شکایت از پشتیبان

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نام خدا!​

اگه میشه دوستان به من یه کمکی بکنند و این متن رو بخونن و نظراتشو رو بگن!
من در تاریخ 18 بهمن تعرفه های جدید مخابرات در سایتش اعلام شد در این تعرفه ها نامحدود هم وجود داشت و من هم خواستم نامحدود بگیرم!
بعد به شرکت پشتیبان که اسمش نیمروز بود زنگ زدم و گفتم که میخوام نامحدود بگیرم و تعرفه های جدید اومده تو سایت مخابرات!
خانمی که پشت خط بودند بهم گفتن به ما ابلاغ نشده!
جواب دادم که کی ابلاغ میشه آخه میخوام تمدید کنم(18 روز پایان اعتبار اینترنت ماهیانه بنده هم هست!)
گفت تا سه هفته دیگه فکر نکنم به ما اعلام بشه!
من هم تمدید کردم یه ماهه 512 به قیمت 17 تومن!
دو سه روز گذشت دیدم بقیه شرکت های دیگه تو سایتشون تعرفه های جدید رو زدن(مخابرات زاهدان چند تا پشتیبان داره!)
باز به نیمروز زنگ زدم گفتم چی شد شما که گفتین تا سه هفته دیگه اعلام نمیشه خانمی که پشت خط بود اصلا به روش نیاورد و گفت حالا که شده!
من گفتم الان سرویسم رو تغییر بدین گفت نه نمیشه تا پایان ماه صبر کن!
زمان گزشت و من مشتاق نامحدود بودم به همین دلیل هر چه سریع تر حجم یک ماهه خودم رو تموم کردم!
در تاریخ 7 اسفند حجم بنده تمام شد و گفتم الان تغییر سرویس میدم به 256 نامحدود!
زنگ زدم به نیمروز گفتم میخوام سرویسم رو تغییر بدم قبل از اینکه ماهم تموم بشه گفت نه نمیشه بهش اصرار کردم و بقیه پشتیبان ها این کار رو میکنند
گفت برو پاساژ هامون پیش آقای شهرکی!
رفتم دیدم یه مغازه به نام نیمروز هست که به حساب دفتر شرکت پشتیبان محسوب میشه!
من ساعت 9 رسیدم دفتر مرکزی ولی در کمال تعجب پشتیبانی که باید 24 ساعته باشه در دفتر مرکزی بسته بود!
به هر حال دو ساعت منتظر بودم تا آقای شهرکی آمد!
آقای شهرکی که بود:
یه جوان که سنش میخورد از من کمتر باشه حداکثر 23 با ابروهای برداشته و یه قیافه دخترونه!
وارد دفتر شدم و به چند تا ارباب رجوع رسیدگی کرد و نوبت من شد:
سوال ها رو من پرسیدم و جواب ها هم از ایشون!
سوال:من الان حجمم تموم شده و تا 18 اکانتم اعتبار داره میخوام اکانتم رو به نامحدود تغییر بدم و برای این مدت پول حجم ندم!(یعنی همین 7 تغییر تعرفه به نامحدود بدم!)
جواب:نه نمیشه باید تا 18 صبر کنی سرعت نامحدود هم پاینه!
سوال:من همون اول ماهی به پشتیبانتون زنگ زدم و ...(جریان گرفتن اولیه رو گفتم!)
جواب:این دلیل قانع کننده برام نیست نه نمیشه!باید تا 18 صبر کنی!یه دلیل قانع کننده برام بیار این کار رو انجام بدم!(یه دلیل قانع کننده یعنی التماس کن خواهش کن برات انجام بدم!)
خداییش غرورم اجازه نداد این کار رو بکنم!
سوال:خوب حالا حجم میخرم و تا آخر ماه صبر میکنم بعدش میشه یه 256 نامحدود بگیرم!الن 512 دارم!
جواب:نه نمیشه مخابرا سرعت ها رو قفل کرده و ما نمیتونیم سرعت رو بیاریم پایین!بازم یه دلیل قانع کننده برام بیار این کار رو انجام میدم!
دیگه اعصابم خورد شد لحنم تند شد!
سوال:چرا نمیشه!من رفیقم سرویس 256 داره راحت این ماه سرعتش رو 512 کرد ولی شما میگین نمیشه!
جواب:بالا بردن سرعت میشه ولی کاهش سرعت نداریم!(جک قرن!)
داشتم جوش میاوردم رسما!
سوال:سرعتم فقط تو پی سی خوبه تو آیپد و تلویزیون و کنسول خرابه!
جواب:ما فقط سرعت رو روی پی سی تضمین میکنیم!
از کوره در رفتم قید اینترنت رو زدم و بهش گفتم!
سوال:خوب خطم رو از رانژه در بیارین از هر چی اینترنته بیزارم!
جواب:نه نمیشه از رانژه در بیارم باید یه دلیل قانع کننده برام بیاری یا از آقای منصوری که مخابرات مرکزی کار میکنه نامه بیاری!

اشکم داشت در میومد میخواستم خود کشی کنم اعصابم خورد شد!
رفتم مخابرات مرکزی گفتم کجا باید خط رو از رانژه در بیاریم گفتند این جا این کار رو انجام نمیدن!(نتیجه گرفتم این آقای منصوری هم فقط برای اذیت کردن هست!)برو فلان شعبه مخابرات!
رفتم شعبه دیگه مخابرات رفتم بالا پیش آقای میر مسئول اینترنت مخابرات(اصلا آقای منصوری وجود نداشت نمیدونم از کجا این اسم رو آورده بود!)
به مسئولش گفتم:یا پشتیبان رو عوض کنید یا خط رو از رانژه در بیارین!
آقای میر(دمش گرم!):گفت اگه عوض کنم نمیخوای خط رو از رانژه در بیاری!
گفتم:آره
از قیافم عصبانیت و خشم بیداد میکرد قیافم رو دید تا تهش رو فهمید!
میر:اگه باهات بد رفتاری کردن بیا روی این کاغذ شکایتت رو بنویس باید پشتیبان با مشتری خوب رفتار کنه!
من هم با خط خرابم یکم نوشتم ولی کار داشتم نمیشد کامل بنویسم!
میر:اگه کار داری برو بعدا شکایت رو فکس کن تا مجازات بشن!
پشتیبانم عوض شد شد جنوب نت!
رفتم جنوب نت برام در همون لحظه خطم رو از 512 محدود به 256 نامحدود تغییر دادن و اول ماه رو از 7 گزاشتن!(یعنی نیمروز هم این کار میتونست بکنه ولی نکرد!)
حالا دوستان میخوام از نیمروز شکایت کنم همین متن رو بنویسم خوبه ممکنه برای جنوب نت مشکلی پیش بیاد یا برای خودم!
کلا راهی برای انتقام گرفتن سراغ ندارین!
ازش شکایت کنم یا نه!
باید کسایی که اینطوری با مردم رفتار میکنن مجازات بشن فردی که میخواد در هر حالتی بهش التماس بشه!
یه دنیا ممنون!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
واسه چی از تایپیک های من تقلید میکنی :d
==============================

کلا به جای تو بودم باهاش دعوا میکردم . شاخ بازی در میارود ، بیرون میگرفتم و میزدمش . تاادم بشه . همین :d

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
واسه چی از تایپیک های من تقلید میکنی :d
==============================

کلا به جای تو بودم باهاش دعوا میکردم . شاخ بازی در میارود ، بیرون میگرفتم و میزدمش . تاادم بشه . همین :d
دیدم تایپیک زدی شکایت از شاتل!
من هم دیدم داغم تازه شدگفتم منم بزنم البته نوع مشکل من با تو فرق میکرد!
پیشنهاد بدی نیست ولی یه بار اومدن چند نفره من رو زدن چه کار کنم!آخه من اینجا غریبه هستم اهل اینجا نیستم به دلیل شغل خانواده فعلا این جا زندگی میکنیم!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دیدم تایپیک زدی شکایت از شاتل!
من هم دیدم داغم تازه شدگفتم منم بزنم البته نوع مشکل من با تو فرق میکرد!
پیشنهاد بدی نیست ولی یه بار اومدن چند نفره من رو زدن چه کار کنم!آخه من اینجا غریبه هستم اهل اینجا نیستم به دلیل شغل خانواده فعلا این جا زندگی میکنیم!

اگه زورت میرسه ، تنهایی تو کوجه خلوت ، همون چند نفر رو امارشون رو بگیر ، خونه اشون رو پیدا کن و بگیر تک تکشون رو بزن ، پاهاشون و بشکون وفرار کن ( نقاب بذار رو صورتت ) .اگه زور نداری ، 10 تاادم بیار ، نفری 20 هزارتومن بهشون بده ، ببرشون دعوا :)) . اگههیچ کدوم رونمیتونی ، غرورت رو بشکون و منت بکش!!!!!!!!!!!

راه اخر هم اینه که باهاشون دوست بشی :d تا کارت رو راه بندازن .

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اگه زورت میرسه ، تنهایی تو کوجه خلوت ، همون چند نفر رو امارشون رو بگیر ، خونه اشون رو پیدا کن و بگیر تک تکشون رو بزن ، پاهاشون و بشکون وفرار کن ( نقاب بذار رو صورتت ) .اگه زور نداری ، 10 تاادم بیار ، نفری 20 هزارتومن بهشون بده ، ببرشون دعوا :)) . اگههیچ کدوم رونمیتونی ، غرورت رو بشکون و منت بکش!!!!!!!!!!!

راه اخر هم اینه که باهاشون دوست بشی :d تا کارت رو راه بندازن .

یا ابالفضل :d

خب اگه راه شکایت بازه دیگه چه مشکلی هست ؟؟
راستی یه سوال از ۲۵۶ مخابرات : سرعت صبح و شب و بعد از دانلودهای زیادش چقدره؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یا ابالفضل :d

خب اگه راه شکایت بازه دیگه چه مشکلی هست ؟؟
راستی یه سوال از ۲۵۶ مخابرات : سرعت صبح و شب و بعد از دانلودهای زیادش چقدره؟
بستگی داره کدوم شهر باشی هر شهری فرق میکنه!
شهر ما 256 سرعت 60 هست!ولی کم و زیاد نمیشه بعد از دانلود زیاد!
کلا تو این دو روز 5 گیگ دانلود کردم!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مساله اینه اکثریت استفاده کننده های اینترنت ازین چیزا سر در نمیارن و راهو برای سواستفاده خیلی راحت کردن.
استفاده کننده هایی هم که سرشون میشه وقت و حوصله شکایتو ندارن.
بنظر من بزرگترین دلیل کیفیت پایین، قیمت بالا و البته پررو بودن شرکت های ارائه کننده سرویس اینترنت همینه.
بهترین کار نوشتن یه گزارش شکایت هست.

civilian

کاربر سایت
Jun 29, 2011
23
نام
majid
دوست خوبم حتما همین متن رو با کمی تغییرات برای اقا میری فکس کن.
هر چند تو مملکت ما اب از اب تکون نمی خوره ولی شاید ثمری داد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر