صفحه اختصاصی Gears of War 2 در XBox.com راه اندازی شد!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
امروز یک صفحه اختصاصی برای Gears of War 2 در سایت XBox.com راه اندازی شد.
در این صفحه گفته شده که GoW2 ادامه ای است بر بازی ای که 4.5 میلیون نسخه فروش داشته و در November امسال (تقریبا 9 ماه دیگر) عرضه خواهد شد.
همچنین Boxshot و تریلر رسمی این بازی به همراه 2 Wallpaper زیبا در این صفحه برای علاقه مندان قرار گرفته است.
نسخه دوم این بازی قرار است که بصورت اختصاصی بر روی X360 عرضه شود.

گفتنی است که اطلاعات و تریلر های بازی از سایت رسمی خود بازی یعنی gearsofwar.com نیز قابل دسترسی است.

2ekmyr9.gif

========

نظر شخصی :

فکر کنم عرضه شدن نسخه اول بازی بر روی PC برای کشوندن PC Gamer ها به سمت این بازی و در نتیجه خریدن X360 برای نسخه دوم بازی باشه!

آخرین ویرایش:

NAZANINS

کاربر سایت
May 26, 2007
97
نام
نازنین
در این صفحه گفته شده که GoW2 قصد فروش 4.5 میلیون نسخه را دارد .
همچنین Boxshot و تریلر رسمی این بازی به همراه 2 Wallpaper زیبا در این صفحه برای علاقه مندان قرار گرفته است.
ببخشید ولی فکر میکنم سوتفاهمی پیش امده چرا که توی ان سایت برخلاف گفته شما نوشته شده: ادامه ای بر عنوانی که 4.5 میلیون نسخه فروش داشته

sequel to the 4.5 million selling blockbuster

ان دو طرح جلد ساده یا تیزرباکسها هم مسلمآ متعلق به کاور نهایی بازی نمیشند و تنها برای pre-order کردن بازی گذاشته شدند.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اين يارو هفته پيش ميگفت كه نه!!! بفرما حداقل ميگفت خبر ندارم چرا اينقدر ميبندن! اين ماكروسافت واقعا وقتي ميبنده ...
فکر کنم عرضه شدن نسخه اول بازی بر روی PC برای کشوندن PC Gamer ها به سمت این بازی و در نتیجه خریدن X360 برای نسخه دوم بازی باشه!
معلوم من هم قبلا گفتم بدونيد هر بازي اي كه ماكروسافت براي PC بعد از مدتي ميزنه شك نكنيد كه نسخه بعدي هم داره نمونش Halo2 كه دقيقا چند ماه قبل از Halo 3 اومد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اتفاقآ کسی رو میشناسم که فقط برای همین بازی میخواست X360 بخره ولی وقتی فهمید برای PC هم میخواد بیاد پشیمون شد !

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببخشید ولی فکر میکنم سوتفاهمی پیش امده چرا که توی ان سایت برخلاف گفته شما نوشته شده: ادامه ای بر عنوانی که 4.5 میلیون نسخه فروش داشته

sequel to the 4.5 million selling blockbuster

ان دو طرح جلد ساده یا تیزرباکسها هم مسلمآ متعلق به کاور نهایی بازی نمیشند و تنها برای pre-order کردن بازی گذاشته شدند.

در رابطه با ترجمه ، درسته حق با شما بود... پست ویرایش شد
ولی در رابطه با Boxshot باید بگم که :
اولا یک طرح از GoW 2 بیشتر نیست...
دوما تو سایت XBox تا موقعی که Boxshot رسمی بازی معرفی نشده باشه ، تصویری ازش قرار داده نمیشه...
حالا شاید در آینده تغییر کنه ،ولی چیزی که مسلمه اگر قرار بود تا فردا عرضه بشه ، با همین Boxshot عرضه میشد.

boxepo.jpg

اتفاقآ کسی رو میشناسم که فقط برای همین بازی میخواست X360 بخره ولی وقتی فهمید برای PC هم میخواد بیاد پشیمون شد !

خوب من هم منظورم همینه دیگه! خیلی ها هستن که حاضر نیستن بخاطر یک بازی برن X360 بخرن...
فقط کافیه یکبار بازی رو انجام بدن تا نظرشون 180 درجه برگرده و تن به خرید کنسول بدن...
مایکروسافت بعد از اینکه فروشش رو از این بازی انجام داد ، این قشر از Gamer ها رو هدف گرفته و بهشون این فرصت رو داد که بدون خرید کنسول بتونن بازی رو انجام بدن. اما در نسخه بعد یک همچین فرصتی بهشون نمیده و مجبورشون می کنه که کنسول رو تهیه کنن... (بی رحمانه است :biggrin1:)
برو از دوستت بپرس ببین الآن که بازی رو انجام داده ، آیا حاضر نیست برای اینکه نسخه دوم رو بازی کنه ، بره یک X360 بخره؟!؟!

پسر عمه من به هیچ عنوان حاضر نیست کنسول بخره ، چون یه PC خیلی قوی داره و نیازی به خرید کنسول نمی بینه!
از موقعی که GoW رو بازی کرده شدیدا به بازی علاقمند شده...
گفتم اگه نسخه دومش رو PC نیاد چیکار می کنی ، گفت کاری رو که نباید و نمی خوام... :biggrin1:

مایکروسافت داره از روان گیمر هاشم استفاده می کنه... :biggrin1:

میزان فروش کنسول بعد از عرضه بازی ، بیانگر همه چیز خواهد بود و اون موقع میشه این نظریه رو رد یا تایید کرد... ;)

آخرین ویرایش:

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,189
نام
پوريا
ان دو طرح جلد ساده یا تیزرباکسها هم مسلمآ متعلق به کاور نهایی بازی نمیشند
اصولآ برای ممانعت از ایجاد هر گونه بحثهای احتمالی در این زمینه یه سری برچسبهای خاص از نوع موارد پایین روی چنین طرحهایی قرار میگیره که همانطور که می بینید این مهم برای هر دو باکس ارت Limited Edition و Standard Edition فعلی این بازی هم رعایت شده.

2z86bmr.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
راحتتون كنم! اين بازي يك سگانه است و شك نكنيد نسخه دومش هم براي PC مياد! چرا؟ همون توضيحي كه دوستان دادن حسابي گيمر هارو بندازن تو كف! بعدش ...
خب خداييش من به سه دليل 360 خريدم يكي كرك شدنش بود يكي بازي Alan Wake , Assassin`s Creed و دليل آخرش هم Gears Of War بود! ولي وقتي كه خريدم دقيقا پنج ماه نكشيد گفتن بازي PC مياد خيلي حالم گرفت.
آخه فكرش بكن! بري 450 بدي براي كنسول بعد بگند بازيت براي كامپيوتر مياد. تنها مزيت الان اين كه ميتون مبازي هارو دو ماه زودتر از كاربر هاي PC بازي كنم همين ...
اين كار هاي ماكروسافت خيلي خيلي خيلي خيلي بده.
البته مطمئنم اين يك مورد ديگه انحصاري براي Vista است.:-"

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اصولآ برای ممانعت از ایجاد هر گونه بحثهای احتمالی در این زمینه یه سری برچسبهای خاص از نوع موارد پایین روی چنین طرحهایی قرار میگیره که همانطور که می بینید این مهم برای هر دو باکس ارت Limited Edition و Standard Edition فعلی این بازی هم رعایت شده.

درسته ، گویا حق با دوستمون بوده...
راستش BoxShot آینقدر کوچیک بود که من نتونستم روش رو بخونم ( اون شاتی که گذاشتم بزرگترین شاتی بود که پیدا کردم :biggrin1: )

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
راحتتون كنم! اين بازي يك سگانه است و شك نكنيد نسخه دومش هم براي PC مياد! چرا؟ همون توضيحي كه دوستان دادن حسابي گيمر هارو بندازن تو كف! بعدش ...
خب خداييش من به سه دليل 360 خريدم يكي كرك شدنش بود يكي بازي Alan Wake , Assassin`s Creed و دليل آخرش هم Gears Of War بود! ولي وقتي كه خريدم دقيقا پنج ماه نكشيد گفتن بازي PC مياد خيلي حالم گرفت.
آخه فكرش بكن! بري 450 بدي براي كنسول بعد بگند بازيت براي كامپيوتر مياد. تنها مزيت الان اين كه ميتون مبازي هارو دو ماه زودتر از كاربر هاي PC بازي كنم همين ...
اين كار هاي ماكروسافت خيلي خيلي خيلي خيلي بده.
البته مطمئنم اين يك مورد ديگه انحصاري براي Vista است.:-"
اين بازي اگه همنجوري فروش كنه 7گانه رو هم رد ميكنه
ولي عمرا نسخه ي دومش براي pc بياد اگرم بياد 1-2سال بعد مياد
ماكروسافت خيلي باهوش تر از اين حرفاست و همونطور كه دوستان گفتن هدف از عرضه ي اين بازي روي كامپوتر بالا بردن فروش 360 بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر