شینجی میکامی از PS4 میگوید .

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
ax98qit6hl9ln2822jko.jpg

درود
خالق سری رزیدنت اویل شینجی میکامی معتقد است با PS4 میتوان بازی های ترسناک را بیشتر به واقعیت نزدیک کند
او بر این باور است نورپردازیـه وسیع اهمیت بالایی در بازی های سبک ترس دارد ، و با قدرت بالایی که پی اس 4 دارد این مسئله امکان پذیر شده است .

در مصاحبه با مجله رسمیه پلی استیشن انگلیس میکامی که عنوان اویل ویثین را برای بتسدا کارگردانی میکند پرسیده شد :

کار با پلی استیشن 4 برای اولین بار چطور بود ؟
پدر سبک وحشت میکامی در پاسخ گفت :

به خاطر رزولوشن بالاتر بازی واقع گرایانه تر است ، در واقع من میتوانم چیزی خلق کنم که واقع گرایانه تر است ، در ژانر ترس مسئله نورپردازی حائز اهمیت بالایی است . نورپردازی بیش تر در یک مرحله به معنیه تنوع موقعیت هاست و این نکته خوبی است .

اویل ویثین در ماه اکتبر عرضه میشود!

Shinji Mikami praises PS4, says he can 'create something more realistic' -- PlayStation Universe

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
اینجور صحبت ها تغریبا اشاره غیر مستقیم به نسل جدید هست تا خود کنسول مذکور! مثلا شینجی منظورش کلا کنسول های نسل جدید هست و چون داره با مجله PS4 صحبت میکنه میگه PS4. وگرنه نه اینکه با PS4 میشود اما با X1 نمیشود یا کم میشود یا بد میشود و .....

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اینجور صحبت ها تغریبا اشاره غیر مستقیم به نسل جدید هست تا خود کنسول مذکور! مثلا شینجی منظورش کلا کنسول های نسل جدید هست و چون داره با مجله PS4 صحبت میکنه میگه PS4. وگرنه نه اینکه با PS4 میشود اما با X1 نمیشود یا کم میشود یا بد میشود و .....

به زرص (زرس ، ظرث ، ذرض،ضرص .. چه بدونم آخه ! :d) قاطع تائید میشه !

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بازم میگم امیدوارم دوران طلایی بازیهای وحشتناک یعنی زمان ps2 دوباره تکرار بشه
خلق فضاهای رعب اور با نورپردازی عالی میتونه دوباره این سبک رو زنده کنه

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
بازم میگم امیدوارم دوران طلایی بازیهای وحشتناک یعنی زمان ps2 دوباره تکرار بشه
خلق فضاهای رعب اور با نورپردازی عالی میتونه دوباره این سبک رو زنده کنه
با احترام به نظر شما به نظر من البته دوران ps1به ترس بیشتر نزدیکتر بود شایدم سن و سال من کمتر بود نمیدونم;;)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
البته من زیاد اهل مصاحبه خوندن و این حرفا نیستم. شینجی میکامی را خوب میشناسم اما هیدئو کوجیما را زیاد نمیشناسم ولی میدونم که یه کارگردان خیلی بزرگه و خیلیا دوسش دارن. من یادمه یه بار هم شینجی میکامی در مورد پلی 3 همین حرف را زده بود و از پلی 3 خیلی تعریف کرده بود.
به نظرم کلن کارگردان ها و بازی سازهای بزرگ کنسول پلی استیشن را بیشتر قبول دارن :d مایکروسافت پول میده تا انحصاری های سونی براش منتشر بشه، سونی هم یه کنسولی میسازه که همینجوری فقط براش انحصاری بیاد :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
مایکروسافت پول میده تا انحصاری های سونی براش منتشر بشه، سونی هم یه کنسولی میسازه که همینجوری فقط براش انحصاری بیاد :d

دقیقا! کل دنیا عاشق چشم و ابروی سونی هستن. مخصوصا ژاپنیا. مثلا نصف سازنده های ژاپنی اسم پسر اولشون رو گذاشتن سونی. اما در مقابل کل دنیا از مایکروسافت متنفرن. مایکروسافت اگه پول نده که اصلا برای کنسول هاش بازی نمیسازه کسی. تو یه نظر سنجی هم منفور ترین چیز در تاریخ بشریت شناخته شد.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دقیقا! کل دنیا عاشق چشم و ابروی سونی هستن. مخصوصا ژاپنیا. مثلا نصف سازنده های ژاپنی اسم پسر اولشون رو گذاشتن سونی. اما در مقابل کل دنیا از مایکروسافت متنفرن. مایکروسافت اگه پول نده که اصلا برای کنسول هاش بازی نمیسازه کسی. تو یه نظر سنجی هم منفور ترین چیز در تاریخ بشریت شناخته شد.
من قصدم کنایه زدن نبود. نوهین کردن هم نبود. فقط برا fun یه چیزی گفتم. شما چرا اینقدر جدی میگیری ؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

b-):x

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
با احترام به نظر شما به نظر من البته دوران ps1به ترس بیشتر نزدیکتر بود شایدم سن و سال من کمتر بود نمیدونم;;)

کلا عناوینی که برای ps2 اومدن فوق العاده هنری بودن
حالا 2 تا لینک میزارم خودتون مقایسه کنید
من فکر میکنم سن و سال زیاد تاثیری نداره
خود من 34 سالمه اما هنوز سایلنت هیل یک رو حتی با ویتا بازی میکنم خیلی لذت بخشه
زمانی که ps2 اومد قدرت سخت افزاری و پشتیبانی بی نظیر از اساتید اون دوره باعث ادامه خلق بازیهای بزرگی مثل Silent Hill 2/3/4 شد
http://www.racketboy.com/retro/survival-horror/the-playstation-ps1-survival-horror-library
http://www.racketboy.com/retro/sony/ps2/the-playstation-2-ps2-survival-horror-library

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر