صداپیشگان اصلی Fallout 4 طی 2 سال بالغ بر 13,000 خط دیالوگ ضبط کرده اند

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی

fallout_4_e3_2015_7-600x337.jpg

بر طبق گفته Todd Howard (کارگردان بازی) دیالوگ های Fallout 4 به اندازه خود بازی وسیع خواهند بود.

Howard در مصاحبه با تلگراف گفت : " صداپیشگان بازی هرکدام به مدت 2 سال مشغول ضبط بالغ بر 13,000 خط دیالوگ بوده اند. "

بیایید بیشتر در مورد صداپیشگان و عملکرد آنها صحبت کنیم ، او به انتخاب جنسیت شخصیت بازی اشاره کرد که این انتخاب در چگونگی پدیدار شدن رویدادها و اتفاقات بازی نقش مهمی دارد.

وی افزود : " ما خوش شانسیم که دو صداپیشه عالی در اختیار داریم و این هیجان انگیز است ؛ زیرا صداپیشه زن ممکن است در نحوه بیان و بازی متفاوت از صداپیشه مرد عمل کند. بنابراین درهنگام بازی صحنه های متفاوتی خلق خواهد شد و این بستگی دارد که شخصیت مرد را انتخاب کرده اید یا زن. "

4 Fallout در تاریخ 10 ام نوامبر سال جاری بر روی پلتفرم های PS4 , Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

منبع

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
هرچه قدر که فن های بازی ناراحت باشنو این حرف ها، به نظرم یه حرکت مثبت بود این اضافه شدن صداگذاری. چی بود آخه اون سکوت مسخره؟! :d VoiceActing یه امر واجب برای هر بازیه.

صداگذار زن بازی همون صداگذار جک تو Mass Effectـه.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
مگه من گفتم فقط شخصیت اصلی؟! :d

حرفی که زدی در رابطه با شخصیت اصلی بازی بود، «فقط» هم می‌گفتی فرقی در گفته‌ات ایجاد نمی‌کرد. :d بقیه شخصیت‌ها که حرف می‌زنن، فقط شخصیت اصلی حرف نمی‌زد که منظورت همین بود.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
هرچه قدر که فن های بازی ناراحت باشنو این حرف ها، به نظرم یه حرکت مثبت بود این اضافه شدن صداگذاری. چی بود آخه اون سکوت مسخره؟! :d VoiceActing یه امر واجب برای هر بازیه.

به شخصه با حرف زدن کاراکتر اصلی مشکلی ندارم اما ترسی که ملت دارن :d اینه که اون دیالوگ های پیچیده،خاص و زیاد سری فال اوت رو دیگه نبینیم، چون خوب مسلما وقتی صداگزار نبود و فقط یه سری تکست برای انتخاب بود دست سازنده باز بود که هر چقدر میخواد دیالوگ مختلف بزاره اما الان خوب احتمال زیاده دیالوگ ها به اندازه قبل عمیق نباشن :d

برای مثال توی old world blues...کلی دیالوگ عالی و... وجودد داشت که با توجه به کاراکتر و intelligence و.... تغییر میکرد، پیاده کردن یه چیزی شبیه اون با وجود صدا گزار خیلی سخت هست...

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
به شخصه با حرف زدن کاراکتر اصلی مشکلی ندارم اما ترسی که ملت دارن :d اینه که اون دیالوگ های پیچیده،خاص و زیاد سری فال اوت رو دیگه نبینیم، چون خوب مسلما وقتی صداگزار نبود و فقط یه سری تکست برای انتخاب بود دست سازنده باز بود که هر چقدر میخواد دیالوگ مختلف بزاره اما الان خوب احتمال زیاده دیالوگ ها به اندازه قبل عمیق نباشن :d

برای مثال توی old world blues...کلی دیالوگ عالی و... وجودد داشت که با توجه به کاراکتر و intelligence و.... تغییر میکرد، پیاده کردن یه چیزی شبیه اون با وجود صدا گزار خیلی سخت هست...

فکر نکنم مشکل بزرگی باشه، والا تو اسکایریم یک خط تکست سوال میکردی طرف سوال خودتو تکرار میکرد 5 خط جوابتم میداد :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
این Bethesda داره آروم آروم اون ذهنیتی که من همیشه از یک بازی نقش آفرین و یا حتی یک بازی رایانه ای دارم رو محقق میکنه. واقعا اگر بتونن جنسیت رو در روند بازی دخیل کنن شاید بشه گفت یک انقلاب توی بازی های کامپیوتری شکل میگیره. شما فرض کن تا همین الان هر اتفاقی میوفتاد بین شخصیت زن و مرد پیامد مشابهی داشت. واسه من خیلی پیش میاد که شخصیت بازی رو زن انتخاب کنم و به خاطر همین زن بودن شخصیت نتونم به هنگام تصمیم گیری در مورد یک پیش آمد گزینه "Yes" رو انتخاب کنم؛ در صورتی که اگر شخصیت مرد بود همون لحظه و بدون هیچ درنگی انتخابش میکردم. همیشه این قضیه روی اعصاب من هست که چرا شخصیت لطیفی که من تا اون لحظه با انتخاب هایی که کردم بوجود آوردم باید مثلا نظرش برای کشتن مساعد باشه؟ الان سوالی که برای من پیش اومده این هست که آیا Bethesda این مسائلی رو که مطرح کردم رو هم در نظر گرفته یا برای شروع کار به همون واکنش های اولیه بسنده کرده؟ به نظر من بدون در نظر گرفتن این مسائل, تفکیک احساسات که وجه تمایز اصلی بین زن و مرد هست میتونه این بازی رو به یکی از عناوین تاثیرگذار سبک نقش آفرینی تبدیل کنه.

صداپیشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر