صحبت‌های نویسنده Alan Wake

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
alan_wake_450x360.jpg

در فروم اختصاصی Alan Wake هر روز مباحث و موضوعات جدیدی مطرح می‌شود که بازیباز‌های سراسر دنیا در کنار کارکنان شرکت Remedy در مورد ان‌ها به بحث و گفتگو می‌پردازند. اخیرا خیلی از طرفداران این بازی دوست داشتند که بدانند داستان این بازی با چه انگیزه‌ای نوشته شده‌است و شبیه به چه کتاب و یا فیلمی می‌باشد؟

MarkusRMD یکی از کارکنان Remedy است و یکی از فعال‌ترین اعضاء این فروم نیز می‌باشد. او با Sam Lake، نویسنده داستان تماسی در این مورد داشته است و او نیز به این صورت جواب داده:

" هنگامی که من داستان AW را می‌نوشتم، سه کتاب در کنار موضوعات دیگر، در ذهن من قرار داشتند. البته من نمی‌گویم که AW چیزی شبیه به این کتا‌ب‌هاست یا اینکه شما ممکن است اثرات واضحی از ان‌ها را در بازی پیدا کنید بلکه من فکر می کنم که ان‌ کتاب‌ها بسیار جالب هستند و من از ان‌ها لذت برده‌ام. این کتاب‌ها، عناصر و چشم‌انداز هایی دارند که برخی از ان‌ها ممکن است در AW نیز وجود داشته باشد".

این سه کتاب عبارتند از:
House of Leaves نوشته Mark Z. Danielewski
Lunar Park نوشته Bret Easton Ellis
The Book of Illusions نوشته Paul Auster

Source

من کتاب House of Leaves را قبلا می‌خوندم. یه رمان به تمام معناست که داستان روانشناسانه و ترسناکی هم داره. به شخصه امیدوارم AW تا حد زیادی به این کتاب نزدیک باشه.

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
خدایی اطلاعات این بازی خیلی دیر به دیر اپدیت میشه. کاشکی زودتر تکلیف زمان عرضه را هم مشخص کنند.:love:
ممنون از خبر:bye:

S0LID_SNAKE

کاربر سایت
Oct 5, 2007
48
خدایی اطلاعات این بازی خیلی دیر به دیر اپدیت میشه. کاشکی زودتر تکلیف زمان عرضه را هم مشخص کنند.:love:
فکر کنم بره واسه 2010.
------------------------------
راستی این رمانها در چه سبک هستند. خدا کنه یه چیز خوف باشن.

ممنون

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فکر کنم بره واسه 2010.
------------------------------
راستی این رمانها در چه سبک هستند. خدا کنه یه چیز خوف باشن.

ممنون
اين بازي نهايتا تا سپتامبر سال ديگه عرضه ميشه.

بزرگترين مشكلش تا الان اماده سازي انجين بوده كه اگر درست اطلاع داشته باشيد تا يك يا دو سال پيش كه كل رمدي به 30 نفر نميرسيد و به همين دليل خيلي كند پيش ميره كار در مقابل مثلا GTA IV كه 200 نفر روش كار مي كردن.

MarkusRMD هم اگر اشتباه نكنم هموني كه يك بار يك عكس از دسكتابش نشون داد.

تازه همين اطلاعات رو هم بايد خداروشكر كنيم مثلا همون تريلر ميگفتن خيلي همه چيزش اتفاقي بود و اگر اكران فيلم مكس پين نبود اصلا نشون نميدادن يعني اصلا براش برنامه ريزي نكرده بودن.

S0LID_SNAKE

کاربر سایت
Oct 5, 2007
48
بزرگترين مشكلش تا الان اماده سازي انجين بوده كه اگر درست اطلاع داشته باشيد تا يك يا دو سال پيش كه كل رمدي به 30 نفر نميرسيد و به همين دليل خيلي كند پيش ميره كار در مقابل مثلا GTA IV كه 200 نفر روش كار مي كردن.
فکر کنم واسه بازی یه انجین جدید طراحی کردن یا اینکه همون قبلیرا بهینه کردن. اخه گرافیکش نسبت به اون دمویی که 2006 نشون دادن خیلی بشتره.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فکر کنم واسه بازی یه انجین جدید طراحی کردن یا اینکه همون قبلیرا بهینه کردن. اخه گرافیکش نسبت به اون دمویی که 2006 نشون دادن خیلی بشتره.
اينها از روز اول شروع به ساخت يك انجين منحصر به فرد براي AW كردن. اون انجيني كه شما توي 2006 ديدي همش يك تيم 25 نفر در كمتر از 3 سال روش كار كرده بودن (MP2 سال 2003 عرضه شد اينها يك سال هم كه بعد از اون شروع كرده باشند ميشه 2004) حالا انجيني كه ميبيني 5 سال روش كار شده مطمئنا تفاوت بايد زياد باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر