صحنه های ی رمانتیک و احساسی دنیای گیم به روایت اعضای بازیسنتر

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
صحنه ی آخر هیلو 4 و حرف هایی که بین مستر و کورتانا رد و بدل میشه و دل مستر رو میشکونه !
با یه آهنگ ملایم و دیالوگ های عالی همراه بود !
اینجا بغض منو گرفته بود !

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
اخه مرد مومن از صحنه اخر Red D R احساسی تر تو دنیا وجود داره ؟

qk5iap6k73j06a7hzy7z.jpg

بعد از این واقعه بنده به مدت 2 روز گریه کردم . و بسیار غمگین بودم ... راکی خدا لعنت کنه :D

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
والا من هر چی بازی کردم،هیچ حسی ندارم،نه ترسی نه عشقی نه سک*ی ،نمیدونم باید چیکار کنم یکی بهم کمک میکنه:|

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
امشب داشتم تامب رایدر بازی میکردم که یه صحنش واقعا روم تاثیرگذار بود....:(همونجا که Roth با لارا هلیکوپترشون سقوط میکنه و جونشو به خاطر لارا میده و خودشو جلو اون تبر میندازه که به لاراجون نخوره...:((
البته منم بودم واسه این لامصب اینکارو میکردم:d

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اکثر صحنه های جالبو دوستان گفتن ! :d اینم چند تا دیگه :
1- آخر بازیه Caltelvania Lord Of Shadow که گابریل نمیتونه به اون چیزی که میخواد برسه و به زندگی ابدی دچار میشه ! ( ادامه ی همون صحنه که تو کلیسای متروکه در زمان حاضره فوق العادست ... یعنی به قول خارجیا EPIC :x یعنی کل بازی یه طرف آخرش یه طرف ! )

2- آخر بازیه Shadow Of Colossus که قهرمان بازی که اونقدر باهاش زحمت کشیدی یه جورایی که فنا میره !!! :|

3- آخر متال گیر 3 اما نه کل مدت جنگ ! فقط آخر آخر کار که The Boss اسلحه ی خودشو میده دسته اسنیک و ازش میخواد که کارو تموم کنه ! :-s
من بازیو صد بار تا حالا تموم کردم اما هر بار میرسم اونجا 10 دقیقه ماتم میبره بعدش به خودم میام و ماشه رو میکشم ! :(:-s:(
فوق العاده تاثیر گذاره !!!

rezascorpion

کاربر سایت
Mar 11, 2013
8
راستی یه ماجرا !

چن سال پیش که داشتم GOW1 بازی میکردم از شانس بدم بابام اومد کنارم نشست و گفت این چیه دیگه داری بازی میکنی ؟ برای روحیّت بده, عوضش کن دو نفری فوتبال بازی کنیم. منِ خر که اولین بار بود داشتم GOW بازی میکردم گفتم نه بابا بذار این سه تا اژدها رو بکشم بعد. هیچی دیگه یه کم گذشت که یه صحنه جالب که همتون از من بهتر خبر دارید اتفاق افتاد (همون جریانه !:d)
آقا چِشتون روز بد نبینه نمیدونم از کجا بود که یه دفعه پشت گوشم داغ شد !!!

پدر : پسره خیره سر ! حالا فهمیدم چرا شبا تو تختت تکون تکون میخوری !!! گمشو برون بیرون, فردا هم میرم این آتاری رو میفروشم.

==============================================

یادش بخیر نزدیک یه سال از زندگی بن بودیم !!!

اوخییی

---------- نوشته در 03:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 AM ارسال شده بود ----------

اکثر صحنه های جالبو دوستان گفتن ! :d اینم چند تا دیگه :
1- آخر بازیه Caltelvania Lord Of Shadow که گابریل نمیتونه به اون چیزی که میخواد برسه و به زندگی ابدی دچار میشه ! ( ادامه ی همون صحنه که تو کلیسای متروکه در زمان حاضره فوق العادست ... یعنی به قول خارجیا EPIC :x یعنی کل بازی یه طرف آخرش یه طرف ! )

2- آخر بازیه Shadow Of Colossus که قهرمان بازی که اونقدر باهاش زحمت کشیدی یه جورایی که فنا میره !!! :|

3- آخر متال گیر 3 اما نه کل مدت جنگ ! فقط آخر آخر کار که The Boss اسلحه ی خودشو میده دسته اسنیک و ازش میخواد که کارو تموم کنه ! :-s
من بازیو صد بار تا حالا تموم کردم اما هر بار میرسم اونجا 10 دقیقه ماتم میبره بعدش به خودم میام و ماشه رو میکشم ! :(:-s:(
فوق العاده تاثیر گذاره !!!

=;=;=;=;=;

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
درووووووووود
بابا همه فوقالعاده ها رو که گفتین که یک قدیمی هم من بگم:
بازی comix zone روی سگا که دوتا اخر داشت اگر ریس سیبل کلفت اخر بازی رو سریع میکشتین و میرفتین دسگیره مخزنی که زنه داشت توش خفه میشد رو میکشیدین و زنه نجات پیدا میکرد اخر بازی عاطفی میشد و این دو مرغ عاشق به خوبی و خوشی درکنار هم زندگی میکردن
ولی چشمتون روز بد نبینه اگر مبارزتون طول میکشید و زنه تو مخزن خفه میشد این خودش یک ضد حال بود وقتی هم شخصیت بازی اخرش تریپ دپرس میشد خودش ضد حال اساسی بود
عجب بازی بود داستانها داشتیم باش

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
برای من این سه تا بود

MGS3 : BIG BOSS FIGHT AND DEATH

BOSSDEATH1.jpg

POP 2008 : Death of ELIKA and came back to life

2vy6c90rzmipcgx1aoqi.jpg

MAX PAYNE 1 Death of his wife

oxh5376kmo39vqk540dp.jpg

ینی همه رو خوب اومدی ... هر 3 تا رو....
صحنه ی مواجه شدن جیمز با نوار ویدیویی تو هتل ( سایلنت هیل 2 ) رو هم بهش اضافه کنیم البته...
ولی خدایی هر 3 تاشو خوب نوشتی...

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ARKHAM ASYLUM جايي که بتمن از بالاي صخره خيلي بلند پرواز ميکنه همراه يه موزيک رويايي
ARKHAM CITY وقتي پرواز ميکردي همش احساس دلپذيري بود
HEAVY RAIN وقتي اتان مارس براي نجات پسرش مجبوره انگشت دستش قطع کنه
RED DEAD REDEMPTION صحنه اي که بارون مياد و جک سر خاک پدر و مادر ايستاده و ميره به سمت انتقام
POP THE SANDS OF TIME پرنس از يه راهروي طولاني (همراه موزیک زیبا) عبور ميکنه و نهايتا ميرسه به فارا و آبتني ميکنن و ______
MAX PAYNE 2 رابطه عاشقانه مکس و مونا ساکس در صحنه ای حساس
از دین این صحنه لذت بردم_____________
بازم هست اما همینا فعلا یادم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر