه. 2 ماه کمتره خریدم:((

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
ایکس باکس منم یه سال پیش فوت کرد و دوچراغ شد، تمام روشهارو تست کردم هیچ کدوم جواب نداد، آخرش یه روشی پیدا کردم که یه ساله بدون مشکل تو سرما و گرما داره مثل هلو کار میکنه. :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
30776600557651915004.jpg

فکر کنم نیازی به توضیح نباشه.
کنسولم مال 2007 است با درایو بنکیو

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
فکر کنم Arcade jasper من بعد از آپدیت 19 می سکته کرده و بازیهای کپی رو نمیاره DVD Key هم ندارم.فکر کنم غزل خداحافظی رو داره میخونه. 2 ماه کمتره خریدم:((
کنسول من هم مثل شما همین بلا سرش اومد=(( ولی دادمش درستش کرد :x حالا همه بازی ها به جز brotherhood و black ops را باز نمیکنه:( به بازگشت کنسولت امید وار باش!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر