صداگذار Wesker خواستار نقش در RE بعدی شد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
residentevil6logo-610.jpg

D.C. Douglas صداگذار Albert Wesker در RE 5 از کپکام نقشی در RE 6 خواست.
در گفتگو با وبسایت Hell Descent داگلاس از علاقه ی خود برای صداگذاری دوباره ی وسکر صحبت کرد.
"میدانم که RE 6 در حال ساخت است.خوشبختانه من شانس این را خواهم داشت که دوباره در آن نقش داشته باشم...یا شما میتونید کپکام را مجبور به این کار کنید!!!"

داگلاس روشن کرد که ادعای او درباره ی در حال ساخت بودن یک RE جدید,بیشتر بر مبنای شایعات اینترنتی است تا اطلاعات دست اول شخصی خودش.
به هر حال با توجه به محبوبیت زیاد این سری,احتمال صحت این شایعات بسیار زیاد است.کپکام نیز به این موضوع اشاراتی داشته است.از جمله اینکه تهیه کننده ی RE 5 آقای تاکئوچی در ساخت عنوان بعدی دخالت نخواد داشت.
اگر کپکام بخواهد از Wesker در دنباله ی RE استفاده کند,باید خلاقیت زیادی به خرج بدهد!چون آخرین بار,همانطور که به یاد داری, Wesker بعد از پرتاب شدن به درون مواد مذاب,با 2 راکت لانچر به سرش شلیک شد!!!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
با این تیکه از حرفت موافقم ولی تو حق نداری u1,2 ر. با سری RE 4,5 مقایسه کنی چون ارتقا کیفیتی که u2 نسبت به u1 داشت اصلا قابل مقایسه با re5 نسبت به re4 نیست! من وقتی داشتم re5 رو بازی میکردم اصلا حس نمیکردم که دارم RE بازی میکنم بلکه فقط یه IP جدید جلو روم بود که سعی میکرد RE باشه!
من که کل بازی رو نگفتم مازیار !
یعنی الان تو این برداشتو کردی که من گفتم همونقدری که U2 ، از U1 بهتره که RE5 از RE4 بهتره ؟!
با اینکه علاقم به RE5 بر کسی پوشیده نیست :D ، اما در مقابل RE4 این بازی حکم سام ماجرا جو رو داره ! (حالا نه به اون فجاعت!)
من فقط از دید گیم پلی و گانینگ و ازین جور المانهایی که بیشتر جنبه ی تکنیکی دارن گفتم RE 5 همون قدری پیشرفت کرد که U2 نسبت به یکش پیشرفت کرد ،وگر نه داستان و موزیک و شخصیت پردازی و از همه مهم تر "ترس" ، RE5 در مقابل RE4 حرفی برای گفتن نداره ...
یه دونه از این امارها رو لطف کن:).
بروی چشم :
95 و خورده ای ، میفهمی این یعنی چی پسر ؟!:D
این از امتیاز ، فروش هم در نظر بگیری ، نزدیک 2 میلیون نسخه روی GC فروخته و 3.5 میلیون هم روی PS2 ، با توجه به این که بازی همزمان لانچ نشده و روی PS2 با تاخیر نسبت به اون یکی نسخه عرضه شد ، فروشش هم فوق العاده بوده ، نسخه های Wii از RE4 هم هستن که فروششون بد نبوده ...

پ.ن :سر شینجی میکامی هم نزدیک بود بر باد بره :D !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یعنی الان تو این برداشتو کردی که من گفتم همونقدری که U2 ، از U1 بهتره که RE5 از RE4 بهتره ؟!
با اینکه علاقم به RE5 بر کسی پوشیده نیست :D ، اما در مقابل RE4 این بازی حکم سام ماجرا جو رو داره ! (حالا نه به اون فجاعت!)
من فقط از دید گیم پلی و گانینگ و ازین جور المانهایی که بیشتر جنبه ی تکنیکی دارن گفتم RE 5 همون قدری پیشرفت کرد که U2 نسبت به یکش پیشرفت کرد ،وگر نه داستان و موزیک و شخصیت پردازی و از همه مهم تر "ترس" ، RE5 در مقابل RE4 حرفی برای گفتن نداره ...
بروی چشم :
این از امتیاز ، فروش هم در نظر بگیری ، نزدیک 2 میلیون نسخه روی GC فروخته و 3.5 میلیون هم روی PS2 ، با توجه به این که بازی همزمان لانچ نشده و روی PS2 با تاخیر نسبت به اون یکی نسخه عرضه شد ، فروشش هم فوق العاده بوده ، نسخه های Wii از RE4 هم هستن که فروششون بد نبوده ...

کیوون تو خودت عینا داری حرف خودتو نقض میکنی.
میگی Re5 نسبت به RE4 در حد U2 نسبت به U1 پیشرفت داشه. بعد از اون طرف میگی بازی حس ترس و شخصیت پردازیش در حد RE4 نبوده. پس این چه پیشرفتی هست؟
نگا اینقدر سنگ RE5 رو به سینه نزن:d، RE5 به جای اینکه یه Survival Horror باشه، بیشتر یه Fantasy Shooter بود که چاشنی خون هم زیاد داشت. (الان این بحث ربطی به تاپیک نداشت).:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مخالفم سینا. میدونی چرا؟
نه از کجا بدونم!!!:D:d
مخالفم سینا. میدونی چرا؟ اولا که ما RE رو بخاطر حس ترسش دوست داریم. اگر ترس نداشته، عملا RE نیست! اما، اگر بخوایم بگیم خب حالا اکشن شده، اکشن خیلی ضعیفی هم داره. با توجه به طراحی گیم پلی. من از RE ترس میخوام. نه اکشن. اکشن بخوام میرم GeOW بازی می کنم. در حالی اکشن RE کوچکترین هیجانی واسه من نداشت.

شهاب جدا اکشنش با RE4 فرقی داشت!!؟نظرت در مورد اکشن اون هم همینه!؟
بعد,من هم خودم ایرادایی که به شماره ی 5 وارده رو که توضیح دادم.من دارم سعی میکنم که بگم از هر صفتی نباید هر جایی استفاده کرد و به هر بازی ای نسبت داد!آدم به Quantum Theory میگه مزخرف!!به Rogue Warrior میگه مزخرف. به Gun Loco و MindJack میگه مزخرف.نه دیگه به RE5!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کیوون تو خودت عینا داری حرف خودتو نقض میکنی.
میگی Re5 نسبت به RE4 در حد U2 نسبت به U1 پیشرفت داشه. بعد از اون طرف میگی بازی حس ترس و شخصیت پردازیش در حد RE4 نبوده. پس این چه پیشرفتی هست؟
lol
بگو من اون تیکه قرمز رو کجا گفتم ؟
جملمو نقل قول کن ، عین جملمو ...
به جای اینکه یه Survival Horror باشه، بیشتر یه Fantasy Shooter بود
تخیّلاتتون رو به RE5 نسبت ندین ...
کپی رایت ، رزرو شده است برای شخص ثالث :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
lol
بگو من اون تیکه قرمز رو کجا گفتم ؟
جملمو نقل قول کن ، عین جملمو ...

تخیّلاتتون رو به RE5 نسبت ندین ...
کپی رایت ، رزرو شده است برای شخص ثالث :D

ببین حرف تو این هست:
من نگفتم تو مستقیم همون حرفو زدی. تو میگی از لحاظ تکنیکی RE5 نسبت به RE4 پیشرفت کرده. منظورت رو گیم پلی بازی هست که میگی پیشرفت داشته.
در صورتی RE5 نه تنها تو گیم پلی هیچ پیشرفتی نداشته بلکه نسبت به RE4 هم پسرفت داشته. دقیقه RE5 کپی المانهای موفق RE4 البته به جز حس ترس هست، که تو RE5 اصلا چیزی به نام ترس وجود نداشت. ابداً.
آقا جان واضح بهت بگم RE5 فقط به خاطر اسم Resident Evil تونست خوب بفروشه وگرنه اصلا تو بخش گیم پلی موفق نبود. (نسبت به RE4).
==================
من هم تخیلات نبستم. عین حرفم دلمو زدم.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
در صورتی RE5 نه تنها تو گیم پلی هیچ پیشرفتی نداشته بلکه نسبت به RE4 هم پسرفت داشته. دقیقه RE5 کپی المانهای موفق RE4 البته به جز حس ترس هست، که تو RE5 اصلا چیزی به نام ترس وجود نداشت. ابداً.
آقا جان واضح بهت بگم RE5 فقط به خاطر اسم Resident Evil تونست خوب بفروشه وگرنه اصلا تو بخش گیم پلی موفق نبود. (نسبت به RE4).
look ، اصلا بحث ترسو داستان و ازین جور چیزا رو نکن ، هممون میدونیم RE4 ، به مراتب بهتر از RE5 هست ...
امّا ، اما گیم پلی RE4 چه برتری ای نسبت به RE5 داشت ؟:-/
بشمار تو .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
look ، اصلا بحث ترسو داستان و ازین جور چیزا رو نکن ، هممون میدونیم RE4 ، به مراتب بهتر از RE5 هست ...
امّا ، اما گیم پلی RE4 چه برتری ای نسبت به RE5 داشت ؟:-/
بشمار تو .
1-2-3-4-5:d:d:d
تنها چیزی که می تونم بهت بگم این بود که گیم پلی RE5 دقیقا همون گیم پلی Re4 بود (چون سازنده ها به این نتیجه رسیدن که گیم پلی RE4 امتحانش رو خوب پس داده و نخواستن که تغییری تو گیم پلی نسخه 5 بدن. به همین خاطر به خودشون زحمت ندادن که یه کم تو RE5 از خودشون ابتکار در وَکُنَن.:d تنها ابتکار به کار رفته تو RE5 افزایش سرعت اکشن بازی نسبت به RE4 بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه از کجا بدونم!!!:D:d

شهاب جدا اکشنش با RE4 فرقی داشت!!؟نظرت در مورد اکشن اون هم همینه!؟
بعد,من هم خودم ایرادایی که به شماره ی 5 وارده رو که توضیح دادم.من دارم سعی میکنم که بگم از هر صفتی نباید هر جایی استفاده کرد و به هر بازی ای نسبت داد!آدم به Quantum Theory میگه مزخرف!!به Rogue Warrior میگه مزخرف. به Gun Loco و MindJack میگه مزخرف.نه دیگه به RE5!
اکشن RE4 با توجه به زمان خودش، و نوآوری هایی که داشت ( که تاثیر زیادی روی ژانر TPS داشت ) خوب بود. با توجه به بازی های اکشن اون موقع و کلا اون نسل. اما این نسل RE5 از نظر گیم پلی و بُعد اکشن، نه هیجانی داشت و نه حرفی برای گفتن جلوی اکشن های دیگه. بعدشم جدای این بحثا، ما RE بازی می کنیم برای ترسش! نه اکشن... هیچ کس RE رو بخاطر اکشنش نمی خواد... اگر هم بگیم اکشن، اکشن کاملا متوسط ِ رو به ضعیفی داشتش. حقیقتش من به بازی هایی که گفتی میگم مضخرف، اما به این RE هم می گم مضخرف! چون RE ـه و باید RE باشه! یه اسم و رسمی داره.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بروی چشم :

اینا که همش metascore بود! گفتم شاید یه جایی از فنا نظرسنجی کرده باشن. چون اینطوری که حداقل من دنبال کردم ، شماره دوم و سومش بیشترین طرفدار رو داره.من خودمم فن سرسخت شماره سومم.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
تنها چیزی که می تونم بهت بگم این بود که گیم پلی RE5 دقیقا همون گیم پلی Re4 بود (چون سازنده ها به این نتیجه رسیدن که گیم پلی RE4 امتحانش رو خوب پس داده و نخواستن که تغییری تو گیم پلی نسخه 5 بدن. به همین خاطر به خودشون زحمت ندادن که یه کم تو RE5 از خودشون ابتکار در وَکُنَن.:d تنها ابتکار به کار رفته تو RE5 افزایش سرعت اکشن بازی نسبت به RE4 بود.
:|
تو تابحال گفتی گیم پلی شماره 5 نسبت به 4 پیشرفت نکرده که هیچ ، پسرفت هم کرده ؛ اما الآن داری میگی :
گیم پلی RE5 دقیقا همون گیم پلی Re4 بود.
و
تنها ابتکار به کار رفته تو RE5 افزایش سرعت اکشن بازی نسبت به RE4 بود.
به این میگن پارادوکس (منتاقض نما) ...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

شماره پنج خيلي گيم پلي تند و تيز تري داشت ....
خــيــلــي :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
:|
تو تابحال گفتی گیم پلی شماره 5 نسبت به 4 پیشرفت نکرده که هیچ ، پسرفت هم کرده ؛ اما الآن داری میگی :

و

به این میگن پارادوکس (منتاقض نما) ...
باز هم میگم. با توجه به بازه زمانی که RE4 با 5 داشته پس گیم پلی RE4 تو RE5 نمیتونه خیلی عالی باشه ولی بد هم نبود.
من پارادوکس نگفتم. می دونی چرا. چون گیم پلی RE4 زمانی که اومد خیلی ها ازش لذت بردن. حالا Capcom اومد گیم پلی RE4 رو تو نسخه 5 پیاده کرد. این کار هم خوب بود و هم بد. خوب بود چون گیم پلی RE4 امتحانه خودشو پس داده بود و سازنده ها با دست نزدن به گیم پلی شماره 4 عملا ریسک نکردن.
بد بود چون سازنده ها اصلا زحمت یه ذره فکر کردن و اضافه کردن یکی 2 مورد به RE5 رو هم به خودشون ندادن. حتی مردن دشمنها هم تو RE5 دقیقا کپی RE4 بود.
تنها و تنها و تنها زحمتی که سازنده ها به خودش دادن افزایش سرعت اکشن بازی در قالب گیم پلی RE4 بود که باز هم ضعف داشت. بدترین ضعفی که داشت این بود که در حالت نشونه گیری نمی شد حرکت کرد که این خودش ضربه بزرگی به بازی میزد. مرحله اول بازی که یادته؟ تو اون همه شلوغی مجبور بودی نشونه بگیری، یه جا ثابت وایسی بعد شلیک کنی. این فرم جالب نبود، در صورتی که تو RE4 مناسب بود.
یا یه چیز دیگه: دوربین رو شونه برای اولین بار فکر کنم تو RE4 معرفی شد. سازنده ها اومدن همون حالت رو تو RE5 هم استفاده کردن که اتفاقا بسیار لذت بخش تر از RE4 شده بود.

الان به نظرت این پارادوکس بود؟:-/

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
جوکر بتمن با آلبرت وسکر رزیدنت ایول فرق داره. بتمن روی جوکر استوار نیست اما کل RE روی آلبرت وسکر استوار است.
خوب همین بده دیگه.اینکه بازی رو یک ویلین استوار باش.اگر قرار باشه وسکر یک نسخه در میون بمیره و زنده بشه,مسخره می شه...ابهت خود وسکر از بین می ره....

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
تنها و تنها و تنها زحمتی که سازنده ها به خودش دادن افزایش سرعت اکشن بازی در قالب گیم پلی RE4 بود که باز هم ضعف داشت. بدترین ضعفی که داشت این بود که در حالت نشونه گیری نمی شد حرکت کرد که این خودش ضربه بزرگی به بازی میزد.
مگه تو 4 میشد وحید ؟
که الان تو 5 نمیشه داری ایراد میگیری ازش !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر