شناسایی Ban شدن دستگاه بدون اتصال دستگاه به Live

خوش بختانه من هیچ کدوم از آپدیت ها رو نکردم از تابستون تا حالا پس احتمال از دست دادن هاردم کم می شه.:dancing::shrewd::clap:

تاره من که اصلا بازی جدید هم بازی نکرده بودم فقط :love:GEARS OF WAR 2 :love: بازی کردم با COD4 .

Dragon

من تا الان به Live وصل نشدم (هنوز کنسول ندارم) ولی طبق این کلیپ بخوام نظر بدم، کنسول هایی که ورژن اپدیت اون قدیمی تر از ورژن روز Live هستش، اگر کنسول اونها در لیست Ban شدگان باشه
حداقل باید به ورژن جدید آپدیت کنند تا قابلیت کپی بازی رو از روی هارد از دست بدند.

البته بازم بگم که از روی این کلیپ دارم نظر میدم.

ولی اینطور که تا الان متوجه شدم، مشکل عدم کپی بازی ها در هارد فقط در آپدیت آخر Live هستش.

در مورد اون کد اگر شما در خط Z کد 190D رو مشاهده کنید، به معنی بن هستش...دیدن هر کدی به غیر از اون کد به معنای بن نیست
بلاخره معلوم نشد این روش کار میکنه یا نه؟ اگه تست کردید یه خبری بدید.

تو این روشی که ارائه شده شما هارد و یا مموری کارت (HDD or MU) خودتون رو جدا می کنید از کنسول و از بخش system settings وارد network settings می شوید.. سپس به گزینه ی test xbox live connection می روید و تست وصل شدن به Live رو اغاز میکند.

صفحه ی مبنی بر آپدیت داشبورد شما به ورژن جدید (2.0.8955.0 2009-10-28) ظاهر میشه که شما روی No, Don't update می زدید...

سپس روی گزنیه ی More info رفته و کلید Y رو میزنید تا صفحه ی اطلاعات کد ماندنی ظاهر بشه
اگر در خط Z: عنوان 8015-190D وجود داشت به معنی Ban بودن کنسول شما هستش.

من از این روش استفاده کردم و جلوی Z کد 1002-8015 نوشته شده بود
برای اینکه مطمئن بشم که بن نشدم فقط مموری کارت رو گذاشتم و با پروفایلی که فقط اورجینال بازی میکن به لایو وصل شدم و آخرین اپدیت رو دانلود کردم
فکر میکنم این روش بهتر از روش اولی باشه
دوستانی که بن شدن هم امتحان کنن ببینیم روش دقیقی هست یا نه

بچه ها کسی بوده که وقتی بن شه داشپورد رو با فریمور دستگاه رو پاک کنه کلا یعنی دستگاه رو فلش کنه و دوباره این فریمور رو داشپورد رو بریزه که ببینه ایراد سخت افزاری پیش میاد یا نرم افزاری .:confused: که نمیشه دیگه بازی ریخت رو هارد.

بچه ها کسی بوده که وقتی بن شه داشپورد رو با فریمور دستگاه رو پاک کنه کلا یعنی دستگاه رو فلش کنه و دوباره این فریمور رو داشپورد رو بریزه که ببینه ایراد سخت افزاری پیش میاد یا نرم افزاری .:confused: که نمیشه دیگه بازی ریخت رو هارد.
چه پروسه ی پیچیده ای :دی! اول بزنی 360 رو بریک کنی! بعد فرمویر اوریجینال درایو رو برگردونی! ....
واقعا احتمالش زیاده که این راه برای برگردوندن هارد جواب بده! همون طور که گفتم میزنی 360 رو بریک میکنی! بعد یه آپدیت دشبورد (قدیمی تر 28 اکتبر) رو میریزی رو CD و از بریک درش میاری! اون وقت فکر کنم دیگه مشکل هارد رو نداری و همچنان بن خواهی بود و Unban هم فعلا خیلی سخت, وقت گیر و پر هزینه است! ولی همین که بتونی بازی رو هارد بریزی خودش نعمتیه! :دی من به شخصه اگه همچین کنسولی بهم بدن (که فقط لایو وصل نشه!) حتما میخرم! :دی
پ.ن: اگه 360 بن بشه دیگه آدم آجر تو سرش خورده فرمویر درایو رو اوریجینال کنه؟! برای انتقام از عمو بیلی (که بن مون کرده! :دی) باید به کپی خوری مون ادامه بدیم! :دی
پ.ن 2: به شخصه اگه کنسول قبلیم فقط بن میشد و هاردش مشکلی پیدا نمی کرد, حتی 50 هزار تومن هم برای یک کنسول جدید نمی دادم!

دانگرید کردن NAND Flash چیزی نیست که با دوتا کلیک ساده صورت بگیره
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26199

یک سوالی داشتم اینکه اگه آدم بن بشه ولی به Live متصل نشه که پیغام بن شدن بیاد و هارد رو از کار بندازه همچنان میتونه به نصب بازیها روی هارد ادامه بده ؟

یک سوالی داشتم اینکه اگه آدم بن بشه ولی به Live متصل نشه که پیغام بن شدن بیاد و هارد رو از کار بندازه همچنان میتونه به نصب بازیها روی هارد ادامه بده ؟

اگه به لایو وصل نشی که بن نمی شی. بعد اگه بن بشی بازم به لایو وصل نشی از هارد نمی تونی استفاده کنید.:(

می دونم منظورم اینه که چندین بار قبلا وصل شدم مثلا حتی قبل از Release Date بازی کردم و مطمئنا اگه لایو برم بن میشم خوب ؟
منظورم اینه که تا نرفتم و پیغام بن شدن نیومده میتونم از هارد استفاده کنم دیگه ؟
یعنی اینکه اگه با یک روش دیگه بفهمم که بن شدم ولی دیگه لایو نرم بازم میتونم از هارد استفاده کنم ؟
اگه جواب آره هست پس اگه آفلاین آپدیت کنم چی ؟ یهویی هارد غیر فابل استفاده نشه ؟

می دونم منظورم اینه که چندین بار قبلا وصل شدم مثلا حتی قبل از Release Date بازی کردم و مطمئنا اگه لایو برم بن میشم خوب ؟
یعنی اینکه اگه با یک روش دیگه بفهمم که بن شدم ولی دیگه لایو نرم بازم میتونم از هارد استفاده کنم ؟
نه! هاردت بلوک نمیشه تا نری لایو و پیغام بن رو نگیری! میتونی راحت استفاده کنی! فقط قضیه ی آپدیت یه کم پیچیده اس! اگه هاردت کرک شده (غیر اصل) باشه شاید مشکل پیش بیاد ولی من خودمم که هارد کرک شده (250GB) داشتم به آخرین دشبورد (ورژن مشکل ساز که همه رو بیچاره کرد :دی) آپدیت کردم ولی بازم دارم استفاده میکنم! در کل تا بن نشی هیچ مشکلی برا هارد پیش نمیاد حتی با آپدیت!

نه می تونید آفلاین از هارد بازی کنید البته اگه پیغام بن نیاد.

شما دقیقا مثل من هستید منم وصل شدم قبلا. الان دیگه برم بنم باید صبر کرد ::cheesygri

1-موج بن تمام بشه 2-ixtream جدید بیاد.

دقیقا وضعیت منم همینطوره. نه مشکلی پیش نمیاد منتها تا اخر دیگه باید قید لایو رو بزنیم.

نه می تونید آفلاین از هارد بازی کنید البته اگه پیغام بن نیاد.

شما دقیقا مثل من هستید منم وصل شدم قبلا. الان دیگه برم بنم باید صبر کرد ::cheesygri

1-موج بن تمام بشه 2-ixtream جدید بیاد.
شما هم دیگه کاملا قید لایو رو بزنید بهتره! چون به احتمال 99٪ تا حالا رفتید تو لیست سیاه $M و به محض وصل شدن به لایو بن خواهید شد! حالا دیگه میل خودتونه! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or